Trabzon Cömlekci..yada fuhus yuvası cömlekci

Degisik konulari burada tartisiyoruz
dun oturdm ve cai iceyim dedim comlekcide cay bahcesinde...saat tahminim oglen 1 veya 2 olsa gerek..etrafımdaki insanların buyuk bir cogunlugu 50 yas uzeri insanlar...yemin ediyorum en az 15 tane gurcu ve rus olsa gerek hayat kadını resmen kendilerini orada satılıga cıkarmıslar..korkunc bir manzara..kadınların boyunlarında sadece ucretleri asılı tabellaları yok!!!..kufurler havada ucusuyor. kadınlar turkce agızlarına gelen herseyi apacık soyluyorlar..dehset !!!!..yaklasık 1 saaat oturdum ve cevremi izledim ..artık burda bu iş sıradan peynir ekmek pazarlıgına donusmus. simdi benim anlamak istedigim burada bu kadınları goren cahil insanların ruslar hakkındaki dusunceleri..işte bu insanlar butun rusları butun rus kadınlarını aynı kefeye koyuyor ve bunun sucu %99 rus hayat kadınlarının....burada kimse cıkıp diyemez bizim turk erkeklri kadın hastası ..sapık. bilmem ne.!! kancık kopek kuyrugunu sallamaz ise erkek bi sey yapmaz bu her yerde boyledir.....ben burada gordugum manzaradan bayagı etkilendim....uzuldum ..uzuldum buradan ve diger sitelerden tanıdıgım ..rusyadan gercek hayatta tanıdıgım ii insanlara bile kotu gozle bakılmasından turkiyede...işin ilginç tarafı orada veya yakınlarında bir tek polisin olmaması..bana bayagı garip geldi ..orası tamamen istanbul karakoy genelevi gibi belikide daha berbat..igrenc bir durum..!!! ben bu yasımda rahatsız oldum ve kalktım..umarım en kısa zamanda eski çömlekçi geri döner...çömlekçi trabzonun simgelerinden idi..simdi ne yazıkkı fuhus yuvası!!!!!!!!!!
hummer
ХуММеР

Фото: 4

abi eger oraya bir daha gidersen onlari bir fotagraflar misin?gercekten cok onemli.!sana mailimi gonderirim ozelden.senden rica ediyorum ne olur!!!!
hayat her zaman gulumseyecek kadar guzel!!!
locust-t
новенький

Фото: 1

Birader gercekten bu dedigini es gecme cok onemli bir konu dediklerine aynen katiliyorum.Arkadasin'da dedigi gibi bir fotograf filan cekipde medya'ya ulastirmak lazim,saniyorum uzerine gidilecektir.
scorpionik
Sapina kadar CIMBOMLU

Фото: 11

onlari ben en azindan ulasmasi gereken yerlere ulastiririm onun icin tasa etmeyin.yeterki bana foto verin. turlerle ilgili ileri geri konusan(sex turizminin usaklari ,turkler kadinlarin malidir gibi teoriler ureten) cagdisilarin sesini kesebilirim.
hayat her zaman gulumseyecek kadar guzel!!!
locust-t
новенький

Фото: 1

kardesim ben su an rusyadayim, aklima geldi aslinda fografini cekip buraya koymak ama unuttum, gercekten cok kotu bir durum,,,
hummer
ХуММеР

medya........ ben zannetmiyorum bir seyin degisecegini..orasi artik allaha emanet............................
hummer
ХуММеР

Модераторы

vika, Natali$ka

Фильтры

Навигация

Вернуться в Sohbet Sohbet