Biraz gülmeye ne dersiniz?

Юмор, развлечения, игры, приколы и всё прочее, что заставляет нас улыбаться.
Bu kesinlikle dogru
BODRUM/GUMBET
YaSaR
новенький

Фото: 200

BODRUM/GUMBET
YaSaR
новенький

Hahahahahhaa baltaci oldum gulmekten bu papaganlara
BODRUM/GUMBET
YaSaR
новенький

Bir devrin tьm as ve klas futbolcuları cennette buluşmuş. Cennetin baş meleği de futbol meraklısıymış. Şeytanı зağırtmış: -"Cennetle cehennem arasında bir maз dьzenleyelim ne dersin?" -"Boşuna oynamayalım, biz kazanırız", demiş şeytan. -"Olur mu en iyi futbolcular bizde, ne kadar da kцtь futbolcu varsa sizde..." Şeytan şeytanca gьlьmsemiş: -"Ama bьtьn hakemler de bizde..."
BODRUM/GUMBET
YaSaR
новенький

BODRUM/GUMBET
YaSaR
новенький

Цğretmen цğrencilere soru soruyor: - "Ağaзta 7 kuş var. Avcı ateş ediyor, 3 tanesini vuruyor. Ağaзta kaз kuş kaldı?" Biri cevap veriyor: - "4 kuş kalır." Başka bir зocuk da hemen atılır: - "Hayır цğretmenim ateş edince bьtьn kuşlar uзar, ağaзta hiз kuş kalmaz..." Цğretmen bunun ьzerine: - "Cevap yanlış ama stilini sevdim", der. Зocuk buna karşılık verir: - "Цğretmenim, ben de bir soru sormak istiyorum... Karşıdan 3 bayan geliyor, ellerinde dondurma var. Biri yalayarak yiyor, biri emerek, biri de ısırarak... Bu bayanlardan hangisi evlidir?" Цğretmen dьşьnьyor, dьşьnьyor... - "Emerek yiyen evlidir", diyor... Зocuk cevap veriyor: - "Hayır цğretmenim, parmağında alyansı olan... Ama ben de sizin stilinizi sevdim.."

BODRUM/GUMBET
YaSaR
новенький

Kayserili Pire Memet, istasyonda зok sıkışınca, gцzь hiзbir şeyi gцrmez olup kadınlar tuvaletine doğrulmuş. Bir hemşehrisi цnьne geзmiş: - Ne yapıyorsun, burası kadınlar iзin... Uзkurunu eline almış olan Pire Memet: - "Bu da kadınlar iзin!" deyip iзeri dalmış.
BODRUM/GUMBET
YaSaR
новенький

Bir gьn doktorlar, tımarhanede yaptıkları araştırmada en akıllı deliyi seзeceklermiş. Bir gьn delilerden biri bahзede bulunan havuza dьşmьş ve boğulmak ьzereymiş. Delilerden biri havuza dьşen arkadaşını kurtarmaya зalışmış. Bunu gцren doktorlar arkadaşını kurtaran deliyi yanlarına зağırmışlar ve "seni en akıllı seзiyoruz" demişler. Doktorlardan biri: "Peki kurtardığın arkadaşını зağır da sana teşekkьr etsin" demiş. Deli: "Gelemez ki!" Doktor: "Neden gelemezmiş?" Deli: "Зьnkь kuruması iзin onu astım!"
BODRUM/GUMBET
YaSaR
новенький

Bir adamla karısı Mısır'da eski bir зarşıda geziyorlarmış. Ayakkabı satılan bir dьkkвnın цnьnden geзerlerken satıcı iзerden seslenmiş, buyur etmiş, girmişler.
- Satıcı "зok цzel bьyьlь sandaletlerim var beyefendi, sizi sex te зok vahşi ve kuvvetli yapacak sandaletler..." Adam tabi ki erkekliğe leke sьrdьrmemek iзin pek цnemsememiş ama eski gьnleri цzleyen karısının ısrarlarına dayanamayıp sandaletleri denemeye karar vermiş. Adam sandaletleri giyer giymez gцzleri parlamış, kalbi hızlı hızlı atmış, fiziksel değişimler başlamış, nefesi serileşmiş gцzleri bьyьmьş ve etrafına seri bir şekilde bakınmaya başlamış. Karısı bir adım geri kaзmış "Aman allahım dur dur..." derken adam koşmuş, satıcıyı yakaladığı gibi tezgaha yatırmış, pantolonunu parзalayarak зıkarmaya başlamış, bu arada satıcı bir yandan kurtulmaya зalışırken bağırıyormuş,
-"Sandaletleri ters giydin lan!..."
BODRUM/GUMBET
YaSaR
новенький

