TATU KIZI YULYA VE TARKAN EVLENSİN KAMPANYAS I!!!

Degisik konulari burada tartisiyoruz
Efendim hepimiz lezbiyen olarak lanse edilen seker Tatu kızlarının bu olayı reklam olarak kullandıklarını biliyoruz...

Tarkanın söyle böyle olduğu söylentileride reklam amaçlı çıkartılmıştır.Tarkan koç gibi delikanlıdır.

Gelelim asıl mevzuuya.burada Turk-Rus dosluğu adına toplanmıs bir topluluk olarak bizim asli görevimiz Tatutun Yulyasıyla Tarkanı basgöz etmek için elimizden geleni yapmaktır.

Tatunun Türkler tarafından tapılırcasına sevildiğini bilmeyen yoktur.Rus kızlarınında Tarkan askı malum.Bu sevilen ikilinin evliligi Türk-Rus dostluğunun daha bi saglam temellere oturmasını sağlayacak,ikilinin muhtemel cocuğuda bu ulvi dostluğun meyvesi olarak hepimizin gozbebegi olacaktır.HEM DE PEK BİR YAKISIYORLAR BİRBİRLERİNE

gelin canlar bir olalım,bu kampanyayı dünya çapına yayıp imzalarla, mitinglerle bu hayırlı olayın gerceklesmesi icin calısalım.zaten ikisininda yası gelmis geçiyor a dostlar a kardaslar haksızmıyım?? onlar iki bas dort ayak olursa nice bagrı yanık Turk gencinin ve tatlı Rus genc kızlarının onu acılacak,evlilikler artacak,Dunya daha bi guzel hale gelecektır...

KAMPANYAYA CANDAN DESTEKLERINIZI BEKLİYORUM

(YULYA TEVETOGLU???YAKISIYO DA HA )

Not:lütfen metni Ruscaya tercume edip yazınız,corbadaa sizinde tuzunuz olsun
SPONGEBOB
даешь персональный титул!!..

Фото: 92

hocam tam geyiksin yani
bence enerjini rus kizlarina harca sen
koy oraya iki resmini de cossun rus kizlari
olyaya ne oldu bu arada
yuksek topuk izi var mi halen kaba et istikametinde?
tzar_petro
Царь со справкой

Фото: 2639

Aman abi ŞŞŞ...zaten kьllьm olmuşum sus yerin kulağı var zaten bi şansım var mı yok mu bilmiyorum,buralarda dolaştığımı duyarsa hepten kьlьm olurum .

kampanyayı Rusзa yazma gibi bi durum olabilir mi acaba gardaş?Tьrk-Rus elele verip kotarırız belki olayı
SPONGEBOB

sen hem simdi bu siteye takiliyorsun
hem de rus baci duyarsa ne olur diye mi korkuyorsun
yahu bu rus senin gozunu fena korkutmus birader
cocuk felan mi var arada
ne oldu anlamis deilim
tzar_petro
Царь со справкой

Sьper fikir.. Gerci yulya denen hatun hakkinda cok bilgim yok ama.. Neden olmasin ?

Lakin цncelikle Yulya gelini resmi istenmesi icin kahve tutmasi vs. gibi konularda egitmek gerekecek. Sanirim onu da bu forumdaki tecrьbeli arkadaslar halledeceklerdir.

Artik Tarkan'in annesinin hamama gidip Yulya'yi ciplak gцrmesine gerek var mi bilmiyorum. Veya evine mi gitseler istemeye ? Pasakli olmasin sakin bu Yulya ? :)
"As far as I'm concerned, if something is so complicated that you can't explain it in 10 seconds, then it's probably not worth knowing anyway."
Calvin from "The Indispensable Calvin and Hobbes" p25
g3Lu
Bizim Ustad

Sьper fikir.. Gerci yulya denen hatun hakkinda cok bilgim yok ama.. Neden olmasin ?

Lakin цncelikle Yulya gelini resmi istenmesi icin kahve tutmasi vs. gibi konularda egitmek gerekecek. Sanirim onu da bu forumdaki tecrьbeli arkadaslar halledeceklerdir.

Artik Tarkan'in annesinin hamama gidip Yulya'yi ciplak gцrmesine gerek var mi bilmiyorum. Veya evine mi gitseler istemeye ? Pasakli olmasin sakin bu Yulya ? :)

efendim Yulya hanım kızımız pırlanta gibi bir kızdır.ama arkadaşlarına uyuyor.yok ters yolda saatte 200 km,yok efendim biz çılgın kızlarız kimse bizi anlamıyor falan hep palavra.kızın evlenme yaşı gelmiş, bu yüzden bunalımda...ahh bir evlense, evini barkını bilse,dört dörtlük ev hanımı olur, ben kefilim ...birde ahu güzel ki,Cenabı hak sevdiklerine bağışlasın..tü tü tü 41.5 kere maşallah...

zaten Tarkan evladımızın validesininde hamama falan gitmesine gerek yok, google da 'yulya tatu naked' grafik aratırsa emeline nail olur hiç zahmete girmeden.

