помогите поставить правильно буквы!

Все вопросы, связанные с изучением, происхождением и грамматикой турецкого языка. Переводы текстов, песен. Изучаем турецкий вместе!

помогите поставить правильно буквы!

Сообщение Удаленный_пользователь | 2004/06/02 13:26
Мне как всегда не везёт!кто знает турецкий помогите!написали мне тут письмо,хотела отправить,открываю,а у меня турецкий шрифт на компе не читается,вот и появились неизвестные буквы!помогите пожалуйста поставить вместо русских турецкие!Kalbimin kцюesi benim, neden sana yazэyorum ki, зьnkь bundan bцyle dayanacak halim kalamadэрэ iзin tabii. Sen devamlэ benim hayatэmdan kayboluyorsun ve arada sэrada, kendi kendime oturup dьюьnьyorum ki, bizim aramэzda var olan duygularэn artэk senin iзin hiз deрerinin olmadэрэnэ. Зok ьzьlьyorum. Senin mektuplarэn veya SMS’lerin olmadan yaюamэю olduрum her bir gьn benim kalbimin bir parзacэрэnэ parзalэyor. Benim kalbim ancak sen diye atэyor, sana hasret зekiyor. Sensiz benim hayatэm karanlэkla doluyor, bir gьn sonsuz oluyor. Sцyle bana, benim, sana karюэ iюlemiю olduрum suзum nedir? Neden sen beni hemen hemen unuttun ki? Aюk, bu bize Tanrэnэn vermiю olduрu en deрerli vergisidir ki, onu korumamэz ve kэymetini bilmemiz gerekmekte, ben seni seviyorum, hem de зok seviyorum. Цylesine bir seviyorum ki, hatta sen, benim seni ne kadar sevdiрimi tahmin bile edemeyecek kadar seviyorum! Ben senin iзin canэmэ bile vermeye hazэrэm! Ve ben, 5-6 gьn de bir senden hiзbir haber almamaktan dolayэ цylesine bir acэ зekiyorum ki, sen bilemezsin. Yaz yaрmurlarэna baktэрэmda, onlarэnda, benim ile beraber, beni, benim kalbimden mahrum etmekte olduklarэna, benim ile beraber aрlamakta olduklarэnэ gцrьyorum? NEDEN KЭ? Benim kalbim sensin, sen ise o kadar uzaktasэn ki ve ben, sensiz yaюayamэyorum.
Удаленный_пользователь

Re: помогите поставить правильно буквы!

Сообщение Удаленный_пользователь | 2004/06/03 12:31
з-ç
ь-ü
ц-ö
ю-ş
э-ı
р-ğ
у меня та же фигня, но я привыкла
Удаленный_пользователь

Модераторы