Kцyь basan bir gurup terцrist bьtьn kцy halkını sıraya dizer... Grubun başı kцy halkına derki...
- Hayatta kalabilmeniz iзin bir şansınız var. Kцyьn erkekleri tek sıra dizilecekler. Hepiniz mallarınızı зıkartacaksınız. Karıların gцzьnь bağlayacağım. Gцzь bağlı olarak kadınlar hepsine elleyecek. Kim kocasınınkini elleyerek tanırsa o karı kocanın hayatını bağışlayacağım... Derken kadınlar birer birer gцzleri bağlanıp getirilir.
- Birinci kadın başlar. “ Bu değil, bu değil, bu değil BU!! “ kocasını ve kendini цlьmden kurtarır.
- İkinci kadın gelir. “Bu değil, bu değil, bu değil, bu değil, bu değil, bu değil, BU!”.. onlarda kurtulurlar. Ьзьncь kadınıda getirdiklerinde terцrist dayanamayıp adamların arasına geзer. Kadın başlar kocasını aramak iзin ellemeye.
- Bu değil, bu değil, bu değil, bu değil, Bu Bizim Kцyden Değil, bu değil, bu değil, Bu....
BODRUM/GUMBET
YaSaR
новенький

Temel ile Fadime evlenirler ve gerdeğe girerler,fakat Temel tutturur Fadime ye illaki ters ilişkiye gireceğim diye, Fadime ne kadar olmaz dediyse de, Temel yalvara yakara ters ilişkiye girmeyi başarır. Aradan ьз gьn geзmesine rağmen Temel, Fadime ile konuşmaz. En sonunda Fadime dayanamaz "Temel bьtьn suз senin zorla ilişkiye sen girdin konuşmayacak birisi varsa oda benim" der.Temelden tek bir cevap ben gцt verenler ile konuşmam.
HAHAHAHAHAHAHHHHAHAHHHAHAAHAHAHHAHAHA
BODRUM/GUMBET
YaSaR
новенький

Alkolik bir adam bir marketin цnьnden geзerken viskilere bakıp, ahbe şцyle işedik mi viski olsa ne olur sanki diye hayal kurmuş. Bunun ьzerine dileği kabul olmuş. Akşam eve gelip karısına hanım iki bardak getir de viski iзelim diyince karısı da ne oldu paramı buldun demiş. Adam olanları anlatmış, karısıda gцrmek iзin hadi yap ta iзelim demiş. Adam gerзekten viski işiyormuş. Gel zaman git zaman adam bir gьn yine akşam olmuş evine gelmiş karısına hanım bir bardak getir kafayı зekeceğim demiş. Karısı da bey bugьn bensiz mi iзeceksin diyince adamda hayır sen bugьn şişeden iзeceksin demiş.
BODRUM/GUMBET
YaSaR
новенький

John sabah kalktığında vakit зok geзtir. Ve acele ile giyinip hemen bir taksiye atlayıp işe gider. Fakat işe geldiğinde patronu onu her zaman geз kaldığı iзin isten kovar. İşten kovulan John ьzgьn bir şekilde eve dцner. Eve geldiğinde yatak odasında Karısını bir Zenci ile yatarken bulur. Ve kadın artık kendisini sevmediğini, evini ve arabasını aldığını sцyleyip John'u evden kovar. İyice зaresiz kalan John sokaklarda dolaşırken kendini kцprьden atıp цlmeyi dьşьnьr. Tam kцprьden atlarken bir Noel Baba gelir. Noel Baba niзin цlmek istediğini sorar. John başından geзenleri anlatır.
- Noel Baba “ Şцyle 20 yaşında sarışın bir kadının olsun ister mi sin?
-John “ Elbette”
-Noel Baba “ Şцyle kendi işin, Porche ve muhteşem bir villan olmasını ister mi sin?”
-John tereddьtsьz “Tabi elbette isterim.”
-Noel Baba “Ama bir şartım var.”
-John “ Nedir şartın?”
-Noel Baba “ Bir kere yapacağım!!!!” John dьşьnьr, biraz sabredeceğim ve muhteşem şeyler kazanacağım der. Tamam der. John soyunmaya başlar ve bu işi yaparken
-Noel Baba sorar. “ John kaз yaşındansın?”
-John “41”
-Noel Baba “John 41 yaşındasın ama hala Noel Baba'lara inanıyorsun!!!!!”
BODRUM/GUMBET
YaSaR
новенький

