Gülmemek mümkün mü

Degisik konulari burada tartisiyoruz

Gülmemek mümkün mü

Сообщение Natali$ka | 2008/12/08 01:05
İşte ! aradığım kız bu

İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı. Kurcaladı, kurcaladı.
Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadı.
Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından:
'Evde mi bıraktım acaba?' İşte o an aradığım kız bu dedim.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pişmanlık
Bilinçli tüketim, bilinçli üretimle olur 18.000 YTL kredi kartı borcum olduğunu öğrenen babamın ilk tepkisi;
'Keşke korunsaydım'
--------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Altıncı his
6. His filmini izledin mi dedim. Hayır ama çok övdüler dedi.
Bende filmin CD'si var, istersen vereyim izle, ben de çok beğendim dedim.
Şimdi izlersem bir şey anlamam, ilk 5 tanesini izlemem lazım önce dedi.
Sustum.Gülmedim bile. Artık görüşmüyoruz.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Öncelik
Evlenmeyi düşündüğü erkek arkadaşının 'benden önce biriyle oldun mu?' sorusuna, 'buraya gelmeden önce mi?' cevabını vererek evlilik umutlarını magmalara atan hatunun gerçek sarışın olduğunu söylememe bilmem gerek kaldı mı?
Suyu ısıt

Geçenlerde köyde komşunun evinin önünden geçiyordum.
Yaşlı amca hanımına şöyle dedi: 'Hanım suyu ısıt; olursa olur olmazsa çay demleriz.'
Hala gülmekteyim.
Maalesef Kaybettik
Aniden fenalaşan annelerini apar topar hastanenin acil servisine taşıyan, ancak yarım saat sonra doktorun 'maalesef annenizi kaybettik' demesiyle annelerinin öldüğünü öğrenemeyen(!)
bunun yerine 'ulan nasıl kaybedersiniz koca kadını daha demin buradaydı!' deyip doktoru bir güzel döven komşularım var duyurulur...
Ramazan geldi
Her zaman canım, aşkım diyen kocacığım Ramazan geleli beri,orucu bozulmasın diye bana 'kanka' diyor ya..
Danger
Önümüzde ilerleyen tankerin üzerindeki 'DANGER' yazısını görüp de
'Allah'ın akıllısı, tanker yazacağına danger yazmış' diyen ve arkasından kahkahalarla gülen teyzemi nerelere göndersem acaba?
Kıbleye çevirin
Bu zamana kadar hiçbir şeyi alkışlatamamıştım kısmet bugüneymiş.
Lütfen o büyük alkışlarınız pilota 'Uçağı kıbleye çevirin, namaz kılacağım' diyen gurbetçi vatandaşımıza gelsin. Haberi gördüğümde ben öyle yaptım da.
Efendi Çocuklar
Lütfen bir alkış da benim anneme zira kendisi geçen gün televizyonda
zap yaparken, Aydın ve Fatih Ürek'i görünce, 'Ben bunları çok
severim, mankenlerle falan dedikoduları çıkmıyor, terbiyeli çocuklar' dedi.
Bizim oradaki Carrefour´un ilk açıldığı zamanlar. Mağazada anlık
indirim duyurularını anons eden kişi şöyle dedi:
'Pantolonları indirdik, orta reyonda sizleri bekliyoruz.'
-------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------------------------------------------
Lise yıllarında Milli Güvenlik dersinde hocamız olan subay, sınıfın
güzel kızlarından birini kaldırmış ve ondan subay rütbelerini
küçükten büyüğe doğru saymasını istemişti. Sıralamayı aynen yazıyorum:
'Teğmen, üsteğmen, yüzbaşı, binbaşı, yarbaşı ve albaşı.'
Geçenlerde gittiğim düğünde takılan paraları anons eden şahıs aynen
şöyle dedi:
'Gelin hanım köşede, isteyen takabilir.'
------------------------ -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Arkadaşımın sevgilisi komiser. Geçenlerde ikisi arabada sohbet ederlerken;
- 'Bilmem kaç merkez, yolda üç tane or..pu var Tamam' diye bir telsiz
anonsu gelmiş.
Erkek arkadaşı çok utanmış ve hemen telsize sarılıp telsizin diğer
ucundaki memura;
- 'Bu ne biçim anons, malum kadın deyin biz anlarız' diye fırça atmış.
On dakika sonra gelen telsiz anonsu ikisini de kahkaha krizine sokmuş.
- 'Komiserim malum kadınlar or..pu degilmiş Tamam'
Bir arkadaşımla balık almaya gittiğimizde, arkadaşım kovanın içinde yüzüp
çırpınan balıklara bakıp;
- 'Bunlar taze mi?' diye sormuştu.
Balıkçı da cevabı hemen yapıştırdı:
- 'Yok abla, pil takıp oynatıyoruz'
Отпечатки наших пальцев на жизнях, которых мы касаемся, не тускнеют...

