-turk kizlari rus kizlarindan daha guzel!! sizce?

Degisik konulari burada tartisiyoruz
farkli bircok neden?
farantr
странствующий суфий

bence saçma bir konu. Her millette hem güzel hem çirkin var. Zevk meselesi.
Отпечатки наших пальцев на жизнях, которых мы касаемся, не тускнеют...

Присоединяйтесь к моему каналу на Youtube Natalya Mlshv Иностранцы в Турции
Natali$ka
ПереводчиК

Фото: 14

Bence turk kizlarin cogu rus kizlardan daha guzel de, ama hep faydasini ariyorlar, simarik bir seyler ve sevmeyi bilmiyorlar bazi rus kizlara kadar.
Dost deniz kenarındaki taşlara benzer.Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın.............
Asena1986
Laz kizi

polonya kızları ..
altunoz
VETERAN

Фото: 8

kesinlikle katılıyorum.. зьnkь bana ben rusyaya gitmeden цnce ruslarda hiз зirkin yok hepsi 90-60-90 sarı saзlı mavi gцzlь şu bu denildi alakası yok rusyadada зirkin var tьrkiyedede ve gьzellerde yanlış bi konu tьrklerin ise neden rusları seзtiği ise herkes bunu bilirki ьlkemizdeki sarışınların azlığıdır bunun iзin ruslar tercih edilir.. iki ьlkeninde kızlkarı gьzel ;)
sevko_07
странствующий суфий

farkli bircok neden?

Natali$ka arkadasima katiliyorum . Her millette hem güzel hem çirkini var. Zevk meselesi.

ayrica size zahmet madem yazdiniz su nedenini de aciklarsaniz memnun oluruz..... bakalim nedenmis...
хаяла
Султан

Фото: 0

ayrıca Alman kızları
altunoz
VETERAN

Фото: 8

Ben çok eskiden, evlenmeden önce Türk kızlar esmer ve çoğu çirkin diye düşünüyordum çünkü buraya, yani Türkiyeye gelen Rus arkadaşlarım öyle anlatıyordu. Sonunda evlendiğimden dolayı buraya geldiğimde düşüncemi tamamen değiştirdim. Türk kızları da güzelmiş, onlarda da renkli gözlü ve sarı saçlı varmış. Esmerleri de ayrıca güzel. Rus arkadaşlarım niye öyle anlattılar acaba? Kıskandılar mı yoksa? Ne bileyim...
P.S. Ama Türk kızın standart boyu 1,65dir, Rus kızın standart boyu 1,70.
Хорошие девочки имеют работу, плохие - спонсора, умные - собственный бизнес!
melezzz
странствующий суфий

Фото: 2

Ben зok eskiden, evlenmeden цnce Tьrk kızlar esmer ve зoğu зirkin diye dьşьnьyordum зьnkь buraya, yani Tьrkiyeye gelen Rus arkadaşlarım цyle anlatıyordu. Sonunda evlendiğimden dolayı buraya geldiğimde dьşьncemi tamamen değiştirdim. Tьrk kızları da gьzelmiş, onlarda da renkli gцzlь ve sarı saзlı varmış. Esmerleri de ayrıca gьzel. Rus arkadaşlarım niye цyle anlattılar acaba? Kıskandılar mı yoksa? Ne bileyim...
P.S. Ama Tьrk kızın standart boyu 1,65dir, Rus kızın standart boyu 1,70.

turk kizlarini daha guzel,cazip ve yasanir kilan en buyuk neden;
turk kizlarinin ailesi ve cocuklari icin yasamalaridir.. benlik duygusundan uzak...
farantr
странствующий суфий

babam turk 190 boyundaydi/annem rus 163 boyundaydi//bende 168.
keske babama biraz daha fazla cekseydi boyum
Изображение
ZERRIN
маленькая МаМа

Фото: 36

benlik duygusundan uzak...
Kadının bir az kendisi için yaşaması doğal hakkı değil midir? Hep fedakarlık yap olmaz ki... Haksızlıktır kadına karşı...
Хорошие девочки имеют работу, плохие - спонсора, умные - собственный бизнес!
melezzz
странствующий суфий

Фото: 2

Diller ,insanlar ,kültürler zamanla değişir; Türk kadınlarıda değişti haliyle,o anlattığınız kalına koyacağımız bir Türk kadını yok .
safa_kaya16
даешь персональный титул!!..

