ПЕРЕВОД Е-МЭЙЛОВ И ДЛИННЫХ ТЕКСТОВ !!!ПИШИТЕ СЮДА!!! 12

Все вопросы, связанные с изучением, происхождением и грамматикой турецкого языка. Переводы текстов, песен. Изучаем турецкий вместе!
Добрый вечер всем! ПОЖАЛУЙСТА помогите с переводом. Заранее благодарю

Selam nasýlsýn inþallah iyisindir

Artýk zamaný geldý sanýrým konuþmanýn ama bu konuþma telefonda olmamalý þimdilik telefonda sadece cýhanla ilgili konularý konuþalým cýhanýn sýnav tarýhý belli oldu 18,04,2010 da sýnavý þimdilik hocasýnla konuþtum barajý aþýyormuþ býraz daha gayret gösterirse 65 - 70 puan alabýlýr diyor o da cýhanýn almanya da yada amerikada okumasýna yeterli oluyormuþ tabýký daha fazlasý onun için daha rahat olur ama onu kendi bilir þimdilik akþamlarý dersaneden gelince ders çalýþýyor hazýrlanýyor bu ayýn 25 inden 29 zuna karda arkadaþý buraklan kartalkayayagidecek haberin var senýn de

Bana gelince bizler telefonda kendý geleceðimizi artýk konuþmayalým insan telefonda çok þey söyleyebýlýr ama gerçekleri yüz yüze konuþmak lazým gözümüze bakarak düþündüklerimizi söylememiz lazým sen bana telefonda beni sevgiðini söylediðinde nasýl ýnanayým gözlerinde görmedikce sana nasýl güveneyým gelmeni umunup her zýl çalmasýnda herkezden önce kapýya bakýp ta senýn gelmený bekledýkce ama sen gelmedýkce her geçen gün býraz daha umutlarýn azaldýkca sen 4 üncü ayda amerikaya gýtmeyý planlýyorsun ama türkiye de senýn aklýnda mý gelmeyý düþünüyormusun býlmýyorum daha doðrusu yarýn ne olacak onuda býlmýyorum sana nasýl inanacaðimi nasýl güveneceðimi býlmýyorum senden iþaret bekliyorum ama sen sadece bekle diyorsun neyi beklicem söylemiyorsun herþey düzelecek diyosun ne düzelecek demiyorsum

Amelýyat olduðumu býle býle orada almanyada kalmayý tercýh edýyorsun insan sevdýði kiþiyi merak etmez mi yanýna gelmek istemez mi SENÝN AMERIKA DÖNÜÞÜ HER GÜN TEL BEKLEDÝM HERGÜN KAPÝ BEKLEDÝM HA GELDÝ HA GELECEK DÝYE
AMA SEN GELMEDÝN
HER SENÝ ARADIÐÝMDA SEYMA SENÝ SEVÝYORUM DIYORSUN
MADEM BENÝ SEVÝYORSUN SADECE SENÝ SEVÝYORUM DEMEK ÝÇÝN BENÝ ARAYABÝLÝRSÝN BELKÝ O ZAMAN BENDE SENÝ SEVÝYORUM DÝYEBÝLÝRÝM

SENÝ YENÝDEN SEVMEK SANA YENÝDEN GÜVENMEK ÝNAN ÇOK ÝSTÝYORUM AMA SEN SANA YENIDEN GÜVEN VERECEK HER HANGÝ BÝR ÞEY GÖRMÜYORUM SADECE BEN ARARSAM SEYMA BANA GÜVEN DÝYORSUN BANA GÜVEN DEMEYNEN GÜVEN OLMUYOR BANA GÖSTER SANA NASIL GÜVENECEÐÝMÝ GÖSTERKÝ GÜVENEÐÝM..

SANA ÝYÝ GÜNLER KENDÝNE ÝYÝ BAK

SEVGÝ KELÝMESÝ SADECE DUDAKTAN ÇIKAN 1 KELÝME OLMAMALI SENÝ SEVÝYORUM DEDÝÐÝNDE BU 2 KELÝME KALPDEN YÜREKTEN GELMELÝ......
Maryy
странствующий суфий

Для переводов больших текстов есть отдельная тема, прикреплённая на первой странице. Модератор
Простите меня, пожалуйста, если сможете, за то, что у меня моё мнение, а не ваше.
Assyat
Халиф

Фото: 63

Модераторы

vika, Natali$ka

Фильтры

Навигация

Вернуться в Турецкий язык