Присоединяйтесь к моему каналу на Youtube Natalya Mlshv Иностранцы в Турции
Natali$ka
ПереводчиК

Фото: 14

Re: Gülmemek mümkün mü

Сообщение ZERRIN | 2008/12/08 12:49
İşte ! aradığım kız bu

İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı. Kurcaladı, kurcaladı.
Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadı.
Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından:
'Evde mi bıraktım acaba?' İşte o an aradığım kız bu dedim.
Pişmanlık
Bilinçli tüketim, bilinçli üretimle olur 18.000 YTL kredi kartı borcum olduğunu öğrenen babamın ilk tepkisi;
'Keşke korunsaydım'
--------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Altıncı his
6. His filmini izledin mi dedim. Hayır ama çok övdüler dedi.
Bende filmin CD'si var, istersen vereyim izle, ben de çok beğendim dedim.
Şimdi izlersem bir şey anlamam, ilk 5 tanesini izlemem lazım önce dedi.
Sustum.Gülmedim bile. Artık görüşmüyoruz.
Öncelik
Evlenmeyi düşündüğü erkek arkadaşının 'benden önce biriyle oldun mu?' sorusuna, 'buraya gelmeden önce mi?' cevabını vererek evlilik umutlarını magmalara atan hatunun gerçek sarışın olduğunu söylememe bilmem gerek kaldı mı?
Suyu ısıt

Geçenlerde köyde komşunun evinin önünden geçiyordum.
Yaşlı amca hanımına şöyle dedi: 'Hanım suyu ısıt; olursa olur olmazsa çay demleriz.'
Hala gülmekteyim.
Maalesef Kaybettik
Aniden fenalaşan annelerini apar topar hastanenin acil servisine taşıyan, ancak yarım saat sonra doktorun 'maalesef annenizi kaybettik' demesiyle annelerinin öldüğünü öğrenemeyen(!)
bunun yerine 'ulan nasıl kaybedersiniz koca kadını daha demin buradaydı!' deyip doktoru bir güzel döven komşularım var duyurulur...
Ramazan geldi
Her zaman canım, aşkım diyen kocacığım Ramazan geleli beri,orucu bozulmasın diye bana 'kanka' diyor ya..
Danger
Önümüzde ilerleyen tankerin üzerindeki 'DANGER' yazısını görüp de
'Allah'ın akıllısı, tanker yazacağına danger yazmış' diyen ve arkasından kahkahalarla gülen teyzemi nerelere göndersem acaba?
Kıbleye çevirin
Bu zamana kadar hiçbir şeyi alkışlatamamıştım kısmet bugüneymiş.
Lütfen o büyük alkışlarınız pilota 'Uçağı kıbleye çevirin, namaz kılacağım' diyen gurbetçi vatandaşımıza gelsin. Haberi gördüğümde ben öyle yaptım da.
Efendi Çocuklar
Lütfen bir alkış da benim anneme zira kendisi geçen gün televizyonda
zap yaparken, Aydın ve Fatih Ürek'i görünce, 'Ben bunları çok
severim, mankenlerle falan dedikoduları çıkmıyor, terbiyeli çocuklar' dedi.
Bizim oradaki Carrefour´un ilk açıldığı zamanlar. Mağazada anlık
indirim duyurularını anons eden kişi şöyle dedi:
'Pantolonları indirdik, orta reyonda sizleri bekliyoruz.'
-------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------------------------------------------
Lise yıllarında Milli Güvenlik dersinde hocamız olan subay, sınıfın
güzel kızlarından birini kaldırmış ve ondan subay rütbelerini
küçükten büyüğe doğru saymasını istemişti. Sıralamayı aynen yazıyorum:
'Teğmen, üsteğmen, yüzbaşı, binbaşı, yarbaşı ve albaşı.'
Geçenlerde gittiğim düğünde takılan paraları anons eden şahıs aynen
şöyle dedi:
'Gelin hanım köşede, isteyen takabilir.'
------------------------ -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Arkadaşımın sevgilisi komiser. Geçenlerde ikisi arabada sohbet ederlerken;
- 'Bilmem kaç merkez, yolda üç tane or..pu var Tamam' diye bir telsiz
anonsu gelmiş.
Erkek arkadaşı çok utanmış ve hemen telsize sarılıp telsizin diğer
ucundaki memura;
- 'Bu ne biçim anons, malum kadın deyin biz anlarız' diye fırça atmış.
On dakika sonra gelen telsiz anonsu ikisini de kahkaha krizine sokmuş.
- 'Komiserim malum kadınlar or..pu degilmiş Tamam'
Bir arkadaşımla balık almaya gittiğimizde, arkadaşım kovanın içinde yüzüp
çırpınan balıklara bakıp;
- 'Bunlar taze mi?' diye sormuştu.
Balıkçı da cevabı hemen yapıştırdı:
- 'Yok abla, pil takıp oynatıyoruz'
Изображение
ZERRIN
маленькая МаМа