Birde bilen bir arkadaş şu kampanyayı Rusçaya tercüme etse, bu hayırlı işi tamama erdireceğiz belki ama ...sevaptır arkadaşlar
SPONGEBOB

sen hem simdi bu siteye takiliyorsun
hem de rus baci duyarsa ne olur diye mi korkuyorsun
yahu bu rus senin gozunu fena korkutmus birader
cocuk felan mi var arada
ne oldu anlamis deilim

yok kardeş cocuk falan...sevdim ama bitti...yani denk gelirde görür falan son bi şansım varsa kaybetmek istemem...olan biten aşk,başka bişi yok.ızdırap veriyo tabi,çok çektim ama dediim gibi mukadderat,yazımızda varmış bunu yaşamak.pişmanmısın dersen hiç değilim,bi daha dünyaya gelsem yine görür görmez ona aşık olurdum.
SPONGEBOB

asik olmamissindir da sen
turklerden bu kadar ilgi alaka
hizmet hurmet gormemissindir
ondan ona karsi daha cok ilgi duyuyorsun
seni cok iyi anliyorum da
olay nasil bitti
onu anlat bakalim
mesafeler mi unutturdu
yoksa hatunun bir kac tane turk tecrubemiydin
belki senin yasadiklarin bizim kulagimiza kupe
hatta boynumuza kolye olur da hem daha shik dururuz hem de yolumuzua isik tutmus olursun
tzar_petro
Царь со справкой

asik olmamissindir da sen
turklerden bu kadar ilgi alaka
hizmet hurmet gormemissindir
ondan ona karsi daha cok ilgi duyuyorsun
seni cok iyi anliyorum da
olay nasil bitti
onu anlat bakalim
mesafeler mi unutturdu
yoksa hatunun bir kac tane turk tecrubemiydin
belki senin yasadiklarin bizim kulagimiza kupe
hatta boynumuza kolye olur da hem daha shik dururuz hem de yolumuzua isik tutmus olursun

kardeş aşktı be...hemde ne yaman asktı...sımarıklığım ve alkol yüzünden kaybettim kızı...diyeceğim şudur ki,dikkatli olmakta fayda var,delikanlılık ayaklarıyla hovardalık yaparken insan bir gün en sevdiği insanı kaybedebiliyor.işin tuhafı bu olayı yapmana yardımcı olan kızlarda bu yaptıklarından zevk alıp için için gülüyorlar...

sonra göğsüne sigarayla adını kazıdığın kadının,kadınının uğruna senelerini yiyip tüketiyosun,ama ne çare ki geri dönüşü olmuyor.hovardalık yaparken aldığın zevk,kadınına başkalarının dokunduğunu düşündükçe fitilll fitilll burnundan geliyor...böyleyken böyle kardeş...yaman oluyor sevda acısı.
SPONGEBOB

allooooooooooooo
bak buraya
baska bir sayfaya yazmistim
buraya copy yapiyorum
cunku zaten buraya yazmissin
bu arada sen rus hatunu.. seni onu yenilemeden o seni yenilemis diye uzuluyorsun
sen moskovaya gittin mi hic
seni gotureyim oraya
gozun gonlun acilir biraz
takma kafana yani
neyse
arada bosluk birakayim da baska konuya sana yazdigim yazilar ayirt olsun

iyi de canim kardesim
bu erkek milleti bir suru kariyi severse ayni anda
bu sefer bu kiskanc varliklar hemen sekil degistiriyor
mesela senin rus hatun
niye birakti seni
ya da sne biraktin
araya baska bir hatun girmistir
yani bizi yakan sevda atesidir felan filan
beste iyi yapiyorsun ama sen
sair ruhlusun
bir kari sana yetmez
o yuzden karilarda senden evvel kalkmaz
niye
huysuzluk olsun diye
bu huy kelimesini ruslarin okudugu bir forumda yazmak istemezdim
derin bir manasi var ya ruscada
ondan dediydim
tzar_petro
Царь со справкой

allooooooooooooo
bak buraya
baska bir sayfaya yazmistim
buraya copy yapiyorum
cunku zaten buraya yazmissin
bu arada sen rus hatunu.. seni onu yenilemeden o seni yenilemis diye uzuluyorsun
sen moskovaya gittin mi hic
seni gotureyim oraya
gozun gonlun acilir biraz
takma kafana yani
neyse
arada bosluk birakayim da baska konuya sana yazdigim yazilar ayirt olsun

iyi de canim kardesim
bu erkek milleti bir suru kariyi severse ayni anda
bu sefer bu kiskanc varliklar hemen sekil degistiriyor
mesela senin rus hatun
niye birakti seni
ya da sne biraktin
araya baska bir hatun girmistir
yani bizi yakan sevda atesidir felan filan
beste iyi yapiyorsun ama sen
sair ruhlusun
bir kari sana yetmez
o yuzden karilarda senden evvel kalkmaz,
niye
huysuzluk olsun diye
bu huy kelimesini ruslarin okudugu bir forumda yazmak istemezdim
derin bir manasi var ya ruscada
ondan dediydim

aluuuuuuuuuoooo;

enteresan bir yorum.

kısa ve öz anlatacagım...bahsettiğin gibi yengen tarafından bir yenileme hadisesi olmamıştır,olamazda,dikkatini cekiyorsa sevmiş olduğumu ısrarla yazdim,o vakit öyle bir yenileme hadisesi olsaydı kendimide dünyayıda yakardım...beste ve caz degil bunlar,kadınıma el sürenin aklını alır,burayı açıkca yazamiyorum ama anlayacaksın,kendini kendine yediritirdim...o vakit mahkemenin verdiği ceza hediye,mapus damı cennet bahçesi gelir adama...

cok sukur boyle hadiseler vukuu bulmadı...olsa burada degil damda olurduk kardeş...

huysuzluk mevsuuna gelince...sevince düzelir herşey,biraz nazını cekmek icab eder kadının,biz böyle gördük,böyle bildik.
SPONGEBOB

Модераторы

vika, Natali$ka

Фильтры

Навигация

Вернуться в Sohbet Sohbet