rusca bilen eleman ariyoruz.

Экономика Турции, деловые отношения и бизнес с Турцией, деловые контакты, поиск партнеров, новости бизнеса в Турции и пр.
Ambalaj makinalari imalati yapan bir firmaya,bay veya bayan,seyahat engeli olmayan,turkce,rusca,ingilizce ve bilgisayari cok iyi bilen istanbulda ikamet edebilecek,tercihen makina sektorunde daha once calismis,eleman alinacaktir.İlginenlerin CV lerini bekliyoruz.
[email protected] mehmet bey
NE MUTLU TURKUM DİYENE...
memmolli
пожалуй пообщаемся ;)

Фото: 173

[quote] Ambalaj makinalari imalati yapan bir firmaya,bay veya bayan,seyahat engeli olmayan,turkce,rusca,ingilizce ve bilgisayari cok iyi bilen istanbulda ikamet edebilecek,tercihen makina sektorunde daha once calismis,eleman alinacaktir.İlginenlerin CV lerini bekliyoruz.

INGILIZCE RUSCA VE TURKCEYI IYI DERECEDE BILIYORUM. BILGISAYARDADA FENA DEGILIM. AMA SEKTORDEN FAZLA HABERIM YOK. MAAS NEDIR ABI?
Kлянycь пpeдвeчepним вpeмeнeм,пoиcтинe, чeлoвeк вeдь в yбыткe, кpoмe тex, кoтopыe yвepoвaли, и твopили дoбpыe дeлa, и зaпoвeдaли мeждy coбoй иcтинy, и зaпoвeдaли мeждy coбoй тepпeниe! .Asr:1.2.3
tezcan-tur
ага уже интереснее!

sen bana Cv gonder..inceleyeyim..resimli..calistigin sektorler.referanslar.vs.
memmolli
пожалуй пообщаемся ;)

sen bana Cv gonder..inceleyeyim..resimli..calistigin sektorler.referanslar.vs.

Memmolı abım sen hele maası uc asagı bes yukarı bır soyle. 500-600 falansa ne sen zahmet et nede ben zahmet edeyım be abım.
Kлянycь пpeдвeчepним вpeмeнeм,пoиcтинe, чeлoвeк вeдь в yбыткe, кpoмe тex, кoтopыe yвepoвaли, и твopили дoбpыe дeлa, и зaпoвeдaли мeждy coбoй иcтинy, и зaпoвeдaли мeждy coбoй тepпeниe! .Asr:1.2.3
tezcan-tur
ага уже интереснее!

oncelikle bu cevap cok profesyonelce degil.insandan insana farkeder adam var 500 bile cok adam var 5000 hakeder..benim aradiğim basit bir dil olayi degil.musteri potrfoyu olan tecrubesi olan.Rusyada piyasa arastirmasi yapabilecek bilgi ve deneyimi olan eleman..maas+prim seklinde dusunuyorum..ama Cv incelemeden asla maas soylemem..
memmolli
пожалуй пообщаемся ;)

Eyvallah....Ben cevabı aldım.
tezcan-tur
ага уже интереснее!

MEMOLLİ ABİ ELAMAN BULDUNUZMI?
ЕСМА
странствующий суфий

Re: rusca bilen eleman ariyoruz.

Сообщение Alexander | 2007/01/30 21:35
Harbiden mehmet, maas olarak ne dusuyorsunuz. Ben Rusya da bulunmaktayim. Burda piyasa arastirmasi yapabilirim ama 500 - 600 a calisamam. Kusura bakma.
Alexander

Модератор

Natali$ka

Фильтры

Навигация

Вернуться в Бизнес и экономика