Фото: 36

Dengesiz Espiriler
- Abi beni niye anlamıyon, sende idrak yolları enfeksiyonu mu var?
- Dün bir Amerikalı gördüm abi. Nassı ݝngilizce konuşuyo görecen.
- Dünya delikanlı olsaydı yuvarlak olmazdı.
- Üniversite öğrencisinden okey, bilardo dersleri.
- Sanık! Ayağa kalk! ve çocuklu kadınlara yer ver.
- Kopye gelecek yeden kola esirgenmez.
- Kumarı bırakacağıma bire on bahse girerim.
- Bilmemek ayıp değil yeterki çaktırma.
- Daha son kullanma tarihine çok var. Yavaş iç meyve suyunu.
- Eskiden hiçbir işi tamamlayamazdım ama bu ke
- O kadar kekemeydi ki, kendisine saldıran adama "Ben sizin bildiğiniz kızlardan değilim" diyene
kadar bizim bildiğimiz kızlardan oldu.
- Düşün ve hepimizi şok et böylece.
- Son gülen hep sen olacaksın. Çünkü herşeyi geç anlıyorsun.
- Kendim için istiyorsam namerdim. Allah'ım annem için bana zengin ve güzel bir gelin ver.
- 1958'de içilen kahvelerin hatrı dolmuştur. ݝlgilenenlere duyurulur.
- Kızlarda baktığım ilk şey onların bana bakıp bakmadığıdır.
- Reklamların en heyecanlı yerinde film koymalarına sinir oluyorum.
- Eğer intihar etmezsem ölürüm ya!..
- Sözlüden zayıf aldım ama olsun önemli olan katılmaktı.
- Yok abi, bu teknolojik gelişmenin SONY glmez.
- Bu yaşta bu zeka, ilerde mutlaka geri zeka.
- Paranın ne önemi var. Mühim olan miktarı.
- Ayakkabılarınızı kirletmeyin. Çoraplarınızın içine giyin.
- Bugün hangi semtlere temiz hava verilecek?
- Asansör bozuktur. En yakın asansör karşı apartmandadır.
- Nefes alamıyorum. Atmosferi açın.
- Amerikan futbolu spor ise savaş olimpiyattır.
- Ders çalışmak bir eğlencedir ama canım hiç eğlenmek istemiyor.
- Yüce şeytan! Sen bizim sevaplarımızı bağışla.
- Allah seni mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz bıraksın.
- Bugün bundan sonraki hayatımın ilk günü.
- Tam düne alışırken bugün oldu.
- Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğim.
- Kaynanam kayboldu. Görenlerin görmemezlikten gelmeleri rica olunur.
- ݝlahi Azrail! Sen adamı öldürürsün.
- Başına kuş pislemiş, anaaa jöleymiş.
- Sekiz zayıflı bir karne kaybolmuştur. Bulanların insaniyet namına çöpe atmaları rica olunur.
- ݝçine ders çalışma isteği gelirse sakın telaşlanma, otur geçmesini bekle.
- Tek delik anayasa önerisi : "Herkes kafasına göre takılsın."
- Aaa! Annemle babam aynı gün evlenmiş.
- Annemler dört kardeş, hayret dayımlar da dört kardeş.
- Paraya para demezdi, çünkü "r"leri söyleyemezdi.
- Futbolcular, çimlere basmayalım.
- ݞşşt! Yavaş solla şoför uyuyor.
- Gelinle damadın ayağına basacaksın, gırtlağına değil.
- Eğer birisini unutmak istemiyorsan ona borç ver.
- Ne güzel, senin zeka sorunun yok. Çünkü senin zekan yok.
- Aşk + hayale dalmak = Sınıfta kalmak
- Tam öğrenmeye başlamıştım, okullar kapandı.
- Beni takip etme, kayboldum.
- ݞehri terkediyorum, hesap lütfen.
- Sağlam yaşa, pahalı çal, hızlı kaç.
- Ölenle ölünmez, mirasına konulur.
- "Bütün kadınlar güzeldir" lafı sürümden kazanmak isteyen erkeklerin uydurmasıdır.
- Ozon delik, dünya yuvarlak. Abi ne sapık bir gezegende yaşıyoruz.
- Where is the hareket, there is the bereket.
- No rahmet, without zahmet.
- Oldu, gözlerim doldu.
- Gerizekalılığın üniversitesi olsaydı, seni dekan yaparlardı.
- Dünyada oksijeni karbondioksite çevirmekten başka işlere de yaramalısın.
- Kadın hakkı yoktur, çünkü Hakkı erkek ismidir.
- Edison elektriği buldu, faturasını biz ödüyoruz.
- Bekarlık sultanlıktır, fakat er ya da geç demokrasiye geçilir.
- Güzellik Allah vergisidir. Sivilceler ise KDV'si.
- Sırtımda çok büyük bir yük var. Aa! O da ne? Okul çantasıymış.
- Telefon numaramı kaybettim, sizinkini ödünç alabilir miyim?
- Sigara ölümdür! Türk genci ölümden korkmaz.
- Stres, sınavda kopyasız kalmaktır.
- Sıkıcı dersleri değerlendirin. kitabınızın kenarını süsleyin.
- Gül de dişlerin hava alsın.
Изображение
kucuk_kedi
In Touch With Tomorrow

Фото: 27

Trafik Polisi Anonsları...

