Gülmemek mümkün mü

Degisik konulari burada tartisiyoruz

Re: Gülmemek mümkün mü

Сообщение hummer | 2011/07/26 22:05
sazan sen sin.

timirhan eger kızsan ben kızmayacam ama erkeksen denyomusun sen demek istiyorum sana
hummer
ХуММеР

Фото: 4

merak etme,ben bir bayanım.
Мысли задним числом - всегда самые наилучшие...
timurhan
просто так...

Фото: 1

Сообщение hummer | 2011/07/26 23:20
etmiyorum zaten ... niye merak edeyim ki:) bayansanız birdaha kibar olabilirim sizinle konusurken... yukarıda yazdıgım sazan kelimesi sözün gelişiydi.. ve beni tanıyan herkes bilirki ben burada ciddi anlamdan konusmam yazmam.. üzerinize alınmayın, maksadım sadece gır gır şamata....
hummer
ХуММеР

tamam ozaman.seni affettim.
Мысли задним числом - всегда самые наилучшие...
timurhan
просто так...

Фото: 1

anlasildi kiraci kardesim.

bastan fazla evin oldugundan galiba simdi kiradasin
senin 10 tane eski evine nazaren biz bastan 1 tane evle fakiriz. aynen fakirde devam ediyoruz.
mutluyuz fakirligimizle.
хаяла
Султан

Фото: 0

ya ben su Hummer nami diyer Yusuf beyin medeni durumunu anlayamadim.

Hummer kardeş bir ara sıkılmış olmalı, o topiği sırf eğlenmek için açtı, Hayalacım. iyi etti gerçekten çok eğlendik
Мы на грабли не наступаем, мы на них радостно прыгаем !
ZaferAntalya
отдайте взад розовые очки!

Фото: 3

mutluyuz

en önemlisi de hiçbirşeye bağlı olmayan insanın içindeki mutluluk
Мы на грабли не наступаем, мы на них радостно прыгаем !
ZaferAntalya
отдайте взад розовые очки!

Фото: 3

Сообщение hummer | 2011/07/27 21:44
iide baksana foruma herkesin surat bi karıs sanki devlet meselesi tartısıyorlar bende olmsam milletin guleceği yok yaw:) yine bi topik acacam az kaldı... ya onceden guzeldi diyorum işte..yeni gelen herkes hemen chate dalıyordu bizde ev sahibi misali yeni gelenleri chatten alıp evvela forumu sonra sitemizin guzel ucra köşelerini gezdiriyorduk ama şimdi ne gelenden ne gidenden haberimiz oluyor... yazık yaw.. bizede yazık ADMİNLER duyun sesimi acın su chati artık.!!!!!
hummer
ХуММеР

zafercim sen galiba olayi kapmadin...

Uyanik Hummer kardese kivirma bir cevapti bu
хаяла
Султан

Сообщение hummer | 2011/10/06 11:42

ölü konuları canlandıralım, hayalet bacı öldünmü kız nerelerdesin? zaferiye, sende kayboldun , benim abimde yok ortalıkta...siz bir seyler karıstıryorsunuz ama dur bakalım cıkar yakında...bensiz baska bir yerde muhabbet varsa yandınız haberiniz ola
hummer
ХуММеР

ölü konuları canlandıralım, hayalet bacı öldünmü kız nerelerdesin? zaferiye, sende kayboldun , benim abimde yok ortalıkta...siz bir seyler karıstıryorsunuz ama dur bakalım cıkar yakında...bensiz baska bir yerde muhabbet varsa yandınız haberiniz ola

Hummer kardes Hayalet bacin seni korkutsun isallahhhhhhhhhhhhhh.
oldum ya. oldum oldum dirildim. Hal hatir sordugun yok .... Nerdeeeeeeeeeeee ?
Icim dertli abiiiiiiiii Ahhhhhhhhhhhh

Bu arada sensiz muhabbet mi olur ??????????????
хаяла
Султан

Сообщение hummer | 2011/10/07 16:26
derdini soyle derman olayım ....lay lay lom... şarkı vardı ya hani...

neyse nedir derdin bacım de hele bakalım caresine.... kafanı bozanmı var? sana yan gözle bakanmı var? nedir sorun, birimi dövülecek anlat hele....
hummer
ХуММеР

derdini soyle derman olayım ....lay lay lom... şarkı vardı ya hani...

neyse nedir derdin bacım de hele bakalım caresine.... kafanı bozanmı var? sana yan gözle bakanmı var? nedir sorun, birimi dövülecek anlat hele....

ayyyyyyyy hic gulecegim yoktu kardesim.. bu kisma bayildim : sana yan gözle bakanmı var? yine de sagol
хаяла
Султан

Сообщение PUTTIN | 2012/04/02 22:29
Ne keyifli burası !
PUTTIN
странствующий суфий

Yurdum insanından yaşanmış gerçek olaylar!

