Turk- Rus Kizlari arasindaki farklarr

Degisik konulari burada tartisiyoruz
artik turk kizlar bitmis.simdi bakire kalmadi.yoksa doktorlar bikmis kizlar bakire yapmak.hemde turk kizlar grup sex basladilar yapmak cok ayip-sabah sanki hic bisey olmadi,cok kebar ve efendi kiz oluyormus.Muglada butun ogrencilar sex yapiyorlar kizlar orda iste bunu duydum ve ne yazik bu dogru.ama simdi hayat cok deysmis eski gibi digilsiniz.simdi russ artik okadar sex bilmiyorlar nasil turk kizlar biliyo,ve russ kiz nezaman tam sevecek ozaman ac bile kalacak ve parasiz kalir.ben yabanciyim ama turk kiz temizda gordum,pis da gordum,dusunuyorum her yerde bu var ama russ 100/100 temiz,turk 100/50.ama artik turk kizlar russ gibi oluyorlar bakimli cok var,boya sari yapiyorlar,dans ve eglenmek ogreniyorlarmis,ii guzel.aslinda sagol russlar demek lazim ve saygi dumak,cunki sonunda biz kadinlar,herisiyi ne 10 yazmislar russlar icin HERSIYI DOGRUDUR!ve kiskanmak kizmak gerek yok!bizim boyle diyorlar kotu insan kotu derler,iyi insan iyi decek.bana gore bu konu bitmez konusmak ama kadin kadina saygi duymasi lazim!
tanet
странствующий суфий

ya ben seni okadar dinledim ve tam anlamadim,neden okadar russlar kiziyorsun,yoksa okadar kendini guvenmiyorsun,korkuyorsun bir gun senin koca russ asik olacak ve seni brakacak.okadar okudun okadar iyisin ve mutlusun ne oldu,neden senin kalb okadar kotu ve agzin pis konusuyor,bana 34 yaşında bir çocuk annesi mutlu bir evliliği olan bir kadınım,ama ne turk ne baska bi yulke kadina kotu konusmam.cunki bende kadinim,bi tatar akkili kiz guzel yazmis,okudum keyf aldim bu kiz iste tam okudu-kulturlu ve akkili,ama seni valla yazik ve senin koca,cunki sen hep negatifli dusunuyorsun,senin evde aynisi sen,senin gibi insanlar taniyorum ,kacmak ve uzak senden lazim valla kiz,kizma ama bu dogru,tamam erkek yazmis russlar icin guzel sende okadar okumussun akkilisin olsaydin yaz sende turk kizlar icin guzel bisey ,neden yazmadin?cunki yazmak bisey yokki,yazik seni valla.sana bisey decam sana bidaha okumasi lazim ama hayat derslari alsin,kulturlu ve saygilar bilmek cok lazim sana.ve bil yarin ne olacak sana kimse bilmiyor,belki bu dunya kocasiz kalacaksin,ama hayat cok zor unuttma.
tanet
странствующий суфий

BANA GORE TURK KIZLAR ICIN OKADAR KOTU BISEY YAZMADI O,TAMAMI?siz buyutunuz bu isi,ama okudular daha iyi olacaklar,kocalar sadece para evde beklmezlar,sevgi da gostesinlar ozaman russlar gitmyeceklar erklar.russ kizlar sadece sex bilmiyorlar,sevmekda biliyorlar,ask kiymetini biliyorlar,ve sevgi gostermek biliyorlar, ..ve v.s hoscakalin
tanet
странствующий суфий

BANA GORE TURK KIZLAR ICIN OKADAR KOTU BISEY YAZMADI O,TAMAMI?siz buyutunuz bu isi,ama okudular daha iyi olacaklar,kocalar sadece para evde beklmezlar,sevgi da gostesinlar ozaman russlar gitmyeceklar erklar.russ kizlar sadece sex bilmiyorlar,sevmekda biliyorlar,ask kiymetini biliyorlar,ve sevgi gostermek biliyorlar, ..ve v.s hoscakalin