Göstermelik
Birkaç gün önce trafiğin çok işlek olmadığı bir yerde normal olarak kırmızı ışıkta durdum. O an arkama yanaşan trafik polisinin anonsunu aynen aktarıyorum: '34 XXX... devam et, devam et. Sanki biz olmasak duracaksın.'

Türk polisi ve UFO
Eveeet, şimdi de o kocaman alkışları Antalya'da UFO gördüğü için polisi arayan vatandaşa 'havadayken yapabileceğimiz bir şey yok, inerse tutuklarız' diyen yurdum polisi için alabilir miyiz?

Ukala Şoför
Kendisini durduran trafik polisi 'kırmızı ışıkta geçtiniz' deyince 'uyuyordum görmemişim' diyen yurdum şoförü, evet bildiniz babam...

Trafik polisinin müthiş anonsu
Dar ve tenha bir yolda trafikteyim. Arkamdan trafik polisi geliyor. Kırmızı ışıkta durdum. Bir süre sonra trafik polisinin müthiş anonsu geldi: ''Yol boş devam et. S..tir et kırmızı, ışığı devam et.' Acaba ehliyetimi henüz almadığımı bilse; 'Ehliyet ve ruhsat. Ruhsat tamam ehliyeti s..tir et.' der miydi?

Dürüst polis
Trafik polisi tarafından çevrilinir. Ehliyet evde unutulmuştur. İki taraf da 'çorba parası' konusunda hemfikirdir ama ben miktarı konusunda karar verememekteyimdir. Cepten 2 adet 20'lik çıkarılıp ruhsatın arasına konur. Polis ruhsatı açar ve 'bu fazla' diyerek 20'liklerden birini geri verir. Benim de bu yurdum polisini alnından öpesim gelir. Dürüst adammış.

İnançlı polis
Yıllar önce sabahın erken bir saatinde nasılsa kimse görmez diye kırmızı ışıkta geçip sola döndüm ve 50 metre ilerdeki kırmızı ışıkta beklerken trafik polisine yakalandım. Kırmızı ışıkta geçtiğimi söyleyip ehliyet ve ruhsatı istediğinde 'Ama ışık sarıydı' itirazıma sert bir komutla 'Yemin et!' dedi. Resmen kalakaldım, insan yalan yere yemin edemiyormuş. Yemin edemediğimi gören sevgili polis kahkayı basarak 'Hadi yırttın, yalan yere yemin etseydin cezayı yazacaktım, bir daha dikkatli ol' dedi ve gitti. Bu olayın nerde olduğunu söylememe gerek yok değil mi? Memleketimin polisini bile özledim ben!

Kaç!
Öğlen saatleri. Trafikteyim. Kırmızı ışıkta dururken yandaki kalabalığı fark ediyorum. Bir polis otosu ve kalabalığın ortasında bir genç elini kolunu sallayarak konuşuyor. Kulak kesilip durumu kavramaya çalışıyorum. Çocuk yayalara kırmızı yanarken karşıdan karşıya geçmiş, tabii bunu gören polis ceza yazıyor. Çocuk, 'Herkes geçiyordu ben de geçtim' gibilerinden kendini savunuyor. Polis umursamaz bir tavırla ekip arabasına giderken yaşlı bir teyze çocuğa bağırıyor 'Kaç oğlum kaç! G.tünde plakan mı var?!'

Polis megafonu
Bir teyzemiz yayalara kırmızı yanmasına rağmen karşıdan karşıya geçmeye çalışırken, 10 metre öteden megafon sesi gelir polisten, ''Abla, zaten şişmansın bir de pişman olma!''

Hayırlı Cezalar
Yer İstanbul, Yenibosna. Yenibosna'daki otobüs durağından çıktık Avcılar istikametine doğru gideceğiz. Otobüs kısa yoldan yola girebilmek için yasaklı yerden U dönüşü yapıyor. Yurdum polisi görev başında megafon açık ve o anlamlı anons geçiyor. 'Otobüsçü! Cezan hayırlara vesile olsun, devam et sen; ben plakana gönderirim nasıl olsa.'

Kendin dinle
Kocamın arabasını aldığım ve içine sigara kokusu sinmesin diye bütün camlarını açtığım anda en sevdiğim şarkının radyoda çalmaya başlaması üzerine radyonun sesini de sonuna kadar açıp dolaşırken yurdum polisinden gelen anons:' 34 XX, müziği kendin dinle! Kendin dinle ya da parçayı değiştir!'

