ПЕРЕВОД СМС_ПИШЕМ СЮДА_74

Все вопросы, связанные с изучением, происхождением и грамматикой турецкого языка. Переводы текстов, песен. Изучаем турецкий вместе!
девочки, в отдельные слова и фразы тоже загляните, плиз :)
Очень вредно не ездить на бал, особенно когда ты этого заслуживаешь!
Tasssha
Навеки ваша!

НАДЮША,ты прелесть! Приеду к тебе скоро с кучей подарков!!!! Переведи, дорогая, ещё немножечко

Любимый мой, не переживай! Я просто немного приболела. Я помню тебя каждую минуточку, ведь ты моя жизнь. У нас тут очень холодно стало, мороз,вот я и заболела. Твоё последнее письмо тронуло моё сердце! Конечно, мы всё преодалеем вместе! Всё у нас будет хорошо! Летом я буду работать в туризме, буду помогать тебе. Не волнуйся за меня, мне нравится работать, к тому же нам будет гораздо легче жить если будут зарабатывать оба. И пожалуйста, главное доверяй мне, ладно? Я НИКОГДА тебе не изменю! НИКОГДА! Я отдала тебе всю себя, всю свою душу и сердце и никто кроме тебя мне не нужен! Я читаю сейчас Коран, мне интересно. Со временем я всё изучу, все турецкие традиции и религию. И когда однажды мы снова поедем в Анкару к твоим родителям, они очень обрадуются. Всё будет хорошо, вот увидишь! Мы создадим с тобой самую счастливую и любящую семью!!!

Девочки, от вас не уйдешь)))
Но, что делать, не бросать же.. С перводчиками что-то дефицит в последнее время. Где все?

Aşkım merak etme! Ben sadece biraz hasta oldum. Her dakika seni hatırlıyorum çünkü sen benim hayatımsın. Bizde çok soğuk oldu, ayaz, bu yüzden ben de soğuk aldım. Son mektubundan kalbim heyecenlandı! tabii ki beraber bütün zorlukları geçeriz! herşey bizde iyi olucak! Yazın ben turizmde çalışarım sana yardım ederim. Beni merak etme ben çalışmayı severim hem de bizim için daha kolay olucak eğer beraber çalışacağız. Ve lütfen bana güven tamam mı? Seni ASLA aldatmam! ASLA! Sana bütün kendimi bütün canımı kalbimi verdim ve senden başkası hiç kimse lazım değil bana! Şimdi Kuran okuyorum merakediyorum. Zamanla herşey oğrenirim yani kültürü adetleri ve dini. Ve bir zamanda annebabana gidince çok sevinirler. herşey yolunda olucak görüceksin! Seninle en mutlu ve en seven ayle yaptırırız!!!
"Люди часто бывают неразумными, нелогичными и эгоцентричными. Все равно прощай их!". Мать Тереза.
Gulbeseker
Peri kızı

Фото: 3

Надюшка, спасибо тебе ОГРОМНОЕ!!!! Век тебе буду благодарна!!!!! А с переводчиками и правда в стране напряжёнка , Ленка, Светик и Наташка на фронт ушли!
MissX
Султан

Фото: 11

Девочки миленькие помогите пожалуйста, на турецкий пожалуйста Gulbeseker
пожалуйста

Любимый...мы только мучаем друг друга..может нам стоит забыть друг друга...и перестать мучаться.. потому что мне без тебя уже дышать тяжело... [/quote]

[/quote] [/quote]
Женская мудрость: сама придумала, сама обиделась,сама поссорилась, сама помирилась.
Ksenija81
падишах

zaman gecmez oldu beeeeeee sankı durdurdular bu zamanııııııı...........79

помогите пожалуйстаа
Изображение
FoobY
lütfen çevirmek

привет.переведите пожалуйста

İstanbul'da birisinden para alacağım vardı onun için gittim.sonra arkadaşlarımla buluştum.gece çok geç saatlere kadar sohbet ettik.eğer bir gün senden başka bir kıza gidersem senin bana ceza vermene gerek kalmaz.ben kendi cezamı kendim veririm.çünkü seni çok seviyorum.

