HANİ SİZİN O ÇOK SAVUNDUĞUNUZ ÖZGÜRLÜK VARYA İŞTE SONUCU

Degisik konulari burada tartisiyoruz
11 yaşındaki anne İngilizleri kızdırdı

11 yaşındaki genç kız, erkek arkadaşından hamile kaldı. İngilizler kızına seks yapma izni veren 'anneanne'nin tutuklanmasını istedi.

İngiltere, ülkenin en genç anne adayını konuşuyor. 15 yaşındaki bir erkekle içki içip parti yaptıkları gece hamile kaldığını anlatan 11 yaşındaki anne adayı, şunları söylüyor: "İlk deneyimimde hamile kalacağımı düşünmedim. Ama şimdi anne olacağım için çok sevinçliyim." Sosyal yardım uzmanları 12 yaşında doğuracak kıza, bebeğini isterse yetiştirme ve koruma kurumlarına verebileceği söyledi. Ancak küçük kız, olumsuz cevap verip, "Annem okula devam etmek istersem, bebeğime bakacağını söyledi" dedi. Bu arada İngilizler, 11 yaşındaki kızının içki içip,
seks yapmasına izin veren 34 yaşındaki annenin tutuklanmasını istedi
triping
странствующий суфий

Фото: 2

11 yaşındaki genç kız, erkek arkadaşından hamile kaldı. İngilizler kızına seks yapma izni veren 'anneanne'nin tutuklanmasını istedi.

İngiltere, ülkenin en genç anne adayını konuşuyor. 15 yaşındaki bir erkekle içki içip parti yaptıkları gece hamile kaldığını anlatan 11 yaşındaki anne adayı, şunları söylüyor: "İlk deneyimimde hamile kalacağımı düşünmedim. Ama şimdi anne olacağım için çok sevinçliyim." Sosyal yardım uzmanları 12 yaşında doğuracak kıza, bebeğini isterse yetiştirme ve koruma kurumlarına verebileceği söyledi. Ancak küçük kız, olumsuz cevap verip, "Annem okula devam etmek istersem, bebeğime bakacağını söyledi" dedi. Bu arada İngilizler, 11 yaşındaki kızının içki içip,

Türkiye'de de 13-14 yaşındaki kızları babaları satıyorlar. ne olmuş? Dünyada tek olayı bulup neden örnek olarak göstermeyi çalışıyorsunuz ki? Kimse öyle şeyleri savunmaz ama demek değildir ki her yabancı öyledir. Sizin de işiniz gücünüz yokmu pis şeylweri incelemekten başka? Onun yerine insanlara nasıl daha yarar sağlayabileceğimi düşünseydiniz..................
Изображение
Изображение
irishkin
падишах

nasıl daha yarar sağlayabileceğimi düşünseydiniz..................

Ben size şimdi Türkiye de örnek bulurum manyak babalar1n annelerin merak etmeyin
Terbiyesizliğin şerefsizliğin görgüsüzlüğün milleti yoktur…
Bunu yazin bi kenara
Ben bir rus bayan olarak size ögretmiyim...
Все собаки попадают в рай..
ИзображениеИзображение[ URL ]ИзображениеИзображение
Black_velvet
Феминистка

Фото: 12

allahalla bu dünyada neler oluyor böyle
ArTıK kAfAmA hİç BiŞeY tAkMıYoM!!!!
Изображение Изображение Изображение
Olurum_sana
Восточный музыкант

Фото: 990

insanlar suçlu oldukları zaman savunmaya geçerler, ne oldu birden kendi üzerinize alındınız, tuhaf yani...hihiihihihih
triping
странствующий суфий

Фото: 2

allahalla bu dünyada neler oluyor böyle

Daha neler olacak ohohoh...Zaten nereye bakarsan genclerin cogu buyuk bir ahlak sorunu yasiyorlar. Allah herkeze yardim etsin
"Bulutlar aglamazsa yesillikler nasil guler?"
Guzel~kiz
sarэ gelin

Фото: 10

Türkiye'de de 13-14 yaşındaki kızları babaları satıyorlar. ne olmuş? Dünyada tek olayı bulup neden örnek olarak göstermeyi çalışıyorsunuz ki? Kimse öyle şeyleri savunmaz ama demek değildir ki her yabancı öyledir. Sizin de işiniz gücünüz yokmu pis şeylweri incelemekten başka? Onun yerine insanlara nasıl daha yarar sağlayabileceğimi düşünseydiniz..................

Bos ver canim, insan iste, ilgini ceken her seye merak eder.

Ya, annelerin kendi cocuklarina dogru duzgun bir ahlak ve terbiyeyi vermesi lazim, ancak boyle degisir bu durum. Ama bunun da degismesi bence daha uzun suer maalesef.
"Bulutlar aglamazsa yesillikler nasil guler?"
Guzel~kiz
sarэ gelin

Фото: 10

11 yaşındaki genз kız, erkek arkadaşından hamile kaldı. İngilizler kızına seks yapma izni veren 'anneanne'nin tutuklanmasını istedi.

İngiltere, ьlkenin en genз anne adayını konuşuyor. 15 yaşındaki bir erkekle iзki iзip parti yaptıkları gece hamile kaldığını anlatan 11 yaşındaki anne adayı, şunları sцylьyor: "İlk deneyimimde hamile kalacağımı dьşьnmedim. Ama şimdi anne olacağım iзin зok sevinзliyim." Sosyal yardım uzmanları 12 yaşında doğuracak kıza, bebeğini isterse yetiştirme ve koruma kurumlarına verebileceği sцyledi. Ancak kьзьk kız, olumsuz cevap verip, "Annem okula devam etmek istersem, bebeğime bakacağını sцyledi" dedi. Bu arada İngilizler, 11 yaşındaki kızının iзki iзip,

Tьrkiye'de de 13-14 yaşındaki kızları babaları satıyorlar. ne olmuş? Dьnyada tek olayı bulup neden цrnek olarak gцstermeyi зalışıyorsunuz ki? Kimse цyle şeyleri savunmaz ama demek değildir ki her yabancı цyledir. Sizin de işiniz gьcьnьz yokmu pis şeylweri incelemekten başka? Onun yerine insanlara nasıl daha yarar sağlayabileceğimi dьşьnseydiniz..................

Aynen arkadas katılıyorum sonucta her ulkede boyle sorunlar var bızım ulkemızde yokmu sanıyorsunuz hemde bundan daha kotulerı var en azından kız baskasından hamıle kalmıs burda kendı babasından hamıle kalanlar var bence konu cok gerekız bır konu cımbızla alıp bır yerlere yerlestırmeye calısılan konualr gıbı...
ccasper
странствующий суфий

Модераторы

vika, Natali$ka

Фильтры

Навигация

Вернуться в Sohbet Sohbet