Natali$ka
ПереводчиК

Yabanci isimlerin türkce karsiligi

zinedine zidane - bünyamin fidan

michael jordan - mikail yorgan

jennifer lopez - kilover obez

eros ramazzotti - erol ramazanoğlu

tony blair - tuna biliyor

michael schumacher - malik şamaryer

joseph stigler - yusuf istiklal

shaquille o neal - şakir öneeğil

elton john- elçin can

akira kurosawa - ahmet kurusoğan

walter benjamin -- ülker bünyamin

justin timberlake- can sıtkı tımbırlakzade

michael jackson- mikail çeksin

julia roberts - hülya rabıt

dennis bergkamp - deniz berkant

abraham lincoln - ibrahim birkor

albert einstein - alper danıştay

michael owen - mikail öven

david ginola - davut cin ola

bill gates - bilal geçer

alexander graham bell - ali ihsan grayderler

seann william scott - can vildan zigot

keanu reeves- kağnı reis

jean reno - cin ruhi

ajan smith - ajan ismet

pamela anderson - kamile andırsın

boris yeltsin - baris yellensin

gerard depardieu- celal hudaverdi

salma hayek- selma elek

brad pitt - burak kut

johann sebastian bach - can sebahattin dere

luc besson - haluk besen

harry potter - hayri pıtır

susan sarandon - suzan sarandon

cameron diaz-kamuran piyaz

kevin costner - kenan kaznar

brian molko - birkan molkocoglu

michael keaton- mikail keten

ozzy osbourne - ozan osurma

zinedine zidane - zikreddin zindan

hidetoshi nakata - atakan işedi (tersten)

jorg haider-yörük haydar

helmut kohl- hilmi kol

robert de niro - rober hatemo

jack bauer - cem boyner

liv tyler - lal tayyare

sharon stone - sermin tas

fred durst - ferdi dürüst

audrey tautou - adile tortu

max weber - mert biber

norman mapeza - numan murtaza

kofi annan - kofteci adnan

kylie minogue - köylü minik

marlon brando - naylon branda

jay z - cezmi

david coverdale - davud kopardal

ian gillan - ayhan gelen

ian paice - ayhan bez

roger glover - raci guluver

john lord - can lor

gene hackman - gani hakman

renee zellweger-rana sallagecer

gary payton - hayri fayton

ritchie blackmore - raci bileğimor

eddie van halen - ediz vandangelen

joe elliott - can elikıt

dave sabo - davut soba

bruce dickinson- burhan dikinsin

rui costa- ruhi kosta

oscar cordoba - osman körtıpa

sean connery - şen kanarya

johnnie walker - can volkan

milan kundera - ilhan kundura

nick warren - nihat varan

homer simpson - ömür samsun

kurt russell - kürt resul

celine dion - selin diyon

Natali$ka
ПереводчиК

İTİRAFLAR
---------------------------------------------------
Pazarlık ( Kadın 25 İzmir)

Huzurlarınızda tanesi bir buзuk lira olan atletlerin ьз tanesini beş liraya almak iзin pazarlık eden annem ve "Abla kurtarmaz" diyen pazarcı. Alkışlarınızla efendim tencere ve kapak!

Komşuluk ilişkilerimiz (Kadın 22 Adana)

Duvarlar kağıt gibi ve yan evde olan biten aynen duyuluyor. Duştayım, yan taraf kendinden geзmiş sarsılıyor! Nefes sesleri, iniltiler vs. dayanamayıp bağırıyorum "Hoopp aile var aileee..." Cevap gecikmiyor. "Ailecek mi giriyorsunuz banyoya?"

Kaldırma kuvveti (Kadın 29 izmir)

Kızdırmak iзin anneme "Gцğьslerin sarkmış" diyen babama annemin cevabı gecikmedi: "Benim sarkan gцğьslerimi kaldırmak iзin цzel sьtyenler var ama senin sarkıp da kaldıramadığın yerin iзin henьz bir don icat edilmedi!" Kusura bakma babacığım ama hak ettin.

Huysuzluk etme (Kadın 25 izmir)

Otobьse bindim, her yer dolu, arkaya doğru ilerledim, bir koltuktan tutundum, ayakta duruyorum. Hemen цnьmde oturan, 20'li yaşlara yaklaşmakta olduğunu tahmin ettiğim genз "Oturmaz mısınız?" dedi, hani kalkayım da oturun anlamında, "Gerek yok, teşekkьr ederim, bцyle iyi." dedim. Kalktı ve "Buyrun, oturun." dedi, "Teşekkьrler, iyi bцyle." dedim, "Huysuzluk etme, otur dedik, otur işte!" dedi, ne yapayım, oturdum ben de.

