Şüphe ediyorum

Turklerle tanismak isteyen Ruslar, Ruslarla tanismak isteyen Turkler... Hepsi buraya!

Şüphe ediyorum

Сообщение yalciin | 2011/04/09 02:30
Merhaba,

Öncelikle "böyle bir forumun olması çok güzel" diyerek hikayeme başlamak istiyorum. Anlatacağım şeyler tamamen sanalda yaşanmıştır ve biraz karışık gelebilir. Evet başlıyorum...

Geçen senenin ortalarında bir rus arkadaşlık sitesinden rus bayanına mesaj çekip icq ile konuşmalarımıza başladık. Bu arada ortak dilimiz ingilizce başka türlü yazışamıyoruz. Kendisi ile her gün konuşur olduk ve birbirimizi tanımaya çalıştık. Hangi şehirde oturduğunu ve hangi üniversitede okuduğundan tutun ailesine kadar bilgilere sahip oldum. Artık konuşmalarımız rutinleşti ve ben birgün kendisinden hoşlandığımı ve görüşmek istediğimi söyledim (Daha sonra kendisi de benden hoşlandığını ifade etti). Fakat onun Türkiye'ye gelmesini her türlü masrafını karşılayacağımı belirtmeme rağmen o ısrarla "ben gelemem sen gel" diyerek her defasında konuşmalardan sıyrıldı. Birgün bende ısrar ettim Türkiye'ye gelmemesinin sebebini öğrenmek için "ben kızım seni daha tanımıyorum ve türkler hep seks yapmak istiyorlar" deyip noktaladı. Bunun üzerine ben iyiniyetimi göstermek adına Rusya'ya gideceğimi söyledim ama daha sonradan vazgeçtim ve sanalda kalmasını istedim fakat bu şekilde bir yere varılmayacağını anlayıp bir daha konuşmadım vedalaştım.

Aradan 6 ay geçti, bu süreçte benim icq ve vkontakte listemde kendisi duruyordu. Birgün bana yazdı ben dayanamadım cevap verdim ve birkaç ay daha konuştuk hemen hemen önceki gibi samimiyete ulaştık ama kendisi yine Türkiye'ye gelmeyeceğini ve benim gelebileceğimi söylüyor. Bende artık yeter deyip bir konuşmama kararı daha aldım ama bu sefer kısa sürdü, yine benimle iletişime geçti. Geldik günümüze...

İkimizinde bir ilişkisi yok ve konuşmalar çok iyi gidiyor. Yakın zamanda skype ile görüntülü görüştük ve ben kendisine bir çok iltifatta bulundum. Onunda hep sorduğu soru şuydu: "Neden bir rus kızı, neden ben?" diye. Bende üst üstte yaşadığım kötü ilişkilerden bahsettim ve artık Türk kızlarını düşünmüyorum dedim. Gerçi pek inandığını sanmıyorum ama doğruyu söylemiştim oysa. Ama ben yinede kendisinin buralara gelmesini istedim sonu yine aynı; gelmiyor.

Şimdi diyeceksiniz ki neden sen gitmiyorsun önce diye(?) Çok düşündüm ve gitmemin beni tehlikeye sokacağına karar verdim. Rus organ mafyası vs. var. Nerden bilebilirimki kızın mafya ile çalışmadığını, öyle değil mi ama? Üstelik ben Rusya'yı hiç bilmiyorum, başıma bir şey gelse kimseyi de tanımıyorum. Gidip de gelememek var neticede. Belki bana paranoyak diyeceksiniz ama bunlar pek de olağan şeyler aslında.

Söyleyeceklerim bu kadar, değerli fikirleriniz ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
yalciin
странствующий суфий

yazdıklarını doğru kabul edersek; sen rusya'dan korkuyorsun da kız türkiye'den niye korkmasın? birbirinizi tanımıyorsunuz, sanalda gönül işleri hep hüsrandır derler. illa rus istiyorsan canlı birini bulmağa calış, tatil yörelerinde filan. bak bakalım anlaşabilecek misin. ingilizce konusabilirsiniz ama kulturler farklıdır, anlasmak ve de uyuşmak kolay degil hatta cok zor...
ama tabii seni tanımıyorum nasıl birisin bilmem, ilk olarak onların güzel olanları ve ilginçlikleri hoşa gider tabii, ama yaşam uzun soluklu bir süreç... yine de en iyisi; en sade olanıdır, yani kendine gore bir turk kızı... kolay gele...
vicious_circle
Султан