YA...ALLAH ASKINA SUSUN YA..
KIM DOGRU YAPIYOR SIZ UKRAYNALILAR VE RUSLAR MI?????
14 YASINDAN SE.KS YAPARAK..17-18INDE COCUK SAHİBİ OLUP...ERKEKLERİ TARAFINDAN AYAKLARI SILINEN SIZ DEGIL MISINIZ..SIZI COCUKLU ALMAK ISTEMIYORLAR.BOYLE TEK BASINIZA KOCA ARIYORSUNUZ TUM DUNYADA.BIDE TURK KIZLARINA LAF ATIYORSUNUZ...INSAN-AILE-KISISEL DEGERLER YOK SIZDE ,BUNU BILDIGIMIZ ICIN..LAFINIZI DINLEMIYORUZ BILE...
NE O..TUM DUNYADA KOCA ARAMAK NASIL BIR DUYGU????PEKI TUM DUNYADA KOCA ARAYAN TURK KIZI GORDUNUZ MU??????E MADEM OYLE...SUSMA HAKKINIZI KULLANINDA DAHA FAZLA KENDINIZI REZIL ETMEYIN.
HA BIDE ZAHMET EDIPTE TURKİYE'YE GELMEYIN..BU GUZEL DEVLETIMIZI..KENDI CAMURUNUZA BATIRMAYIN..CUNKU BIZ..TURK KIZLARI HER ZAMAN SIZI EZECEGIZ VE EZMEYEDE DEVAM EDECEGIZ.
SIZ BIZIM DEVLETIMIZDE BIZE NASIL LAF ATARSINIZ!!!!!DISARIDA DUYARSAM O LAF ATANI ALIR MAHKEMEYE GİDERİM...GORURUZ O ZAMAN KIM NEDIR.TURKIYE SIZE IS VERIYOR..AMA SIZ YEDIGINIZ YERE NASIL TUKURUR SUNUZ!
TURKIYEYI BEGENMENIZI ISTEMIYORUZ..YOLUNUZ ACIKTIR..SIZI BIZI BEGENIN DIYE DE DIYEN YOK.
HADI GULE GULE SIZE.
hayalim
странствующий суфий

Caps Locku söndürün. Moderator
Azy gum garum gerum, gazy gumga... Azy gum garum gerum, gazy gumga
Irochka
Sonnige Paradys

Фото: 205

haklısın kanka ..
altunoz
VETERAN

Фото: 8

Merhabalar Hayalim
., kusura bakmayın ama genelleme yapıp , ağır konuşmuşsunuz .Ruslara gelmeyin demişsiniz ,bu çok yanlış biz turizm ülkesiyiz .

ayrıca ,kadınlar her yerde aynıdır.İyisi de vardır kötüsü de. Meleği de ,şeytanı da..Lütfen komşumuz Rusya vatandaşlarına kırıcı davranmayalım ..

saygılar

altunoz
VETERAN

İyisi de vardır kötüsü de. Meleği de ,şeytanı da..Lütfen komşumuz Rusya vatandaşlarına kırıcı davranmayalım ..

Oyle insanlar heryerde vardir...genelleme yapmak degilde,cogunluk oyleyse...buda genelleme olur...
Turizm icin gelsinler...ama otelde kaldiktan sonrada Turkiye'de kalmak istiyorlar...Ruslar cok milliyetci bir halktir...Bizim topragimizda ,Bizim ekmegimizi yerken,Bizlere laf atmalari..Bizi devletimiz icinde kucumsemelerine izin verecek degilim herhalde...buna sadece ben sahit olmadim..birsuru insan onlarin 'iyi'davranislarini gormustur.
Ilk geldiklerinde kuzu gibiler...herkesle hosbes..dili ogrenene ve evlenene kadar.sonrada hanimefendi rolune giriyorlar..ve BIZI ezmeye ve kucumsemeye cabaliyorlar...
yok turklerin egitim sistemi sacmada...yok turkler 'cok akillida' ,,yok bilmem nede...BEN DEVLETIMDEN MEMNUNUN.
Turist olarak gelip gidene lafim yok...ama turistligi firsat bulupta kendine burada koca ,is arayana lafim vardir..
NE MUTLU TURKUM DIYENE!!!!