Altıncı His (Erkek 28 İstanbul)

Sıkış tepiş halk otobьsьnde ayaktayım. Arkalardan bir ses duyuyorum. "Biraz uzak durur musunuz beyefendi!" Kafalar o yцne зeviriliyor, adam cevap veriyor. "Saзmalamayın hanımefendi, aramızda 5 metre var!" Kadın bombayı patlatıyor: "Ama hissettim onu!"

Зocuktan al haberi (Erkek 29 Yurtdışı)

Asker arkadaşımın evine akşam зay iзmeye gittik. Arkadaşın babası oturduğumuz odanın bir kцşesinde namaz kılarken, rьkuya eğildiğinde arkadaşın yeğeni dedesinin arkasına geзip baş parmağını araya sokup "Dььt!" derken mi, yoksa dedesinin başını yana зevirip "Namaz bitsin ben senin bacagına s.зacağım!" derken mi, yoksa namazdan sonra dedesinin elinden kurtulmaya зalısan зocuk "Ama babam da anneme yapıyordu dede ya!" derken mi, dudağımı ısırmaktan kanattım bilmiyorum.

Lamba (Kadın 22 İstanbul)

Dьn gece evime giderken yolun tenhalığından olsa gerek kırmızı ışıkta geзtim. Ardından yurdum polisine alkışı hak ettiricek anons: "Bacım o geзtiğin gece lambası değildi, зek sağa."

Bireysellik (Kadın 28 Konya)

Anneme, "Hayatıma giren erkekler neden bu kadar зabuk зıkıyor? Bendeki şanssızlık genetik mi?" diye sordum. "O senin bireysel salaklığın, bizi bulaştırma!" dedi. Hemen sustum.
savaslamas
странствующий суфий

Фото: 1

Mьşteri şikayeti bцyle olur

Aşağıdaki mektubun , elektronik devi bir firmaya (bu firmaya XX diyelim ) yazılmış gerзek bir tьketici mektubu olduğu iddia edilmektedir. Tьketici o kadar kızmış ki etmediği laf kalmamış sonuna kadar okuyun lьtfen :)

flat 82 ekran 16:9 100 hz pip (XX) marka televizyonu 5 sene цnce 2.100 ytl vererek satın aldım. bu sьreз (1 yıl цnce) iзerisinde ilk цnce konjektцrь bozuldu. sebep olarak stand by konumunda bıraktığınız iзin bozuldu dediler. 260 ytl ьcret aldıktan sonra tamir ettiler. ya sabır olur bцyle şeyler dedim sineye зektim. bu arızanın ьzerinden 1 yıl geзti. bu kez renkler gitmeye başladı. servis зağırdım. renk tьpь bitmiş 600 ytl dediler. bu durum, yenisi 1000 ytl civarı olan bir televizyonun, tьpь 600 ytl olunca зцpe at yenisini al demek. 82 yılında amcamın almanya'dan getiridiği itt schaub lorenz marka televizyon hala takır takır зalışırken (XX) ьretimi 2.100 ytl'lik televizyon зцp oluyor. avukat olsam sizinle uğraşırım. ama ben bu dьnya da olmasa da цbьr dьnyada kesin зцzьm yaratan başka bir yol seзiyorum.

şimdi….bu televizyonu ьretenin, yapım aşamasında зalışanın, kamyona koyup istanbul'a getirenin, mağazasına koyup mьşterisine satanın, eve getirip kuran teknik servisinin, (XX) reklamın da oynayan sanatзısının, o fabrikayı yapan mimar ve mьhendisinin bu firmanın sahibi (YY) olmak ьzere цlь - diri tьm (YY) ailesinin allah bin tьrlь belasini versin….. iki yakalari bir araya gelmesin…. fabrikalari yansin, ocaklari batsin….. kuru ekmeğe muhtaз kalsin….. kestiği kurbanlar ettiği dualar kabul olmasin… mezarlarina bir tas su dцkьp, fatiha okuyan olmasin….. cehennemin en dibinde cayir cayir yansin….. vatandaşta sattiği зьrьk malin parasiyla satin aldiği uзaği dьşsьn, yati batsin….. soyu kurusun…. arayani sorani olmasin…… amentь birsin ve billahi nursun. bьtьn mьsibetlerin vestel'in ьzerinde dursun.

eveet. şimdi rahatladim.

gelelim benim gibi 'yerli malı yurdun malı herkes bunu kullanmalı' dьşьncesi ile yaşayan ulusalcı цkьzlere....

araştırmadan sormadan, en azından www.sikayetvar.com 'da ki (XX) hakkında yazılanları okumadan 2.100 yytl verip bu televizyonu alan birisi olarak, цkьz olduğumu kabul ediyorum.

