Moskovada tanismak.

Turklerle tanismak isteyen Ruslar, Ruslarla tanismak isteyen Turkler... Hepsi buraya!

Moskovada tanismak.

Сообщение jasmin...... | 2011/01/18 13:34
Her keze selam. Moskovada yasiyorum ve calisyorum.Turk erkekle tanismak istiyorum.Yas 39 ve uzere.

********************************************************************************************
счастье-когда тебя понимают, большое счастье-когда тебя любят, настоящее счастье-когда любишь ты.(Конфуций)
jasmin......
странствующий суфий

Moralinizi bozmak gibi olmasın ama moskova'da türk erkek bulmak şansınız, istatistiki olarak %0.1'den az. Ayrıca onların en iyi olasılıkla yarısının karısı veya partneri var, 39 yaş üstü olanların oranı da en iyi olasılıkla yarısı dersek, sizin isteklerinize göre birini bulma olasılığınız: % 0.025 yani onbinde 2,5 gibi bir rakam... Üstelik bu bulacağınız kişi ile anlaşıp anlaşamama ise tamamen ayrı bir konu... Size kolaylıklar diliyorum... Bu son konu hariç diğer rakamlarda, 39 yaş üstü bir rus erkek bulma olasılığınız onbin kez daha fazla... Sizin de bir rus olduğunuzu düşündüğümüzde onunla anlaşma olasılığınız çok daha yüksek görünüyor...

Udaçi...

P. S. Umudun istatistiği olmaz...
vicious_circle
Султан

Фото: 22

Rus erkekler iyi olanlar coktan evliler, bir kac kes,ayrica ben turk erkeklerden hoslaniyorum.Burda polemik yapmak istemiyorum, kim tanismak istiyorsa bana ozel yazsin.
jasmin......
странствующий суфий

Re: Moskovada tanismak.

Сообщение altunoz | 2011/01/24 00:11
Üst yaş sınırınız kaç peki ?
altunoz
VETERAN

Фото: 8

Модераторы

vika, Natali$ka

Фильтры

Навигация