Bu guzel ulkemin insanlarina laf atan,once kendi ulkenin insanlarina baksin.
hayalim
странствующий суфий

Affedersiniz ama kim tum dunyada koca ariyor ??? ki sizin erkekleriniz tum ulkelerde var !!!niye????cunku adam yabanci kizla tanisip gercekleri gormeye basliyor.bu yuzden biz Turkiye ye gelmeyebiliriz ama o zaman siz erkeklerinizi tutup birakmayin!!! hic bir yere kacmasinlar diye!!!! Ilk once kendinize bakin ve cevabi kolay ogreneceksiniz o zaman!!!!Erkeklerden sadece para istiyorsunuz baska bir sey gormuyorsunuz evlenip kendinize bakmiyorsunuz eger bakinliysaniz o zaman bi bok zannediyorsunuz kendinize!!!!!Simdi Turkiyede turk kizlarla sadece aile baskiyla evleniyorlar yada koyluler ya da yurdisinda olmayanlar ve normal baska kizlari gormeyenler!!!! P.S. biz sizin diliniz ogrenebiliyoruz siz ise hic yabanci dili ogrenemeyen.bu yuzden bol bol kitap okuyun kendinizi gelistirin ve o kadar bencil olmayin o zaman yabancilarla belki kimse evlenmicek~~
Antakyali
странствующий суфий

Affedersiniz ama kim tum dunyada koca ariyor ??? ki sizin erkekleriniz tum ulkelerde var !!!niye????cunku adam yabanci kizla tanisip gercekleri gormeye basliyor.bu yuzden biz Turkiye ye gelmeyebiliriz ama o zaman siz erkeklerinizi tutup birakmayin!!! hic bir yere kacmasinlar diye!!!! Ilk once kendinize bakin ve cevabi kolay ogreneceksiniz o zaman!!!!Erkeklerden sadece para istiyorsunuz baska bir sey gormuyorsunuz evlenip kendinize bakmiyorsunuz eger bakinliysaniz o zaman bi bok zannediyorsunuz kendinize!!!!!Simdi Turkiyede turk kizlarla sadece aile baskiyla evleniyorlar yada koyluler ya da yurdisinda olmayanlar ve normal baska kizlari gormeyenler!!!! P.S. biz sizin diliniz ogrenebiliyoruz siz ise hic yabanci dili ogrenemeyen.bu yuzden bol bol kitap okuyun kendinizi gelistirin ve o kadar bencil olmayin o zaman yabancilarla belki kimse evlenmicek~~

Bu tartışma bitmeyecek gibi ,alttan alan çıkmayacak gibi.. Bakın , siz de çok ağır konuşmuşsunuz .Siz de genelleme yapmışsınız .Biz erkekleri doğuran ve yetiştiren siz bayanlarsınız .Sizlerin böyle bir tartışmayı uzatmaması gerekir.Ayrıca sizlerde eğitimli bayanlar olduğu kadar bizim ülkemizde de bu aynıdır.Lütfen empati yapalım .Bu güzel sitede iki komuşu ülke vatandaşlarına örnek olalım ..Lütfen..
altunoz
VETERAN

İyisi de vardır kötüsü de. Meleği de ,şeytanı da..Lütfen komşumuz Rusya vatandaşlarına kırıcı davranmayalım ..

Oyle insanlar heryerde vardir...genelleme yapmak degilde,cogunluk oyleyse...buda genelleme olur...
Turizm icin gelsinler...ama otelde kaldiktan sonrada Turkiye'de kalmak istiyorlar...Ruslar cok milliyetci bir halktir...Bizim topragimizda ,Bizim ekmegimizi yerken,Bizlere laf atmalari..Bizi devletimiz icinde kucumsemelerine izin verecek degilim herhalde...buna sadece ben sahit olmadim..birsuru insan onlarin 'iyi'davranislarini gormustur.
Ilk geldiklerinde kuzu gibiler...herkesle hosbes..dili ogrenene ve evlenene kadar.sonrada hanimefendi rolune giriyorlar..ve BIZI ezmeye ve kucumsemeye cabaliyorlar...
yok turklerin egitim sistemi sacmada...yok turkler 'cok akillida' ,,yok bilmem nede...BEN DEVLETIMDEN MEMNUNUN.
Turist olarak gelip gidene lafim yok...ama turistligi firsat bulupta kendine burada koca ,is arayana lafim vardir..
NE MUTLU TURKUM DIYENE!!!!

Bu guzel ulkemin insanlarina laf atan,once kendi ulkenin insanlarina baksin.

Bakınız ,Ruslar ülkemize cennet derler ..Bu sadece ülkemizin sıcaklığından değil ,insanlarımızın da sıcaklığındandır.Pek çok Rus tanırım ,ülkemize bir defadan çok gelen ..Ülkemiz misafirperverdir ,insanlarımız temiz ve dürüsttür.Lütfen İspanya'nın Rus bayanlara davrandığı şekilde davranmayalım..