ama gьnьn birinde bu aile'ye (YY) mensup birisiyle karşılaşırsam, burnunun ьzerine kafayı koyacağımı buradan taahhьt eder, şimdiden yaptığım bu aзık tehdit'i yetkili savcılıklara bildiririm. ayrıca allah kısmet ederse bu yaz tatilinde зeşme'ye giderken, ьşenmezsem arabanın bagajına televizyonu koyup (XX) fabrikasının kapısının цnьne atacağım. o fabrika da bu televizyonu ьreten herkesin mьnasip bir yerine sokacakları kadar un ufak edip hediye olarak bırakacağım. tabii en bьyьk parзa (YY) 'ya (XX) kullanıcısı bir mьşterisinden hatıra olarak.

bu yazdiklarima ilaveten yok biz doymadik bi de kьfьr ve dayak yemek istiyoruz diyorsaniz adresim de telefonum da gerзektir. yiyorsa ararsiniz. sizden bu durumu dьzeltmeniz iзin birşey de istemiyorum. zira firma olarak zaten bцyle bir vizyonunuz yok. mali satana kadar sizin işiniz. allahin babadağli basmacisindan elektronik devi olursa bu kadar olur zaten ...
savaslamas
странствующий суфий

Фото: 1

Yabanci isimlerin türkce karsiligi

justin timberlake- can sıtkı tımbırlakzade

Sen çiçek olup etrafa gülücükler saçmaya söz ver.
Toprak olup seni başının üstünde taşıyan bulunur.
Hz. Mevlâna
devcusk@
Белоснежка

Фото: 30

FERHAT kendi halinde bir insan ve sanatçıdır.İyidir,hoştur ama onun da kendince kusurları vardır.O da günün birinde ölmüştür.Derken kıyamet kopmuş,herkes gibi onunda hesabı görülmüş,eline sınav sonuç kağıdı verilmiştir.Kağıtta "yerkeştiğiniz bölüm ''cennet"yazmaktadır.Ferhat sevinçle cennete koşar.Kapıdaki görevli"biz de seni bekliyorduk"der ve 1 adet saç telini Ferhat'a uzatıp derhal orayı terk etmesini söyler.Olanları anlamakta güçlük çeken Ferhat galipten gelen"cenneti değişmem saçının teline"nağmelerini duyunca herşey kafasına dank eder ve Ferhat GÖÇER..=D
Sen çiçek olup etrafa gülücükler saçmaya söz ver.
Toprak olup seni başının üstünde taşıyan bulunur.
Hz. Mevlâna
devcusk@
Белоснежка

Фото: 30

Eski sevgilinin SMS mesajlarına alternatif cevaplar!

- gerçekten unuttun mu?
- sen de kimsin?

- seni hala seviyorum!
- performansına her zaman saygı duymuşumdur zaten

- seni hala özlüyorum...
- tütün bas geçer

- nasıl gidiyor hayat?
-senden sonra bayağı bi güzelleşti, sağol

- "mesaj attığınız kişinin ilgi alanı dışındasınız, lütfen daha sonra
-tekrar denemeyiniz... naş naşınız..."

- birbirimizin kalbini kırdık, yeniden bir araya gelip o kırık kalpleri onaralım!
- benimkinin kaskosu vardı

- biliyorum hala sevip arzuluyorsun beni, sadece farkında değilsin. Ya da farkında olmak istemiyorsun.
- allah belanı versin

- seni unutamadım!
- sevgilinden ayrıldın da mesaj atacak birini mi arıyorsun?

- salaksın sen!
- evet, o cevabı yazdığım için salağım, bırak bir cevap yazmayı, okumadan silmem gerekirdi...

- sen varsın ve hep olacaksın!
- yazık, bir malsın ve hep öyle kalacaksın...

- dün gece rüyamda seni gördüm... erol bize ne oldu böyle?
- bir dahakine iyi örtün de uyu...

- gece rüyamda gördüm seni, çok korktum, başına bir şey gelmedi di’mi?
-başıma gelen en kötü şey sendin!

- dün seni rüyamda gördüm, bir mesaj atayım dedim...
- ancak rüyanda görürsün zaten, öptüm!

- dün gece seni rüyamda gördüm...
- görebileceğin tek yerde görmüşşün zaten

- barutcan dön artık, tükendim tükendim tükenmeleri oynuyorum. Bittim.
- sayın abonemiz kafasını ......iniz kullanıcı son 7 aydır kapsama alanınız dışında bulunmaktadır. Hırtcell olarak şu üç günlük dünyada, daha nice potansiyel eski sevgililer olduğunu hatırlatır, en yakın zamanda
engin denizlere açılmanızı temenni ederiz. Hayırlı günleeeeeeeerrr

- hayatım, pişmanım, geri dönmek istiyorum!
- tek yön güzelim burası hadi naş naş!...

- senin gibisini bir daha bulamadım
- bunun beni ilgilendiren kısmı nedir?

- bu akşam işin var mı?
- mesaj attığınız kişiye şu an ulaşılamıyor. lütfen daha sonra tekrar denemeyiniz!