aşkım ben bu akşamda İstanbul'a gideceğim ama fazla kalmayacağım.bir arkadaşımı hava alanına bırakmam lazım.bu akşam kursa gidecek misin?çok fazla öpüyorum seni.
manyu-l
Султан-ПАША

Фото: 4

Девочки, теперь спасайте с переводом на , плиз!!!!!!!!!

ev adres kad?mehmet mahalles? kad?mehmet cad mo 15 daire 17 beyo?lu ewet can?m kars?layacag?m tab? havalar çok so?ukl deg?l +10 veya 15 derece bende öpuyorum

Спасибо заранее! Большое!!!!!!
Улыбаемся и машем!
Изображение
Belka_32
Султан-ПАША

Фото: 40

пожалуйста, если не сложно

islamiyeti öğrendiğin zaman neden bu kadar önemli olduğunu anlarsın aşkım))tabiki sadece domuz etinden vazgeçmekle olmuyor islamiyet.islamiyette haram olan her şey mutlaka ya vücuda zararı vardır.ya da toplumun ahlaki kurallarına uymayacak bir harekettir.mesala domuz eti islamiyette neden haram ama inek,koyun,deve gibi hayvanların etleri helal?domuz kendi pisliğini hatta ölen yavrusunu bile yiyen bir hayvan ama inek,koyun,deve vb.sadece temiz ot ve meyve yiyorlar.şimdi neden temiz otlar ve meyveler yiyen bir hayvanın etini yemek varken,dışkısını ve ölen yavrusunu yiyen bir hayvanın etini yiyeyim ki.ayrıca domuz etinin vücuda olan zararlarını internetten bulabilirsin))islamiyetin özelliği burada işte bilim adamlarının 40 yıl veya 100 yıl önce bulduğu şeyleri Allah bize 1500 yıl önce söyledi))müslüman olmasan bile domuz eti yemeni istemiyorum çünkü sağlığına zararlı)
manyu-l
Султан-ПАША

дорогие помогите перевести....

---o anlarda seni yemek istiyorum :)... Ne demek bu yamyam mısın? =))))))))) Bak baştan söyleyeyim ben çok sert'im. Etim yenmez benim))))) Ama biliyor musun? kızınca çok tatlı oluyorsun)))))benim niyetim seni neşelendirmek sadece kötü bir niyetim yok. Canım=))))))
---прости меня, что я сегодня так вспылила....я не олжна была так делать...просто пойми , я разозлилась не на тебя, а на то, что иногда запутываются мысли и я не могу понять тебя и сказать то, что хочу- (а для меня это очень важно!!!) .проблемма языка(((..но это бывает очень редко......и мы не должны так нервничать..все ведь можно пояснить, понять и не расстраивать друг друга....

СПАСИБО ВАМ!!! благодарна очень!!!
laffu
падишах

и последнее плиииз

çözümü senin bulman gerek.eskiden önemsemediğin şeyleri şimdi önemsiyorsun.sana en başta söylediğim gibi seni her zaman çok seveceğim aldatmayacağım.sana pırlantalar,evler,arabalar vereceğim diyemem.sadece sevgimi dostluğumu dürüstlüğümü ve bende olan her şeyi verebilirim.sen bensiz yaşarsın,bende sensiz yaşarım ama bir ömür nasıl geçer sen başka yerlerde ben başka yerlede.her zaman mutsuz olmak istemiyorum.
manyu-l
Султан-ПАША

sen bana lazımsın elena sabret bıraz ben internete gıremıyorsam yada senınle konuşamıyorsak bilki hastanedeyım ben seni çok özledim amcamın dükkan yıkıldı aleremo yıkıldı disko üzülüyorum

Sevgilerimle ;-*
crazy-nightmare
Султан-ПАША

девчоночки пожалуйста
очень срочно помогите

Bu Dünyada Tek Başına Bir Erkek Bir Hiçtir ve Bu Dünyadan Başka Dünya Yok Başka Bi Dünya Gördüm Bazen Onu Hayal Sandım Ama Olsun .Aaah Göremiyeceğim Şeyler Görmüşsün......