Kusura bakmayın ama , Ruslar ülkemizde evlenipte ,doğacak çocuklarının IMF'ye borçlu olmasını da açıkçası istemezler..
altunoz
VETERAN

YA...ALLAH ASKINA SUSUN YA..
KIM DOGRU YAPIYOR SIZ UKRAYNALILAR VE RUSLAR MI?????
14 YASINDAN SE.KS YAPARAK..17-18INDE COCUK SAHİBİ OLUP...ERKEKLERİ TARAFINDAN AYAKLARI SILINEN SIZ DEGIL MISINIZ..SIZI COCUKLU ALMAK ISTEMIYORLAR.BOYLE TEK BASINIZA KOCA ARIYORSUNUZ TUM DUNYADA.BIDE TURK KIZLARINA LAF ATIYORSUNUZ...INSAN-AILE-KISISEL DEGERLER YOK SIZDE ,BUNU BILDIGIMIZ ICIN..LAFINIZI DINLEMIYORUZ BILE...
NE O..TUM DUNYADA KOCA ARAMAK NASIL BIR DUYGU????PEKI TUM DUNYADA KOCA ARAYAN TURK KIZI GORDUNUZ MU??????E MADEM OYLE...SUSMA HAKKINIZI KULLANINDA DAHA FAZLA KENDINIZI REZIL ETMEYIN.
HA BIDE ZAHMET EDIPTE TURKİYE'YE GELMEYIN..BU GUZEL DEVLETIMIZI..KENDI CAMURUNUZA BATIRMAYIN..CUNKU BIZ..TURK KIZLARI HER ZAMAN SIZI EZECEGIZ VE EZMEYEDE DEVAM EDECEGIZ.
SIZ BIZIM DEVLETIMIZDE BIZE NASIL LAF ATARSINIZ!!!!!DISARIDA DUYARSAM O LAF ATANI ALIR MAHKEMEYE GİDERİM...GORURUZ O ZAMAN KIM NEDIR.TURKIYE SIZE IS VERIYOR..AMA SIZ YEDIGINIZ YERE NASIL TUKURUR SUNUZ!
TURKIYEYI BEGENMENIZI ISTEMIYORUZ..YOLUNUZ ACIKTIR..SIZI BIZI BEGENIN DIYE DE DIYEN YOK.
HADI GULE GULE SIZE.

Sn Hanım efendi,

14 YASINDAN SE.KS YAPARAK..17-18INDE COCUK SAHİBİ OLUP...ERKEKLERİ TARAFINDAN AYAKLARI SILINEN SIZ DEGIL MISINIZ..SIZI COCUKLU ALMAK ISTEMIYORLAR.BOYLE TEK BASINIZA KOCA ARIYORSUNUZ TUM DUNYADA.
Bu bilgi nerden aldığınızı bi öğrenebilir miyim?
Memleketimizde çocuklu bi bayanın evlenmesi zor değildir. Böyle bir bayan türkle evlenmek isterse o zaman sorun olabilir, ama o da insana bağlıdır. Bi de ERKEKLERİ TARAFINDAN AYAKLARI SILINEN biz DEGILiz. Öyle olsaydı, bizim Rus erkekler çoktan yabancılarla evlenmeye başlardı. Bizler için saygı çok önemlidir.

Peki ben bişey soracağım. Bir türk kızı yabancı erkeği severse onunla evlenebilecek mi? Ben cevap vereyim isterseniz: HAYIR. %100'den %10 türk kızı ailesini dinlemez ve yabancıyla evlenir. Bu yüzden tüm dünyada koca arayamıyorsunuz. Peki, SUSMA HAKKINIZI KULLANmaya devam edin.
Bi de sanki rus kızlar türk erkekleri zorla evlendiriyo be. Şimdi ne kadar uluslararası evli çift var olduğunu biliyo musunuz? Sizin erkekleriniz İslav kızlarla evleniyorsa demekki onları çeken bişey vardır.

Daha çok şey yazacaktım, ama boş zamanım yok şuan.
İnsanlar farklı, herkesi aynı tartıya koymak çok yanlıştır. Genelleme yapmayın, yoksa size de söylenecek çok şey bulabiliriz.
Отпечатки наших пальцев на жизнях, которых мы касаемся, не тускнеют...

