ISTANBUL DA YASAYAN RUSLAR!!!!!BAKMADAN GECME!!!

Degisik konulari burada tartisiyoruz
YAŞASIN TURK KIZLARI EN AZINDAN FAZLA ICIP SAPITMIYOR,HADLERINI VE SINIRLARINI BILIYORLAR..

herşey tamam da,ozaman niye 3 sene rus kızların peşinde sen?
Мысли задним числом - всегда самые наилучшие...
timurhan
просто так...

Фото: 1

yaşasın hem rus hem turk kızları,ikiside lazım bize ......VE AYRICA yaşasın Forumumuzun en anlayışı admini İROCHKA.bu nerden cıktı demeyin ben radikal sempatizanıyım iranın..onun daha new user oldugu zamanları bilirim, elimizde buyudu , azmi, kararlılığı ve bize olan anlayısından dolayı biz turk userler onun için dua ettik oda admin oldu...p.s... buyuk harfle seni yazdım ira seni kucuk harflere sıgdırmak ayıp olur ama
ira her yerde yalakalık yapıyorum sana bunları gormezden gelmezsin herhalde şu chat acılınca....
hummer
ХуММеР

Фото: 4

konu daha fazla uzamadan dağıttım galiba..hemide yaptım burda
hummer
ХуММеР

yaşasın hem rus hem turk kızları,ikiside lazım bize ......VE AYRICA yaşasın Forumumuzun en anlayışı admini İROCHKA.bu nerden cıktı demeyin ben radikal sempatizanıyım iranın..onun daha new user oldugu zamanları bilirim, elimizde buyudu , azmi, kararlılığı ve bize olan anlayısından dolayı biz turk userler onun için dua ettik oda admin oldu...

Azy gum garum gerum, gazy gumga... Azy gum garum gerum, gazy gumga
Irochka
Sonnige Paradys

Фото: 205

yaww ira o avatardaki kız beni çekse içine duman yerine olmazmı yazık ciğerlerine bebişin bak için cızlıyor gördükçe...
hummer
ХуММеР

radikal sempatizan??? nasıl oluyor bu hem radikal olacaksın yani uç noktalarda ve de esaslı bir biçimde, hem de ayrıca sempatizan yani sempati duyan. Neyse fanatik bir Ira hayranısın demek ki... Merak ediyorum bu kadar senin deyiminle yalakalık nasıl bir işe yarayacak hummer... Yani moderator olunca kuş mu konduracaksın, ne olacak ki? Neyse ben de bu arada flad yaptım istemeden diyelim bari de bizi de kesmesinler...
vicious_circle
Султан

Фото: 22

aslinda Alper beycim ben de su flad olayinizia karisacam . aslinda su Sibring kardesin sucu... bir turlu sahip cikamadi basliga , millet cevapsiz kalinca yapar tabi ... her halde yeni denegimler pesinde

valla hummerin yazisini da ben de okudugumda aklima sizin sorunuz '' Yani moderator olunca kuş mu konduracaksın,'' geldi... HUMMER YOKSA BIZIM BILMEDIGIMIZ BIR DURUM MU VAR ???? soyle kimseye demem valla , aramizda

bir de Hummer bunu '' yaşasın hem rus hem turk kızları,ikiside lazım bize '' ne amacli yazdigini merak ettim .. ne acidan ? .. cok politiksin radikal sempatizan ama isareti koyduguna gore vardir aklinda seytani bir durumlar ....
хаяла
Султан

Фото: 0

hehehehe bizim kızı zapt ettim..içki yasak,en fazla 3 kadeh şarap.. gül gibi yaşayıp gidiyoruz.. azmin zaferi :) 3 sene aradık ama sounda bulduk..
not:ben 3 sene yanlıs yerde aramısım,birde sureklılık yoktu..gelir 3-5 hafta bakınır kaybolurdum..
başka not : YAŞASINNNN RUSSIANNNNNNN GIRLLSSSSSSSSS.. :)
Sebring
даешь персональный титул!!..

Фото: 10

gözünuzaydın!
Мысли задним числом - всегда самые наилучшие...
timurhan
просто так...

Фото: 1

Neyse, timurhanın yazdığı gibi gözünüz aydın, üstelik sadece senin değil, bizim de gözümüz aydın. Nihayet istediğini zannettiğin gibi birini bulunca bizim de başımız biraz rahat edecek...
Devamı da iyi gider umarım.
Üç sene yanlış yerde aramışım diyorsun ya, arayış durumunda olan başkaları da olabilir, onlara da bu vesile ile bi yol göstermiş olursun; doğru yer neresi sebring kardeş. Hani vatana millete faydalı olabilmen bakımından...
vicious_circle
Султан

iyi valla adina sevindik.. NIHAYET. arkadaslara katiliyorum hem gozun ve hem gozumuz aydin...

Ama insallah yarin bir gun kizla kavgali olunca rus kizlar boyle soyle yasasin turk kizlar soylemezsin ..... ne bu kizlarin sizden cektigi

kiz uzerinde etkine bravo .. umarim daim olur.

bir de benden not , sahsi dusuncem : ben sahsen bir erkek lafiyla yapisini degistiren kadinlardan korkarim..
хаяла
Султан

bir de benden not , sahsi dusuncem : ben sahsen bir erkek lafiyla yapisini degistiren kadinlardan korkarim..

hayale hanım bu lafınla hoş geldin tecrübeli insanlar sınıfına...
vicious_circle
Султан

Acaba bu sinifta kimler var

saka saka ... tesekkur ederim aslinda ne yalan soylegim bu konuda mutevazi davranmayacagim. ne demis atalarimiz akil yasta degil bastadir....
bunu ben soyle degistiregim . Tecrube yasta degil hayatin her saniyesin dikkatli degerlendirmektedir. kendi hayatim disinda dinledigim insanlarin yasadiklarini cimbizla cekib enine boyuna degerlendirmegi severim . gerci alper beycim vardir sizin mutlaka buna uygun bir ata sozunuz.
хаяла
Султан

hele chat acılsında gorursunuz siz ne işe yarayacak bu kadar yalakalık
hummer
ХуММеР

yalakaliga devam o zaman
хаяла
Султан

yalakaliga devam o zaman