Ne kadar özenle yapılsa da gözüme batar yamalar
En yakından gelen hücumlar,'' nedir suçum ?..'' lar, ''bak koçum!...'' lar
Çenende alçılar, akordu kaçık gaydalar
Kendinizden esirgediğiniz faydalar
Постоянно забываю спросить незнакомых людей в интернете, как мне лучше жить и о чём писать
Изображение
Маринкааа
Aptal asik

Фото: 21

sen bana lazımsın elena sabret bıraz ben internete gıremıyorsam yada senınle konuşamıyorsak bilki hastanedeyım ben seni çok özledim amcamın dükkan yıkıldı aleremo yıkıldı disko üzülüyorum

елена ты мне нужна немного потерпи знай, что если я не могу выйти в интернет или поговорить с тобой, то я в больнице. я по тебе сильно соскучился. снесли лавку моего дяди, снесли алеремо, снесли дискотеку. я расстроен
турецкий с Гёкяном, арабский с Кенаном
[email protected]@[email protected]
Чародейка

Фото: 131

[/quote]
елена ты мне нужна немного потерпи знай, что если я не могу выйти в интернет или поговорить с тобой, то я в больнице. я по тебе сильно соскучился. снесли лавку моего дяди, снесли алеремо, снесли дискотеку. я расстроен [/quote]
спасибо Ленусечка огромное...
Sevgilerimle ;-*
crazy-nightmare
Султан-ПАША

пожалуйста
как перевести эту фразу

benden bi ucanla kaçan kurtulur
Постоянно забываю спросить незнакомых людей в интернете, как мне лучше жить и о чём писать
Изображение
Маринкааа
Aptal asik

Фото: 21

На переведите пожалуйста:

yok kemerde ben ve amca tek kalmak
şimdi misafil var bayram tatili
sonra konuşmak

ПоЛлИаНнА
Принцесса в кедах

добрый вечер ! помогите с переводом пожалуста !

sen herseyın ustesınden gelırsın askım senı cok ozledım cabuk gel tamam mı

спасибо !
krivetki
Султан-ПАША

Фото: 1

Доброй ночи переведите пожалуйста на

Я очень устала. Я иду спать. Еще один день прошел я не видела и не чувствовала тебя. Прекрасной ночи для тебя.

Спасибо
anisem
Султан

Фото: 50

дорогие помогите перевести....

---o anlarda seni yemek istiyorum :)... Ne demek bu yamyam mısın? =))))))))) Bak baştan söyleyeyim ben çok sert'im. Etim yenmez benim))))) Ama biliyor musun? kızınca çok tatlı oluyorsun)))))benim niyetim seni neşelendirmek sadece kötü bir niyetim yok. Canım=))))))
---прости меня, что я сегодня так вспылила....я не олжна была так делать...просто пойми , я разозлилась не на тебя, а на то, что иногда запутываются мысли и я не могу понять тебя и сказать то, что хочу- (а для меня это очень важно!!!) .проблемма языка(((..но это бывает очень редко......и мы не должны так нервничать..все ведь можно пояснить, понять и не расстраивать друг друга....

СПАСИБО ВАМ!!! благодарна очень!!!
laffu
падишах

Девушки переведите пожалуйста!!
Hadi bakam sevindım kardeşim uzun surer işallah gule gule kullan
Спасибо!
tylyla
даешь персональный титул!!..

Фото: 1

Модераторы

vika, Natali$ka

Фильтры