Присоединяйтесь к моему каналу на Youtube Natalya Mlshv Иностранцы в Турции
Natali$ka
ПереводчиК

Фото: 14

Hanim efendi oyle kadinlara denemez aslinda tipik kendini begenmis ama aslinda hayatinda bir sey yapmamis turk kizdir.
Ruslar ülkemize cennet derler . kim derlr???ben demem bir koye gidip orda yamalari bakip ya da doguya cennet nerde Turkiye nerde???? siz de abartmayin!!!
NE O..TUM DUNYADA KOCA ARAMAK NASIL BIR DUYGU???? bu ise tipik kiskanclik!!!tabii canim sizi Turkiyede bile kimse aramiyor bizi iste tum ulkelerden adamlar alip evleniyorlar ve cok mutlu aslinda!!! ya da kadinlarinizdan kacip bizi buluyorlar ama siz yine de adam gibi bosanamazsiniz bir erkegi alip sonuna kadar tutarsiniz bizi sucluyrsunuz ama sorun yine kaliyor tekrar tekrar soyluyorum kendine bakmayi ogrenin!!!!
Antakyali
странствующий суфий

türk kızları çok daha zor hele ağızından güzel laf almak için bin takla atarsın çok kapris yaparlar kendilerini çok beğenmişler onlar için önemli olan güzellik ve paradır yakışıklı ve paran.. varsa tabi genelleme yamıyorum ama çoğunlu öyle özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar.Ama konu evliliğe gelince iş değişiyor tabi onlardan kimse daha iyi ev hanımı olamaz.özellikle kocalarına çok saygılılar.

rus kızlarına gelirsek özgürlüğüne çok düşkünler çok açık giyiniyolar onlara asla emir baki konuşamasın erkeleri tiplerine göre ayırmıyolar( bu en beğendim özellikleri ) ama onlardan asla ev hanımı olmaz bu gerçek

bazı kavramlar çağın dışında kalmalı ev hanımllığı diye bir sıfat bu cağa yakışır değil bence .

:) Hayatında kaç kitap okudun dostum sen? Yada şöyle söyleyeyim kitap nedir bilirmisin? Oku oku:) ve böyle cümleler kurma.
Gidelim derken?
@PARTIZAN@
Султан

Фото: 3

Hanim efendi oyle kadinlara denemez aslinda tipik kendini begenmis ama aslinda hayatinda bir sey yapmamis turk kizdir.

Kendisini öyle zannettiğinden öyle hitap ettim. Onun pembe gözlüklerini çıkarmaya niyetim yok nasıl olsa.
Отпечатки наших пальцев на жизнях, которых мы касаемся, не тускнеют...

Присоединяйтесь к моему каналу на Youtube Natalya Mlshv Иностранцы в Турции
Natali$ka
ПереводчиК

Фото: 14

........
hayalim
странствующий суфий

hayalim
странствующий суфий

HADI GULE GULE SIZE.

Ya o insan normal mi? Ne isi veriyor bize turkiye? Turkiyenin yarisi ya Rusyadaki insaatlarinda calisiriyor , ya Antalyada ruslara hizmet yapiyor.. Turkiyeyi begenecektik belki ama fazla tutucu oldu ulkenizde son zaman.. Oyle giderse Misir gibi olacaksiniz, 2-3 yuzyil geriye gidersiniz..
BiZ öYLE DEğiLiZ, HAYAT öYLEDIR
Mantikli
Султан-ПАША

Фото: 0

HADI GULE GULE SIZE.

Ya o insan normal mi? Ne isi veriyor bize turkiye? Turkiyenin yarisi ya Rusyadaki insaatlarinda calisiriyor , ya Antalyada ruslara hizmet yapiyor.. Turkiyeyi begenecektik belki ama fazla tutucu oldu ulkenizde son zaman.. Oyle giderse Misir gibi olacaksiniz, 2-3 yuzyil geriye gidersiniz..

yapacak bir şey yok demokrosiye uzlaşma rejimi sanarsak olacağı bu . her zaman daha muhafezekarlar başımıza gelecek..durum içler acısı
:)) boş yere imza atmam
martilar
даешь персональный титул!!..

HADI GULE GULE SIZE.

yapacak bir şey yok demokrosiye uzlaşma rejimi sanarsak olacağı bu . her zaman daha muhafezekarlar başımıza gelecek..durum içler acısı

Neden oyle?
BiZ öYLE DEğiLiZ, HAYAT öYLEDIR
Mantikli
Султан-ПАША

Фото: 0

Модераторы

vika, Natali$ka

Фильтры

След.Пред.

Навигация

Вернуться в Sohbet Sohbet