Фото: 22

Re: Şüphe ediyorum

Сообщение yalciin | 2011/04/09 16:39
yazdıklarını doğru kabul edersek; sen rusya'dan korkuyorsun da kız türkiye'den niye korkmasın? birbirinizi tanımıyorsunuz, sanalda gönül işleri hep hüsrandır derler. illa rus istiyorsan canlı birini bulmağa calış, tatil yörelerinde filan. bak bakalım anlaşabilecek misin. ingilizce konusabilirsiniz ama kulturler farklıdır, anlasmak ve de uyuşmak kolay degil hatta cok zor...
ama tabii seni tanımıyorum nasıl birisin bilmem, ilk olarak onların güzel olanları ve ilginçlikleri hoşa gider tabii, ama yaşam uzun soluklu bir süreç... yine de en iyisi; en sade olanıdır, yani kendine gore bir turk kızı... kolay gele...

Yorumunuz için teşekkürler, elbette kültür farklılığı olacaktır ve dediğiniz gibi çok zor bunun farkındayım. Sanırım o da korkuyor yoksa niye gelmesinki, bilemiyorum artık açıkcası. Söyledikleriniz sanki yaşanmış gibi bana öyle geldi, tecrübe sahibisiniiz herhalde. Peki benim yerimde olsanız ne yapardınız?
yalciin
странствующий суфий

Сообщение хаяла | 2011/04/09 19:49
Okudugumda aklima tek sey geliyor...

sen his ettiklerinden bile emin degilsin. sevmiyorsun ve sevildigini de hisetmiyorsun. Baksana guvenmiyorsun bile ve ayni sekilde guven de vermemissin....

zamanla ne istedigini ve neyi nasil yasaman gerektigini ogrenirsin. hisleriniz gercekse
zaman ne yapman gerektigini gosterir, degilsede zaten bir tecrube olarak hatirlatir.
хаяла
Султан

Фото: 0

Сообщение yalciin | 2011/04/09 20:46
Okudugumda aklima tek sey geliyor...

sen his ettiklerinden bile emin degilsin. sevmiyorsun ve sevildigini de hisetmiyorsun. Baksana guvenmiyorsun bile ve ayni sekilde guven de vermemissin....

zamanla ne istedigini ve neyi nasil yasaman gerektigini ogrenirsin. hisleriniz gercekse
zaman ne yapman gerektigini gosterir, degilsede zaten bir tecrube olarak hatirlatir.

Sanırım haklısınız yoksa neden durumum böyle olsun ki öyle değil mi(?) Ama onun için çok çabaladım yinede o güveni verememişsem ya da o alamamışsa yapacak pek de bir şey kalmıyor.
yalciin
странствующий суфий

Сообщение Irochka | 2011/04/09 20:59
oooo türk erkekleri iyice tembelleştiler
artık kızların peşinde koşmuyorlar
Azy gum garum gerum, gazy gumga... Azy gum garum gerum, gazy gumga
Irochka
Sonnige Paradys

Фото: 205

Сообщение yalciin | 2011/04/09 21:39

Şimdilik öyle bakalım. Arkadaşlar yok mu bir çözüm önerisi olan?
yalciin
странствующий суфий

Сообщение хаяла | 2011/04/10 12:32

ben olsaydim vicious_circle onerisini mutlaka egerlendirirdim .

ama sen bence yazdigin yaziyi tekrar tekrar kendin oku. hatalarini anlayacaksin.
bu zaman zarfinda paylastiklarinizi kendi eksi ve artilarini kabullenerek goz onunde bulundurarak kendini karsindaki kisinin yerine koy. bakbakalim ne goruyorsun? ve bu durumd neyi gormemek istersin guveninin saglanmasi icin .... bu biraz matamatiksel olacak ama bu da bir oneri....
хаяла
Султан

Фото: 0

Сообщение Sebring | 2011/04/10 14:05
oncelıkle yazdıkların bence cok komık :) ama yınede benim bir cozum onerim war. madem bır araya ge1mek ısıyorsunuz ve bunun turkıye we rusya olması problem cıkarıyo tam ortada bulusun
olmaz mı? gercı tam ortada karadenız war alternatıf 1) bırer tekne kıralayıp karadenızın ortasında bulusun. alerternaıf 2 )ermenıstan,gurcıstan,bulgarıstan,romanya gıbı ulkelerde bulusun alternatıf 3) (sıddetle tawsıye ettıgım sık) ıkınızınde gormek ıstedıgı tarafsız bır sehır secın venedık,parıs,barcelona olabılır.en azından bulusma hayal kırıklıgı olursa sehırı zewkını cıkartır,zahmet we masrafları amortı edebılırsınız
Sebring
даешь персональный титул!!..