Erkek , 38 , İstanbul

...Karımla alışveriş merkezinde dolaşırken birden önümüzden inanılmaz güzel bir kadın geçti. Nasıl oldu ben de anlamadım ama ilk defa bir kadına bu derece kilitlendim. Bu durumun farkında olan karımın şu sözleri ile kendime geldim. "Bakma faslın bittiyse kavgaya geçeceğim!"

Kadın , 40 , Çanakkale

Romantik bir akşam yemeği sonunda omuzunda yatarken soruyorum "Beni seviyor musun?" diye. Magmalara gelesice kocamdan cevap geliyor. "Sevdik ya!"

Kadın , 21 , İstanbul

Ablam evlenmeden önce saatlerce odamıza kapanır, sigara ve kahve ikilisieşliğinde sırlarımızı dökerdik. Böyle anlardan birinde, kısık sesle"Müzik açalım mı? Babam yan odada, bizi dinliyor olabilir." dedim. Yanodadan gelen ve hala hatırladığımızda bizi kahkaha lara boğan ses: "Nedinleyecem sizi beee!"

Erkek , 25 , İstanbul

Ülkemizde kişi başı milli gelir 10.000$'a yaklaşmış. Benim cebimde 10YTL var. Kim hakkımı yiyorsa haram olsun!

Kadın , 21 , Bursa

Annemle babam tartışıyor. Tartışma esnasında annemin kafası o kadar çok karışıyor ki, kendisini aldatmakla suçladığı babama "O çocuklar benden mi??" diyor! Zaten tartışma o anda bitiyor, gülmekten tabii.

Kadın , 25 , İzmir

İşyerinde küpe takan erkek arkadaşımıza babasından yorum: "Bir zamanlar nur topu gibi oğlum vardı; nuru gitti, topu kaldı!"

Erkek , 25 , Trabzon

Eğer bir sokakta yürüyorsanız ve camında ''Bu ev kiralıktır'' yazılı birevin yanından geçip birkaç adım sonra önüne geldiğiniz bir başka evincamında ''Bu da'' yazısını görürseniz bilin ki Trabzon'dasınız.

Kadın , 34 , İstanbul

Dün haberlerde çıkan tekstil sektörünün krize girmesine kocamın yorumu:"Bak bir aydır alışveriş yapmıyorsun, tekstil krize girmiş!"

Kadın , 34 , İstanbul

"Seviyor musun?" dedim, "Seviyorum." dedi. "Ne kadar?" dedim, "Çok."dedi. "Ne kadar çok?" dedim. "Her akşam eve gelip dırdırını çekecekkadar çok..." dedi. Sustum...

Kadın , 23 , İstanbul

Ramazanda cemaat toplanmış, teravihde. Ufaklığın teki de annesininpeşine takılmış gelmiş. Namaz kılınırken sessiz sessiz olanları izleyençocuğun dudaklarından hayal gücünü ortaya koyan şu cümleler dökülüyor.''Yatın kölelerim! Kalkın kölelerim! Yatın kölelerim! Kalkınkölelerim!'' Cemaat uzun süre secdeden kalkamadı tabi...

Erkek , 35 , Eskişehir

Tatile giden, hayat dolu yaşlı teyzemiz güya helalleşiyor. "Hadiçocuğum, hakkınızı helal edin, hayat bu; siz ölürsünüz ben göremem, veya siz kör olursunuz beni göremezsiniz..."

Erkek , 28 , ABD

8 yaşımdaki yeğenim "Dayı nasıl oluyor da renkli sabundan beyaz köpük çıkıyor?" diye sordu. "Dur bir düşüneyim." dedim, hala düşünüyorum...

Erkek , 36 , İstanbul

Kırmızı ışıkta durduğum anda yanımdan iki motosikletli ışık hızında vetek tekerlek üzerinde geçti. Ben ağzım açık olayı izlerken yanımayanaşan 112 ambulansından doktor camı açtı ve bana: ''Gördün mü bizimmüşterileri... Hey maşallah!'' dedi.

Erkek , 40 , İstanbul

Kardeşime araba kullanmayı öğretiyorum. Çok hevesli... Bana; "Abi çokkolay yaa, aynı bilgisayar oyunu gibi!" diyor. Cevabım; "Hııı... Ama tek canın var

Kadın , 31 , İstanbul

Nişantaşı-Kadıköy dolmuşu için bekliyoruz. Bir taksi geliyor dolmuşyerine. Ön koltuğa oturan kadın her normal insan gibi emniyet kemerinitakıyor. Ancak şoför amcamız emniyet kemerinin iyice ortaya çıkardığıdekolteye bakmaktan yola bakamadığı için bir müddet düşünüyor ve içiniçekerek kadına sesleniyor. "Abla, çıkar emniyet kemerini, böylesi dahaemniyetli hepimiz için."
Отпечатки наших пальцев на жизнях, которых мы касаемся, не тускнеют...

