xochu jinatsya c Ukrainka ili Ruskaya devuchka

Turklerle tanismak isteyen Ruslar, Ruslarla tanismak isteyen Turkler... Hepsi buraya!
Hacı yanlış yerde hizmetçi arıyon kendine ...Buralarda telef olacağına Tarlabaşına git geceleri, yada gazeteye ilan ver:)
Gidelim derken?
@PARTIZAN@
Султан

Фото: 3

kardeş ne aradığım başlıkta yazıyor...

açıklamalarımda doğrudur...

burada akıl verdiğin kişi, sitedeki çoğu arkadaşımız yemeğe mama derken senin o anlatmaya çalıştığın yollardan geçti, sen merak etme...

ayrıca tarlabaşında ne işim var anlamadım?birincisi o demek istediğin işin yeri orası değil,ikincisi ima etmeye çalıştığını anlıyorum ama...bende o iş için telefon numaraları var, sayısını bilmiyorum... de...artık bıktım...

niyetim gayet ciddi...lütfen bana Rusyaya git, Ukraynaya git falan diye akıl vermeyin...ve beni de buradan üşenmeden Rusyaya sex turizmi için giden abaza gerizekalılarla karıştırmayın...hiç işim olmaz...
rakrakturak
странствующий суфий

Tamam da kardeşim,bu ne ya? kız kendini sana gitericek,ama...sen doyum suz bir adamsın,yanında da çeyz flan istiyorsun.Söyleyebilirmisin bana böyle bir adet kaldımı ki?Hem yatak odası,hem tv,hem çamaşır makinası...bir de sen unuttun mutfak eşyaları,dantelli yatak nevresimi yazmaya.
Bir arkadaşimiz doğru söylemiştı,hizmetçi arıyorsan gazeteye ilan ver.
alona1
Султан

Фото: 1

ben istemiyorum, anacım istiyor ...istemiyordu yabancı gelin, alamazsın dedi gayrimüslim kız...

ikna ettim, o zaman nişanıyla, düğünüyle, geleneklerimize uygun olması gerek dedi...

beni tanımadan neden doyumsuz diyorsun ki? çok önyargılısın... daha bugün gidip prensesim için doğubanktan dvd player aldım...gelince seyretsin diyerek... daha neler alıcam ona...

arabada alıcam onun için, ben sevmem ,motor seviyorum ben...ama ona alıcam, prensesim alışverişe çıkınca o pamuk ayakçıkları yorulmasın, paket taşıyıp minik elleri acımasın diye..

doyumsuzmuş...sen bütün Türkiyeyi gezsen acaba benim gibi damat bulabilirmisin? prensim ben be prens... hahayyt...

sen bakma onlara prensesim hadi zvoni, piwi, idi suda artık
rakrakturak
странствующий суфий

rakrak sen halen daha bulamadınmı yawwww..hayret valla burada kızların sazan gibi atlamaları lazımdı ama ne is anlamadım....sen baska yoldan bulmayı dene mesala ilan ver deki rusca ve turkceyi ii bilen bayan elaman arıyorum bak gunde 143 tane tel alırsın aralarından secersin birini daha kolay olur senin için
hummer
ХуММеР

Фото: 4

sen baska yoldan bulmayı dene mesala ilan ver deki rusca ve turkceyi ii bilen bayan elaman arıyorum bak gunde 143 tane tel alırsın aralarından secersin birini daha kolay olur

Haklısınız gazeteye ilan vermek en iyisi )))

İş arıyordum Hürriyet'e ilan vermiştim 6 sene önce.
Tercüme bürolarına CV göndermem gerektiğini düşünemedim..
İlan üç kelimeden ibaretti:
Rusça çeviri yapılır. O kadar. Cebimi de eklemiştim.
Bu ilan sadece bir ya da iki hafta boyunca çıktı, tam hatırlamıyorum.
Ondan sonra telefonum birkaç ay hiç susmadı.
Kimi acil çeviri gerekiyor diye aradı, kimi iş güç sahibiyim sana bakabilirim diyor.
Daha neler neler. Her gün en az 5 telefon geliyordu. Çeviriyle ilgili arayan olmadı.
En son ilan çıktıktan bir sene sonra aradılar.
Unuttum ben, anlamıyorum ne istediklerini. İlanla ilgili arıyorum diyor. Hangi ilanla?? Siz daha iyi bilirsiniz hangi ilanla!