Фото: 10

Сообщение yalciin | 2011/04/10 15:12

ben olsaydim vicious_circle onerisini mutlaka egerlendirirdim .

ama sen bence yazdigin yaziyi tekrar tekrar kendin oku. hatalarini anlayacaksin.
bu zaman zarfinda paylastiklarinizi kendi eksi ve artilarini kabullenerek goz onunde bulundurarak kendini karsindaki kisinin yerine koy. bakbakalim ne goruyorsun? ve bu durumd neyi gormemek istersin guveninin saglanmasi icin .... bu biraz matamatiksel olacak ama bu da bir oneri....

Evet bende olsam kızın yerinde güvenmezdim çünkü ne zaman konu açılsa neden benimle ilgileniyorsun, neden bir rus kızı ile görüşmek istiyorsun diye soruyor. Bende samimiyetle cevap veriyorum ama sanırım pek tatmin edici olmuyor.

oncelıkle yazdıkların bence cok komık :) ama yınede benim bir cozum onerim war. madem bır araya ge1mek ısıyorsunuz ve bunun turkıye we rusya olması problem cıkarıyo tam ortada bulusun
olmaz mı? gercı tam ortada karadenız war alternatıf 1) bırer tekne kıralayıp karadenızın ortasında bulusun. alerternaıf 2 )ermenıstan,gurcıstan,bulgarıstan,romanya gıbı ulkelerde bulusun alternatıf 3) (sıddetle tawsıye ettıgım sık) ıkınızınde gormek ıstedıgı tarafsız bır sehır secın venedık,parıs,barcelona olabılır.en azından bulusma hayal kırıklıgı olursa sehırı zewkını cıkartır,zahmet we masrafları amortı edebılırsınız

Söyledikleriniz maalesef olamaz çünkü kız sadece bir öğrenci maddi durumu pek de iyi değil anladığım kadarıyla. Beni şaşırtan tarafı ise kendisine her türlü masrafını karşılayacağımı söyledim gelmesi için kabul etmedi, bir zamanlar evde interneti yoktu ben karşılayım dedim yine kabul etmedi, adresini öğrenmek istedim burdan çiçek göndermek için bunuda kabul etmedi. Çok dürüst ve parada gözü olmayan biri gibi geldi bana ama bu beni gerçekten şaşırttı.

Komik gelebilir ama bunları yaşadım ben her türlü fikre ve eleştriye açığım. Öyle olmasa foruma derdimi açmazdım. :)
yalciin
странствующий суфий

Сообщение Sebring | 2011/04/10 15:21
kardesım sen hep buraya cagırmıssın benım onerımı bır sun kıza,tarafsız saha onerısını.masraflarınıda karsılayacagını soyle..
Sebring

Сообщение Sebring | 2011/04/10 15:23
arkadas bırde hep bız saana yardımcı olmaya calısıyoruz sımdı sen bana yardımcı ol,kızı hangı sıtede buldun??buradan baska rus arkadaslık sıtesı war mı? adresı verırmısın oralarda ıstanbulda yasayan kızlar mewcu mu???
Sebring

Сообщение yalciin | 2011/04/10 15:39
Dediğinizi düşüneceğim tarafsız bölgeyi yani. Ama daha dün pek de yakın olmayan tanıdık bir iş arkadaşımın moskovada yaşadığını öğrendim bu da bir alternatif olur herhalde.