Присоединяйтесь к моему каналу на Youtube Natalya Mlshv Иностранцы в Турции
Natali$ka
ПереводчиК

Фото: 14

Изображение
Вы не обидѣтѣсь, еслѣ мы на этѣм cѣгодня закончѣм?
Machu_Pikchu

Фото: 19

Yurdum insanından yaşanmış gerçek olaylar!

Erkek , 28 , ABD

8 yaşımdaki yeğenim "Dayı nasıl oluyor da renkli sabundan beyaz köpük çıkıyor?" diye sordu. "Dur bir düşüneyim." dedim, hala düşünüyorum...

Dusundum de galiba ben de bilmiyorum !!
хаяла
Султан

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Natali$ka
ПереводчиК

Anne ben niye kimseyi sevemiyorum, bu şanssızlık genetikmi? Dedim, “O senin bireysel mallığın bizi karıştırma” dedi, hemen sustum.

Babaanne, sen evlenirken dedemden elektrik aldın mı? Babannem; Yok yavrum bizim zamanımızda gaz lambası vardı..

Elalemin “çocukları 1.nci oluyor” diyen anneme, Bak “analar neler doğuruyor, sende iş yok dedim” ardindan terlik..

Cennet annelerin ayakları altındadır..! Demek ki annem “Seni ayağımın altına alırım!” derken hep iyiliğimi düşünüyormuş.

12 yaşındaki yeğenim face durumuna “hala bıraktığın yerdeyim” yazmış. Hemen ablamı aradım, “nerede bıraktın bu çocuğu?” diye kızdım.

Sevgilim olduğunda, birden bire artan kısmetler için çok acayip küfürlerim var. Yalnızlıktan ölürken neredeydiniz? Laann!

Bilmemek ayıp değil yeter ki çaktırma.

Babama "naber babalık?" dedim, babamda; "iyi evlatlık ne olsun" dedi. hala şoktayım

Baba oglundan su ister büyük oglu yorgunum der,ortancası dersim var der, en küçük oğlu : Kalk baba kalk bu ********lerden hayır yok kendin iç banada bir bardak getir ..

Deneme sınavlarında "arka sayfa geçiniz" diye yazmasalar, hep aynı sayfada kalırım diye çok korkuyorum.

Öğretmenler Maaşlarını Beğenmezler Ama Maşallah Okulun Önü Galeriden Farksız

Para Yaz BoşLuk Bırak Miktarını Yaz , Babana Gönder .. Hiç Duymadığın KüfürLer Cebine Gelsin

Alo iyi günler 112 mi ? -Evet -Ambulans Varmı ? -Var -İyi bizdede var otobanda kapıştırak mı?

Hürrem ve Caroline'den de anladığımız üzere erkeğin kalbine giden yol bozuk Türkçe'den geçer.

''Dur polis'' kelimesini anlamıyorum. Adam zaten polis olduğunu bildigi için kaçıyor.

Ben bardak kırsam sakarım,annem bardak kırsa nazar değdi,babam bardak kırsa onun ne işi var orda

Kimse bilgisayarım kadar olamadı, Hergün '' Hoşgeldiniz '' Diyor

Benim o '' için neden yırtınıyorsunuz ki ? Çok mu pahalı git bakkala al yani

Bir Yerden Bir Şey Alırsın Sonra Başka Bir yerde Aynısını Daha Ucuza Bulursun Ya İşte O Çok Fena Koyar Adama...

Facebook durumuna ' Uçurumun Kenarındayım Rüzgar Esse de düşsem ' yazan arkadaşımı dürttüm , gebersin **

Nedense Müfettiş GeLince HocaLar ßizi Çok Seviyor. .

Kaç yıllık hayatımda bir heyecanla taksiciye şu öndeki arabayı takip et diyemedim.

Anne bugün otobüste biri düştü herkes güldü ama ben güLmedim -Aferim kızım kim düştü? -Ben.

Bir ev yαnıyo içinde sevgilin ve kαnkαn vαr hαngisini kurtarırsın ? -Sen onu bırαk, onlαr αynı evde nαpıyo lan

Hiçbir insan sınavda hocayla göz göze geldiği andaki kadar masum görünümlü olamaz.

Temel Bakkala Gider.299 Tane Sakız Alabilirmym? Bakkalcı; 1 Tane Daha Al Bari 300 Olsun. Temel; Ohaa! O Kadar Sakızı Kim Çiğneyeck xD

Yıl 2025 ;
- Kαrı kocα kαvgαsı: Seni dürtüğüm o güne lαnet olsun.

Natali$ka
ПереводчиК

Сообщение hummer | 2013/03/13 22:53
eh be defalarca okudum yazılanları her defasında kahkaha atarak guldum))) neler var ülkemde yaw:D
hummer
ХуММеР

Модераторы

vika, Natali$ka

Фильтры

След.Пред.

Навигация

Вернуться в Sohbet Sohbet