GDE NAWi FOTKi???SITENİN FOTO GALERISINE NE OLDU???????????

Degisik konulari burada tartisiyoruz
sitenin foto galerisinde bir acaiplik var,bilen var mi neler oluyor?fotoraflarin bi cogu silinmis???mi...?yoksa gecici bir durum mu ? yada site bir virus veya hacker taaruzuna mi maruz kaldi?bir bilen bir duyan varm ola?var ise hele bir ses,bir seda edivere gari,sol fukarada meraktan kurtula ey canlar,eyyy members of the turkey info ru,ey moderatorlerrr ey adminnlerrr,kimse varm ola????

heyoo heyoooooooooo jivow??? tam est kto to??? gde nawi fotki???

yoksa fotolar gitti mi????
SPONGEBOB
даешь персональный титул!!..

Фото: 92

bu gece sitede sorun var galiba
BALTACI
Baltaci Pasa

Фото: 124

genelde problemler oluyo biliyorum ama sanki bu sefer baska bir seyler var gibi??ben daha oncede forumlarda yasamistim,forumdan atilip sonra kamikaze dalisi yapanlar oluyodu sitelere...insallah oyle bi sey yoktur...????
SPONGEBOB

bilmiyorum gercekten ama biraz once chate de girilemiyordu son ra duzeldi. Adminler anlar herhalde
BALTACI
Baltaci Pasa

Фото: 124

valla merakla bekliyoruz...Allah yazdiysa bozsun,daglara taslara,aman abi o fotolar silinirse nice olur halımız????benim fotolar icin demiyorum,hepsi yedekli zatende..
SPONGEBOB

Sitede var sorun. Böyle şeylerin olması çok normal. Belki ileride nicknamelerede birşeyler olur..
Mesela " Kayıtsız" (unregistered) olabilir....
When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then I realised that the Lord doesn't work that way so I stole one and asked Him to forgive me.
NonConformist
Султан

Фото: 130

fakat nedir bu bizim cilemiz?yoneticilerimiz uyuyor mu?nerede bu devlet?nerede adminler nerede moderatorler gardas?...

bizi boyle supheler icerisinde,boyle tarifsiz acilar icinde bırakmaya gonulleri nasil razi ola ki?

oysaki admin ve moderatorler boyle zor gunler icin degil mi?ne bir aciklama ne bir duyuru...

cenabi hak sitemize zeval vermesin,seytan kulaana kursun,daglara taslara kuru agaclara...
SPONGEBOB

yok ...artik ben paniklemeye basladim....kesin bisi oldu... ama ney???????????

zira aksam ustu yavas yavas silinmeye basladi fotolar,hatirliyorum...sinsi bir virus gibi yavas yavas yayildi sitenin foto galerisinde...teker teker acimasizca sildi biri fotolari...

ne yapacagiz simdi? hangi daslara basimiz vuracagiz???

gitti fotolar coktu dag gibi fotogalerisi sitemize nazar degdi kem gozlere geldi sitemiz

dilerim Allahtan bunu yapanin iki yakasi bir araya gelmiye hic bi siteye kayit olamaya msn ine hic bir manita dusmeye insallah kiz diye msn de biyiklilarla yazisa mail boxuna spamlar dag gibi yıgıla insallah windowsu coke mainbordu yana biosuna virus bulasa insallahhh insallahhh
SPONGEBOB

neyse fotolar donmus hersey yerli yerinde ekekekeke
SPONGEBOB

Sitede var sorun. Böyle şeylerin olması çok normal. Belki ileride nicknamelerede birşeyler olur..
Mesela " Kayıtsız" (unregistered) olabilir....

turkey.ru da bu olmustu. 2 sene once.
yahsi
новенький

Фото: 16

Turkey ru nedir????sitenin adi mi degisti yoksa baska sitemi o?bu formatta baska siteler var mi ki???

(yine gitmis fotolar??neler oluyo ya?eskiden elektirik kesintisi olurdu ya,ayni o hesap her gun fotograflar belli saatlerde yok oluyo??????Alaaah Allaaah?)
SPONGEBOB

Turkey ru nedir????sitenin adi mi degisti yoksa baska sitemi o?bu formatta baska siteler var mi ki???

O site bu siteden bağımsız. Forumu зok dandik olmasına rağmen зok aktif!! Chat'i sinek avlıyor
Bu sitede olanların зoğu o siteyede uğruyor!!
When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then I realised that the Lord doesn't work that way so I stole one and asked Him to forgive me.
NonConformist
Султан

Фото: 130

baktim o siteye ama tirt sanki biraz,daha dogrusu bizim site cok daha guzel.burda dil anlamasan bile fotograf falan egleniyo insan biraz...ben Rusca ogrenme hevesiyle baska bi siteyede uye olmustum ama hic bi sey anlayamadim.hem burda Turkce-Rusca-Ingilizce ortaya karisik yapip anlasiyoruz cat-pat...
SPONGEBOB

Модераторы

vika, Natali$ka

Фильтры

Навигация

Вернуться в Sohbet Sohbet