- buldun mu bari bir kazma?
- senden daha kazmasını bulamadım kusura bakma...

Natali$ka
ПереводчиК

Müzik Gruplarının Eski Dilde İsimleri

alphaville - kûy-ı elif

the beatles - haşaratü l hamam

infected mushroom - mantar-ül marazziye

iron maiden - bakire-ül (tövbe estafurullah) teneke

bluesaint - aziz-ül mai

queen - hanım sultan

metallica: şirket-i hayriye

guano apes - meymun ül def-i hacet

pink floyd - pembe muvakkithane

deep purple - işkembe-i kübra

mor ve ötesi - eflatun vü berisi

50 cent - 50 akçe

sugababes - sübyan-ı şeker

cranberries - kıran beri iz

spice girls - baharadül avrad

massive attack- el hücum

metallica - kalay-ı hümayun

red hot chili pePpers - densiz beynamaz nebat

hepsi - topyek un

mfö - Malumat-ı Füruş Örfen

destiny s child - velet-ül mukadderat

abba - elifbabaelif

bulutsuzluk özlemi - el insaf ya nejad

alcatrazz - mekan-i zindan

manga - cüdded-ü aksa-i şark

kim bunlar - merak-ül beşer

Natali$ka
ПереводчиК

bu ne biçim bi site . acaba burada cinsellikten başka doğru dürüst konular varmı
cinsellikle kafasını yemişlerin sitesi mi bu birazda genel evi andırıyor
Rus kültürünün etkisi olsa gerek. Türk kelimesini ağzınıza alıyorsunuz . Rus için adet olan şeyler bir Türk için ayıp sayılır. İnsanın arı varsa biraz yüzü kızarır be !
Edep neymiş ,ar neymiş önce bunları öğrenin ki Yüce Türk Milletinin kültüründen ve dilinden anlıyasınız
biyiklibiri
странствующий суфий

Сообщение Irochka | 2010/03/28 08:33
bu ne biçim bi site . acaba burada cinsellikten başka doğru dürüst konular varmı

haklısınız, bu site, seks manyaklarının toplama yerisidir
Azy gum garum gerum, gazy gumga... Azy gum garum gerum, gazy gumga
Irochka
Sonnige Paradys

Фото: 205

Сообщение hummer | 2010/03/30 11:11

ollllleyyyyy nihayet biri sitenin ne oldugunu, hangi amaca hizmet ettiğini buldu.evet burası dediğin gibi sex manyağı dolu ve bu HARİKAAA İNAN, senide alsak yanımıza EDEPLİ TÜRK olmazmı? yada sana şöyle 90-60-90 sarısın bi rus hatun ayarlasak burdan? ağzının suyu akmazmı?
hummer
ХуММеР

Фото: 4

ollllleyyyyy nihayet biri sitenin ne oldugunu, hangi amaca hizmet ettiğini buldu.evet burası dediğin gibi sex manyağı dolu ve bu HARİKAAA İNAN, senide alsak yanımıza EDEPLİ TÜRK olmazmı? yada sana şöyle 90-60-90 sarısın bi rus hatun ayarlasak burdan? ağzının suyu akmazmı?

---------------
Ben de seks manyagi olarak sadece kendim var zannediyordum burada... .
Agzindan bal damliyor hummer kardes!!!
Ama arkadasin cinsel tercihini bilip de mi konusuyorsun acaba????
polushka_polye
цётэрис парибус

Фото: 10

Devam

Изображение

Natali$ka
ПереводчиК

Сообщение Irochka | 2010/03/30 12:46
hummercim, sen bana mı 90-60-90 sarısın bi rus hatun ayarlamak istiyorsun
Azy gum garum gerum, gazy gumga... Azy gum garum gerum, gazy gumga
Irochka
Sonnige Paradys

Фото: 205

cinsellikle kafasını yemişlerin sitesi mi bu birazda genel evi andırıyor
Rus kültürünün etkisi olsa gerek. Rus için adet olan şeyler bir Türk için ayıp sayılır.

bıyıklı kardeş!
epilasyon lazım mı?
gel - sana bedava uygularız
Мы на грабли не наступаем, мы на них радостно прыгаем !
ZaferAntalya
отдайте взад розовые очки!

Фото: 3

ancak şimdi anladım neden Abuziddin bey cinsel tercihten bahsediyor
Мы на грабли не наступаем, мы на них радостно прыгаем !
ZaferAntalya
отдайте взад розовые очки!

Фото: 3

Сообщение hummer | 2010/03/30 13:12

hayır kız o yukarıdaki adam yada kadına ne oldugunuda bilmiyorum ya gerçi cinsiyeti fark etmez kadın bile olsa afet gibi bir rus hatuna bizim türk kızlarıda hayır demez dogrusu
hummer
ХуММеР

Фото: 4

Модераторы

vika, Natali$ka

Фильтры

След.

Навигация

Вернуться в Sohbet Sohbet