ARANiZDA MUZiK SEVENLER VARMi NE TARZ MUZiKLERDEN HOSLANiYORSUNUZ

Degisik konulari burada tartisiyoruz
MERABA hangi muzikleri seviyorsunuz ama vaz gecemediginiz muzikleri
azizaziz
новенький

Фото: 135

MERABA hangi muzikleri seviyorsunuz ama vaz gecemediginiz muzikleri

Rock, Hard Rock.
Ersin-Tezcan
Султан

Фото: 55

hmm

Сообщение azizaziz | 2006/09/09 19:46
bence birazda HİP HOP veya RAP dinleyin ama HİP HOP muziklerini tafsi ederim guzel cilgin muzikler son 2 senedir HİP HOP buyuk bir patla ma yapti ve herkesin gozdesi o muzik ama zevkler renkler tarsililmaz ama tafsi ederim bi ara dinle
azizaziz
новенький

Re: hmm

Сообщение Ersin-Tezcan | 2006/09/10 01:18
bence birazda HİP HOP veya RAP dinleyin ama HİP HOP muziklerini tafsi ederim guzel cilgin muzikler son 2 senedir HİP HOP buyuk bir patla ma yapti ve herkesin gozdesi o muzik ama zevkler renkler tarsililmaz ama tafsi ederim bi ara dinle

Ya ben Rock dinlerim ama illa başka birşey diyorsan oda Heavy Metal olur.Ama Rap de dinliyorum ara sıra.Gerisi hikaye. Hele o Hip Hopla işim hiç olmaz ... Hayatta dinlemem.Tavsiyen için sağol.
Ersin-Tezcan
Султан

Сообщение Elif | 2006/09/10 11:40
Hocam bunlardan hic haberim yoktu
ben muzik dinlemem
Mystérieux personnage
On dirait un gitan
Au regard de nuage
Si beau, si menaçant...

Mystérieux personnage
Mais qui est-il vraiment
La peur ou le courage
L’ennemi ou l’amant...
Elif
Inci tanesi

Сообщение azizaziz | 2006/09/10 12:12
sana bi tafsiye muzik herseyin ruhudur ben DJ yapiyorum muzik oyle biseki adama olume bile surukler sende kendi beste ni yap ama mutlaka vardir eski den sen ufeken iste orda devam etireceksin ben 11yasimdayken muzik hefesine basladim ve devam etirdim sim di Turkiyede dj lik yapiyorum ve ne zaman basim agirirsa veya bi sorunum varsa muzik yaparak kendimi avutuyorum ama tabiki bu insandan insada degisir ama rok xaris pop haris diger muzikleride dinleyin
azizaziz
новенький

Сообщение azizaziz | 2006/09/10 12:15
sana birtafsiyede bulundum dostum dusunmek sana kalmis benimde metale isim olmaz dinleyenlerlede isim olmaz ok dostum muzik dedigin ruhunu sendirecek metal vesayrese....... bunu yapiyorum bi pop bide hip hop yapiyor bunu ama tarzlar ayridir oyuzden bi tartismaya girmicem benim partim olucak devet edicem seni bakalim gozunle goruceksin ve kulaginla hip hop neymis ok dostum
azizaziz
новенький

Сообщение Elif | 2006/09/10 12:29
Hocam ben 6 aydir muzik denilen sey dinlemiyorum ilahi dinlerim
Mystérieux personnage
On dirait un gitan
Au regard de nuage
Si beau, si menaçant...

Mystérieux personnage
Mais qui est-il vraiment
La peur ou le courage
L’ennemi ou l’amant...
Elif
Inci tanesi

Сообщение Ersin-Tezcan | 2006/09/10 19:00
sana birtafsiyede bulundum dostum dusunmek sana kalmis benimde metale isim olmaz dinleyenlerlede isim olmaz ok dostum muzik dedigin ruhunu sendirecek metal vesayrese....... bunu yapiyorum bi pop bide hip hop yapiyor bunu ama tarzlar ayridir oyuzden bi tartismaya girmicem benim partim olucak devet edicem seni bakalim gozunle goruceksin ve kulaginla hip hop neymis ok dostum

