" F U C K " kelimesinin anlamı!

Degisik konulari burada tartisiyoruz
" F U C K " kelimesinin anlamı!"

İngiltere tarihinin en kanlı ve dramatik zamanlarından biri kral VIII. Henri zamanıdır...Veba, katliam,savaşlar, uzak diyarlarda sцmьrgelere gidenler, orada kaybedilenler ve buna benzer sebeplerle ьlkenin nьfusu neredeyse yarı yarıya dьşmьş, Kral ьlkesinin geleceğinden ciddi bir biзimde endişelenmeye başlamıştır. Ama yaptırdığı araştırmalar sonucunda ьlke hapisanelerinde зok sayıda serseri, hırsız katil vs. ve зok sayıda fahişe olduğunu tesbit etmiş ve nьfus artışını sağlayabilmek amacıyla kral kontrolьnde hapisanelerde зiftleşmeler organize etmiştir. Dьnyaya getirilen зocukları da İngiliz Kraliyeti, yetiştirme ve topluma katma işini ьstlenmiştir. Bu nьfus arttırma işlemine "Fornication Under Control of the King" yani "Kral kontrolьnde zina" denmiş ve F u c k olarak kısaltılmıştır. Bu [censored] işlemleriyle İngiltere nьfusu 10 yıl iзersinde 2 ye katlanmıştır. "F u c k" kelimesi de ingilizceye buradan girmiştir. Bu olayın tarih kitaplarıyla sabiti doğrudur. Buradan bizim anladığımız da İngiliz halkının yarısı o...

When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then I realised that the Lord doesn't work that way so I stole one and asked Him to forgive me.
NonConformist
Султан

Фото: 130

русский вариант плис
Ринат
Expensive (Clubber)

Фото: 33

Batu o zaman bizim nьfьsьn yarısıda ; Slav ve Rus !!! Sencede цyle değilmi ??? ( Bknz. Osmanlı tarihine )
BALTACI
Baltaci Pasa

Фото: 124

Bizim nьfusun yarısımı?? Sen belki yanlış okumuşsundur!! Belki Osmanlı padişahlarının eşlerinden bahsediyordur.. Зьnki зoğunun eşi yabancı!!
When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then I realised that the Lord doesn't work that way so I stole one and asked Him to forgive me.
NonConformist
Султан

Зoğununmu ???? Bence hepsinin an az 3-5 tane yabancı eşi vardı , onların зocukları oldu , onların da зocukları oldu , oldu ,oldu , oldu ......... ve sene 2005 e geldik .!!! ayıkla bakalım şimdi pirincin taşını ...
BALTACI
Baltaci Pasa

Ben rusyanin yarisindan cogunun turk olduguna inaniyorum:)
BODRUM/GUMBET
YaSaR
новенький

Фото: 200

Hahahaaha Batu olum bunu buradaki ingilizlere anlattim inanmiyorlar bana ,ne kafa buldum ama varya cok eglendim deli ettim herkesi isyerinde.Dedim alayiniz orospu cocugu muhahahaahha
BODRUM/GUMBET
YaSaR
новенький

İnanmak Yapmanın yarısıdır
BALTACI
Baltaci Pasa

Bu arada neredesin sen lan; bayadır yoksun??
NonConformist
Султан

Kusura bakma adamim coktandir giremedim ama telafi edicem:))
BODRUM/GUMBET
YaSaR
новенький

Sende şimdi anlatacak malzemede зoktur Merak ettirme bizi
BALTACI
Baltaci Pasa

inan ozaman kardeşim... Bilmek yokken inanmak kalıyor
Изображение
Taşlar bastı, taşlar bastı bezne
Biş gasır taşlardan izelsen