Gelelim nasıl bulduğuma her şey google'a rus kelimesini yazmakla başladı bazen diyorum yazmasaydımda hiç araştırmasaydım. Rus ve ukraynalı kızlarının takıldığı en büyük arkadaşlık sitesi love.mail.ru burdan Türkiye'de yaşayan rus kızlarıyla da iletişime geçebilirsin ama ingilizce şart iyi olmasına gerek yok tabi rusçan varsa süper olur. Ben kızı işte bu siteden buldum onlar icq ve skype kullanıyorlar msn kullanmazlar hatta ne olduğunu bazıları bilmiyor bile. Birde bizlerin facebook'u onların vkontakte.ru oluyor. Yani bulduğun kızın vkontakte id'sini alıp ekleyebilirsin daha yakından tanımak için. Birde love.mail.ru sitesinde bot üyeler var arada bir mesaj çekiyorlar kanma onlara genelde rus ve sayfa gösterimleri çok oluyor. Kızlarla yazışabilmek içinde vip ya da reel olman gerekiyor. Kredi kartı ya da webmoney veya paypal ile olabilirsin öyle pahalı değil ama merak etme.

Yukarıda yazdığım siteler en sağlamlarıdır bunların dışında bir site daha vereyim: tr.tuoamore.com/account burası bot yani sahte üyelerle kaynıyor ama aralarında gerçek üyelerde var burda da gold olman gerekiyor mesajları görebilmek ve yazışabilmek için. Ama sana tavsiye profesyonel bir internet kullanıcısı değilse bu siteye hiç bulaşma yok ben ayırt edebilirim dersen o başka. Yinede love.mail.ru ile başlayın derim. Bu dediklerim siteler dışında kalan başka siteler ile hiç ilgilenmeyim hepsi tamamen yalan dolan boşuna vakit kaybı olur.

Bir faydam dokunmuştur umarım.
yalciin
странствующий суфий

Сообщение Sebring | 2011/04/10 15:45
eywallah cnm bnm,sağolasın...
Sebring

Сообщение yalciin | 2011/04/10 16:08
eywallah cnm bnm,sağolasın...

Önemli değil bu bilgilere ulaşmam çok zaman ve uğraş aldı. Kıymetini bilin )))
yalciin
странствующий суфий

Сообщение Sebring | 2011/04/10 16:45
arkadasım, telefon numaramızı sordu,yazdık mesaj fln geldı..sonra başımıza iş gelmesın??abuk subuk faturalar gelmesın?bırde her mesaj atcagım zaman real meal bişiler dıo telefon numarası ıstıo nedır bu??guwenılır sıte dedık yaw bunlar kalpazan gıbı
Sebring

Сообщение Sebring | 2011/04/10 17:02
kusura bakma ama sende ne acayıp adammıssın yaaa,bu sıtelere telefon ve kredı kartı numaranı wermekten korkmuyorsun,rusya ya gıdıp kızla bulusmaktan korkuyon..ne degerlı organların warmıs yaaa
Sebring

Сообщение yalciin | 2011/04/10 17:47
Benim canım kymetlidir. :) Şimdi olayı anlatayım sana telefon numaranı vermene hiç gerek yok illa isteniyorsa herhangi bir numara ver. Reel olmak için telefon onayı şart bu da Türkiye'den olmaz yani vip olman gerekiyor. Ben kredi kartımı vs. vermedim aracı siteler ile ödedim ve vip oldum. Webmoney ile vip üyelik satın alabilirsin istediğin kadar 3-5 gün ya da 1 aylık hiç farketmez. Ya da sanal kredi kartı ile de ödeme yapabilirsin limit koyup hiçbir sistem otomatik çekemez böylelikle. En iyisi sen webmoney'den wmz satın alıp siteden o şekilde ödeme yap.
yalciin
странствующий суфий

Сообщение yalciin | 2011/04/11 01:28
Konumuza dönelim. Bırakın farklı bir ülkede buluşmayı moskovada bile buluşmayı kabul etmiyor. İllaki kaldığı yere gelmemi istiyor, gerçekten ilginç.
yalciin
странствующий суфий

Сообщение Sebring | 2011/04/11 21:46
hayyy senin konuna.. yahu bu werdıgın yer aksaray gıbı yahu,selam werdıgım 2 saatı 200 usd dıo baska bısı demıo.yok anlamıom nedır bu usd sewdası,nıe ruble, tl weya euro degılde ezelı dusman u.s doları??*
Sebring

Модераторы

vika, Natali$ka

Фильтры

След.

Навигация

Вернуться в Tanismalar