Anne ve baba зocukları anlamasın diye sevişmeye "зamaşır yıkama" demişler. Yani sevişmek istediklerinde зamaşır yıkayalım mı diyorlarmış. Bir gьn baba oğlunu зağırmış ve "git anana sor bakalım зamaşır yıkayacak mıymış" demiş. Oğlu da gitmiş ve sormuş. Annesi "olmaz oğlum git babana sцyle bugьn yorgunum" demiş. Ertesi gьn adam bir daha oğlunu зağırmış ve anana git sor demiş. Anne yine aynı cevabı vermiş. Ondan sonraki gьn anne oğlunu зağırmış. "Git babana sцyle bugьn зamaşır yıkayabiliriz" demiş. Oğulda gitmiş babasına sormuş. Babası "yok oğlum olmaz anana sцyle ben зamaşırları elde зitiledim" demiş.
BODRUM/GUMBET
YaSaR
новенький

Kalabalık bir belediye otobьsьnde kadının biri haykırmış:
-Terbiyesiz adam ,yeter artık! –Adam “Aman bayan ne oldu ki?” – “Daha ne olacak geзtin arkama. Taksim den beri ayıptır be!” – Adam “Efendim yanlış anladınız herhalde. Bugьn aybaşı. Maaşımı aldım, cebimde o var. O dokunmuş olacak.”
-Kadın “İyi de be Adam , Taksim'den Şişli'ye gelene kadar maaşına zam mı geldi? “
BODRUM/GUMBET
YaSaR
новенький

Amerikada en az 3 farklı objeyi kullanarak dьnyanın temel sorunlarının ifade edilmesine dayanan bir yarışma dьzenlenir. Bu yarışmaya bizim Temel de katılır ve sahneye başında gaz maskesi elinde bir demet зiзek ve prezervatif takmış bir şekilde зıkarak birincilik цdьlьnь kazanır. Sunucu Temel'i yanına зağırarak bu objelerden maske ile dьnyadaki зevre kirliliğine, зiзeklerle doğanın korunmasının gerekliliğine ve prezervatifle de doğum kontrolьnьn цnemine dikkat зektiğiniz iзin bu цdьlь size layık gцrdьk der. Bunun ьzerine Temel aslında ben " prezervatifle sevişmek gaz maskesiyle зiзek koklamaya benzer. " demek istemiştim der.
HAHAHAAHHAHAA
BODRUM/GUMBET
YaSaR
новенький

Temel İle dursun 5 İla 10 yıl arasında Amerika'da yaşarlar ve orada kьrkь зok pahalı bir sincap зeşidi bulurlar Tьrkiye'ye gelirken bundan getirip, ьretip, зok zengin olmayı tasarlarlar. Dursun sincabı sırt зantasına koyar ve havaalanından iзeri sokar Temel de hemen arkasından havaalanına gelir ve uзağa binerler. Bir sьre sonra dursun uyur kucağında bulunan зanta yere dьşer ve sincap зantadan dışarı зıkar. Hemen Temelin kucağına gelir onunla oynar ve sonra Temel sincabi цldьrьr.Dursun uyanıp sincabı цlmьş gцrьnce hemen temele sinirle sorar ne oldi buna? Temel cevaplamaya başlar sincap зantadan зıktı kucağıma geldi oradan pantolonuma girdi aleti yakaladı bir sağa salladı bir sola salladı kaldırdı ьzerine зıktı İndi зıktı İndi зıktı sesimi зıkarmadım. Sonra biraz aşağı indi taşakları buldu oynadı ,tokuşturdu ceviz zannetti oynadı ellemedim.Biraz daha aşağıya indi deliği buldu yuva zannetti galiba girdi зıktı girdi зıktı yine ellemedim,ama ne zaman cevizleri yuvaya taşımaya kalktı İşte o zaman цldьrdim oni.
HAHAHAH OLDURDU BENI BU FIKRA ARKADASLAR
BODRUM/GUMBET
YaSaR
новенький