Kadının bir az kendisi iзin yaşaması doğal hakkı değil midir? Hep fedakarlık yap olmaz ki... Haksızlıktır kadına karşı...

Bencil yasam insanin dogasinda yok! eger oyle yasamaya calisirsaniz kisa sureli mutluluklar yasarsiniz!! ya gelecek ??
Turk kadini uzun vadeli dusunuyor ve ailesine yatirim yapiyor,(akilci bir yatirim)
İnsan yanliz mutlu olamaz!
insan inanmak ve guvende olmak ister! Bunun icin tek adres aile!
Aile nin devamliligi karsilikli fedakarlik ve sevgi ile olur.
farantr
странствующий суфий

Bende fikrimi yazayım,
Ruslar gunduz (sahilde), Turkler gece(evinde)daha guzeller ..%50.. %50 yani
hummer
ХуММеР

Фото: 4

Kadının bir az kendisi iзin yaşaması doğal hakkı değil midir? Hep fedakarlık yap olmaz ki... Haksızlıktır kadına karşı...

Bencil yasam insanin dogasinda yok! eger oyle yasamaya calisirsaniz kisa sureli mutluluklar yasarsiniz!! ya gelecek ??
Turk kadini uzun vadeli dusunuyor ve ailesine yatirim yapiyor,(akilci bir yatirim)
Aile nin devamliligi karsilikli fedakarlik ve sevgi ile olur.

bu fikrinize ben de katiliyorum. fakat hem fedakarlik yapib aileye yatirim yapila bilmeli ve ayni zamanda kendi degerlerini unutmayarak kendi hayatindan taviz vermemeli diye dusunuyorum.
bu ikisini beraber yurute bilen kadin basarili. Yani cocuk yap ama ayni zamanda kariyer de yap,
dogum yap ama ayni samanda 90-60-90 olmaktan vaz gecme , aileni dusun fakat kendini asla unutma ve ve ve ........
хаяла
Султан

Bende fikrimi yazayım,

Niye ? Turler gunduz sahilde ve gece de evinde olamaz mi? Bence super olur.
хаяла
Султан

Aile nin devamliligi karsilikli fedakarlik ve sevgi ile olur. [/quote]

bu fikrinize ben de katiliyorum. fakat hem fedakarlik yapib aileye yatirim yapila bilmeli ve ayni zamanda kendi degerlerini unutmayarak kendi hayatindan taviz vermemeli diye dusunuyorum.
bu ikisini beraber yurute bilen kadin basarili. Yani cocuk yap ama ayni zamanda kariyer de yap,
dogum yap ama ayni samanda 90-60-90 olmaktan vaz gecme , aileni dusun fakat kendini asla unutma ve ve ve ........ [/quote]

Turk orf ve adetlerinde biz vardir! ben yoktur!(asimilasyona ugramis aileler tasnif disi)

Herseyi istersen eger! hicbirsey alamazsin! insan tercihini yapmali! sonuc; ailesini terkedip giden baba,, ben baska birine asik oldum diyen anne ve mahvolan cocuklar,,
farantr
странствующий суфий

Bende fikrimi yazayım,

kamuya acik guzellik???
farantr
странствующий суфий

Bende fikrimi yazayım,

kamuya acik guzellik???

Koptummmmmmmmmmmmm..Allah seni bildiği gibi yapsın emi. Kamuya Açık Guzellik süperdi...
hummer
ХуММеР

Bende fikrimi yazayım,

Yukarıda Allah var Yiğidi Ye Ama Hakkını Yeme diye bir atasözür var (ölüm Kelimesini Sevmiyrum Bu Yuzden Ata Sözünü Değiştirdim)

sahilde güneşlenen 10 Tane türk kızını al yanlarına bir tane Rus koy ve farkı gör.. siyahla beyaz kadar açık bir fark oldugunu görecennnn..Turk Kızı akşam evde daha guzel, sahile cıkarma sen onları
hummer
ХуММеР

Модераторы

vika, Natali$ka

Фильтры

След.

Навигация

Вернуться в Sohbet Sohbet