Ya ben hip hop tarzını sevmiyorum ama hip hop dinleyen insanlara saygım var.Zevkler ve renkler tartışılmaz. Metal ve Rock benim iç dünyama biraz daha uygun galiba. Asi ve dünyaya karşı vurdumduymaz bir ruhum var o yüzden dinliyorum. Anlatabiliyormuyum? Hip Hoptan birşey anlamıyorum ben.Mesela Cranberries in '' Zombisini'' dinlediğimde bir isyanı hissediyorum ama bir R.A.M ın '' Loosin my religion'' unu dinlediğimde duygusal bir atmosferde hissediyorum kendimi veya nebileyim Linkin Park veya Limp Bizkit de bana uygun şeyler buluyorum ama Hip Hop deyince kusasım geliyor inan bana.Vereceğin parti İstanbulda olursa gelebilirim ama başka yerdeyse söz veremem.
Ersin-Tezcan
Султан

Сообщение Ersin-Tezcan | 2006/09/10 19:05
Hocam bunlardan hic haberim yoktu
ben muzik dinlemem

Nasıl bunlardan haberin olamaz arkadaşım.Bunlar , hayatın gerçekleri. Ne yani şimdi siz hiç Kitaro'yu dinlemedinizmi? Yazık yazık:) İlahi bende vakit buldukça dinlerim. Mesela Dursun Ali Erzincanlı favorimdir '' Bedir '','' Miraç'' harika parçalardır, hatta '' Sen Yoktun'' parçası resmen koparıyor insanı...Ama genede Rock dinlemenizi tavsiye ederim:)
Ersin-Tezcan
Султан

Сообщение mevlut_topal | 2006/09/10 22:17

Ya ben hip hop tarzını sevmiyorum ama hip hop dinleyen insanlara saygım var.Zevkler ve renkler tartışılmaz. Metal ve Rock benim iç dünyama biraz daha uygun galiba. Asi ve dünyaya karşı vurdumduymaz bir ruhum var o yüzden dinliyorum. Anlatabiliyormuyum? Hip Hoptan birşey anlamıyorum ben.Mesela Cranberries in '' Zombisini'' dinlediğimde bir isyanı hissediyorum ama bir R.A.M ın '' Loosin my religion'' unu dinlediğimde duygusal bir atmosferde hissediyorum kendimi veya nebileyim Linkin Park veya Limp Bizkit de bana uygun şeyler buluyorum ama Hip Hop deyince kusasım geliyor inan bana.Vereceğin parti İstanbulda olursa gelebilirim ama başka yerdeyse söz veremem.

mevlut_topal
make the world better man!

Фото: 174

Сообщение Elif | 2006/09/11 15:45
Ben siirleri fazla sevmem en cok Mehmet Emin Ay dinlerim
Mystérieux personnage
On dirait un gitan
Au regard de nuage
Si beau, si menaçant...

Mystérieux personnage
Mais qui est-il vraiment
La peur ou le courage
L’ennemi ou l’amant...
Elif
Inci tanesi

Сообщение Ersin-Tezcan | 2006/09/12 02:49
Ben siirleri fazla sevmem en cok Mehmet Emin Ay dinlerim

Mehmet Emin Ay'ı duydum.Şöyle söyleyeyim, müzik ruhun gıdasıdır... Müzik medeniyetlerin oluşturan yegane yapı taşıdır. Yani diğer bir ifade ile müziksiz , sağlıklı toplumlar yetiştirilemez ve sağlıksız toplumlarda medeni olamaz. Anlatabiliyormuyum? Bugün bütün dünya halklarını kucaklayan A,BE,DE bukadar güçlü bir medeniyeti oluşturmuş ise bu sadece Micheal Jackson'un yaptığı kaliteli müzik sayesinde olmuştur.Lütfen bir an önce müzik dinlemeye başlayalım ve uzay çağını yaratacak sağlıklı nesiller yetiştirelim.
Ersin-Tezcan
Султан

Сообщение Elif | 2006/09/12 08:19
iyi misun abi
Mystérieux personnage
On dirait un gitan
Au regard de nuage
Si beau, si menaçant...

Mystérieux personnage
Mais qui est-il vraiment