Temel Amerika'da bir lokantaya gider. Lokantada tuvalete gidip зişini yaparken yan pisuara gelen zencinin aletini gцrьnce şok olur. Temel "ula hemşerim bu aleti nasıl bьyьttьn"diye sorar. Zenci Temel'in saf olduğunu anlayınca "Valla her sabah iyi bir kahvaltıdan sonra 1 saat boyunca mutfak tezgahı mermerine vuracaksın,6 ay sonra seninkide bu hale gelir"der. Temel ertesi gьn hemen uygulamaya başlar.Aradan altı ay geзer, Temel ile zenci aynı lokantada yine tuvalette karşılaşırlar. Zenci Temel'e sorar "Ne oldu, tavsiyemden sonuз aldın mı?". Temel "Valla hemşerum RENGİNİ TUTTURDUM AMA BOYUNU DAHA TUTTURAMADUM DA"der.
BODRUM/GUMBET
YaSaR
новенький

Adamın biri sevdiği kadınla evlenmiş ve ilk geceleri. Tam sevişecekler kadın demiş ki "aaa! aşkım şu papağan bize bakarken ben rahatзa sevişemem. Adam da hemen dцnmьş papağana demiş ki: Dцn arkanı ve ikinci bir emre kadar sakın цnьne dцnme yoksa Ananı ......! Papağan bunun ьzerine dцnmьş ve rahatзa sevişmişler. Sabah olmuş adamla kadın balayına gitmek iзin bavullarını topluyorlarmış. Papağanın hala arkası dцnьkmьş. Karı
-koca bavulun kapağını kapatamamış ve kadın adama demişki: Sen bunu sabit tut ki oynamasın ben dolabın ьstьne зıkıp ьstьne atlayacam o zaman olur... Bunu duyan papağan aniden цnьnь dцnmьş ve adama demiş ki: DEĞİL ANAMI SЬLALEMİ S..... BU POZİSYONU KAЗIRMAM...BU KADAR YETER BU GUNLUK GERISI BASKA ZAMAN ANLATIRIM:))
BODRUM/GUMBET
YaSaR
новенький

Miami 'de ьstь aзık spor arabasıyla gezen sarışın afet'i trafik polisi durdurur.
- Hanımefendi ehliyetinizi gцrebilirmiyim ?
- Nedir o?
- Hani araз kullanırken yanınızda taşımanız gereken belge,kredi kartı boyutlarında ve ьzerinde resminiz olur.
- Sarışın bayan зantasını aracın koltuğuna boşaltır ve ehliyeti bulur ve memura uzatır.
- Hanımefendi ruhsatı gцrebilirmiyim ?
- Oda ne ?
- Tabiri caiz ise aracınızın kimlik kartı. Genelde torpido gцzьnde bulunur.
- Bayan torpido gцzьnь bulur ruhsatı uzatır.
- Trafik polisi evrakları alıp aracına biner ve merkezle telsiz bağlantısı kurar. Merkezdeki gцrevli memur aracı kullanan sarışın mı diye sorar ?
- Evet
- Peki sьper bir mini eteği varmı ?
- Evet
- Gцğьsleri gцmleğinden taşıyor mu ?
- Evet
- O zaman sen ona doğru yaklaş ve fermuarını indir.
- Polis memuru merkezdeki arkadaşına bağırarak bцyle bir şey yapamayacağını sцyler ama ısrarlara fazla dayanamaz. Sarışın bayanın yanına yaklaşıp fermuarını indirir.
- SARIŞIN BAYAN ЗOK ŞAŞIRIR . YİNE Mİ ALKOL MUAYENESİ !!!!!!!!!!!!!!!!
BODRUM/GUMBET
YaSaR
новенький

Модераторы

zabiyaka, MissMatroskina

Фильтры

След.Пред.

Навигация

Вернуться в Юмор и игры