TEŞEKKÜR ve VEDA

Degisik konulari burada tartisiyoruz

Re: TEŞEKKÜR ve VEDA

Сообщение hummer | 2011/07/27 21:38
Evvela Alper abiden baslayalım... yazdıklarımla seni tebessum ettirdiğimi bile bilmek beni mutlu eder abiciğim emin ol... benim yazdıklarımıda yabana atma deneyim konusuyor

sırada хаялeT сестра var sana cevap yazalım... vallahi billahi chat değil sadece.. hersey bitmiş burda yaw... kızlar bile hep evlenmiş kiracı kalmamıs ne yapalım buralarda? önceden ortalık cilve yapan fıstıklarla doluydu , içimizde turkey-info.ru aşkı bambaşkaydı o zamanlarda, yazma isteği hiç bitmezdi ama gel gör ki şimdi hepsi öldü kala kala ruhsuz parmaklar, robotlasmıs eller kaldı sadece ...chat sadece bahane, millet ucmus yuvadan baksanıza........of of

zaferiye sana yasakmı geldi bilinmeyen yerlerden?? sesin solugun kesildi uzun zamandır.. aktif ol biraz...sizin burda aktif olmanız bizi atesliyor bak

ben neyi özlüyprum en cok biliyormusunuz? chatte yada forumda memoli gardasıma takılmayı, kızları ona karsı kışkırtmayı, onun düşman sayısını her gun biraz daha yukarı cıkarmayı ama tek neşe kaynagım, günah keçim memoli bilem kactı burdan her nedense

efkarlandım bakın.. içmeye devam....
hummer
ХуММеР

Фото: 4

Re: TEŞEKKÜR ve VEDA

Сообщение хаяла | 2011/08/10 15:34
hummercik kardes. konuyu sica sicagina cevaplayamadim. simdi de o anin heyecani yok.

sadece su хаялeT ile ilgili kastin CASPER di dimmi ?
хаяла
Султан

Фото: 0

Модераторы

vika, Natali$ka

Фильтры

Пред.

Навигация

Вернуться в Sohbet Sohbet