İlan vermek böyle işte.
Gönlüm uçmak dilerken semavi ülkelere; Ayağım takılıyor yerdeki gölgelere..." Necip Fazıl Kısakürek
vasy
падишах

Фото: 332

aynı sey benim yakın bir tanıgımın basına geldi o yuzden yazdım zaten oda sadece rusca ve ingilizce bilen bayan eleman iş arıyor diye ilan vermişti ve ilanın ikinci gununde numarasını degiştirdi
hummer
ХуММеР

Benim de numarayı değiştirme imkanım yoktu, çünkü çalıştığım fuarlarda görüştüğüm herkese vermiştim telefonumu önemli kişiler de vardı aralarında ve güzel bir iş teklifini bekliyordum.
Mecburen arayanlarla sohbet ettim.
Gönlüm uçmak dilerken semavi ülkelere; Ayağım takılıyor yerdeki gölgelere..." Necip Fazıl Kısakürek
vasy
падишах

Benim de numarayı değiştirme imkanım yoktu, çünkü çalıştığım fuarlarda görüştüğüm herkese vermiştim telefonumu önemli kişiler de vardı aralarında ve güzel bir iş teklifini bekliyordum.
Mecburen arayanlarla sohbet ettim.

ne kadar guzel:) bir suru tanıdık..canın hic sıkılmaz ...
hummer
ХуММеР

En son ilan çıktıktan bir sene sonra aradılar.
Unuttum ben, anlamıyorum ne istediklerini. İlanla ilgili arıyorum diyor. Hangi ilanla?? Siz daha iyi bilirsiniz hangi ilanla!

İlan vermek böyle işte.

bir de kızlar arar olmus, gazetede luks otomobil ilani veren erkekleri. tanismak icindir herhalde. hehe

turkcen ne iyi, kac senedir konusuyorsun?
mevlut_topal
make the world better man!

Фото: 174

Teşekkür ederim. İstediğim kadar iyi olmasa da kötü sayılmaz

Bu arada bir iş buldum. Daha kesin değil ama umarım olur. Türklere rusça Ruslara türkçe öğreteceğim dershanede.
vasy
падишах

зok şey istiyon be abicim.

mevlьt topal abicim tanışıyomuyuz senle
bahtiyartopal
странствующий суфий

yok tanismiyoruz, ama tanisalim.

oncelikle hosgeldin. ben afyonlu topal asiretindenim. sen ordulu topal asiretindensin sanirim? dedem anlatmisti, orada kardes bir asiretimiz var diye... :)
mevlut_topal
make the world better man!

Фото: 174

walla kardeşim bizim sьlale topu topu 8 kişiden ibaret
bahtiyartopal
странствующий суфий

walla kardeşim bizim sьlale topu topu 8 kişiden ibaret

Topunuzun sьlalesini
Tabii ki espri amaзlı :P
When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then I realised that the Lord doesn't work that way so I stole one and asked Him to forgive me.
NonConformist
Султан

Фото: 130

Да уж...

Сообщение Assyat | 2007/02/02 16:25
Интересно, кто-нить видал турка, похожего на Бред Питта, правда немного располневшего
А запросыыыы... и телек ему тащи(плазменный), и стиральную машину... антиресненький женишОк

Güle güle aramak

Женихи теперича дорого обходятся, что и говорить
и запросы растут с каждым днем.
Вчера с приятелем в МСН разговариваю, и он мне: "Найди подругу для моего младшего брата Надо чтобы девушка приличная была, не какая-нить там гулящая налево-направо, и чтоб непременно турецкий знала Фотку, грит, сначала мне покажи, а мы уж тута на семейном совете разберемся, подходит девушка брату или нет
Вот это конкурс! Как в самый престижный вуз
Я грю, к девушкам что турецкий знают, из желающих познакомиться турок очередь стоит километровая да еще в три ряда Так что особых надежд не стройте, смотрите на жизнь проще и, по взглядам вашим, обломится вам
Простите меня, пожалуйста, если сможете, за то, что у меня моё мнение, а не ваше.
Assyat
Халиф

Фото: 63

Re: Да уж...

Сообщение nyurkaa | 2007/02/02 22:59
Да, отбор, конечно, серьезный. Тока стоит ли того младший братишка
Кстати, девушки, хорошо знающие турецкий, уже стоят за спиной своих севгилимов.. так что вряд ли что-то обломится..
♥ღ♥ღ♥ღ
nyurkaa
Kinali kuzu

Фото: 288

Сообщение nuriyabebegim | 2007/02/05 16:08
Да интересненькое предложение. Мне кажеться жених немного ошибся адресом. Ему надо обратится в другой сайт знакомств. хотела бы я взглянуть на желающую сним познакомиться. Вот это отбор!!!! ....Приколист....
nuriyabebegim
Yesil gozlu tаtаr kizi!

Фото: 1

Сообщение rakrakturak | 2007/02/08 18:35
privet devuwki....

no 4to vi pisali ne ponimal.......

vi naxodili maya printsessa???

esli da piwite gde ana?

bez printsessa ya stradayu, mne sku4na o4en...pomagaite daragie druzya...pomagite sladkie devuwki...eto sempati4niy prints o4en adinokii bez printsessa ...
rakrakturak
странствующий суфий

neden rus yada ukraynalı peki. türkiyede kız kalmadı mı?
Ayselcik

Модераторы

vika, Natali$ka

Фильтры

След.Пред.

Навигация

Вернуться в Tanismalar