FENERBAHÇE-TRABZON : 2-2

Degisik konulari burada tartisiyoruz
Maçı izleyen oldumu?

Yayla kupası şampiyonluğuna layık Fenerbahçenin nasıl şampiyon olduğunu anladınız demi? Hadi tartışalım Fatihin pozisyonu penaltımı değilmi? Bence penaltı.. Hatta faulu yapan Apiaha değil kırmızı kart vermek, Sultanahmette sallandırmak lazımdı.
Kлянycь пpeдвeчepним вpeмeнeм,пoиcтинe, чeлoвeк вeдь в yбыткe, кpoмe тex, кoтopыe yвepoвaли, и твopили дoбpыe дeлa, и зaпoвeдaли мeждy coбoй иcтинy, и зaпoвeдaли мeждy coбoй тepпeниe! .Asr:1.2.3
tezcan-tur
ага уже интереснее!

Okuyun abiler ablalar. Bu bir skandaldır.Bu bir takımın hakkının gasp edilmesidir.

/forum/go/7c8a75ec879b0c1936ecc0d7e1d16373

Penaltıya pas

Tokat, Appiah'ın Fatih'e ceza alanında yaptığı harekete "Devam" diyerek hata yaptı. Bu dakikada skor 2-1 konuk ekibin lehineydi

Tecrübeli hakem Metin Tokat, oyuncuların iyi niyetli ve gerilim dışı futbollarına rağmen, kolay maçı zora çevirdi.
İlk yarıda iki yardımcı hakem de, Fatih Tekke ile Nobre'nin gollük pozisyonlarını ofsayt kararlarıyla keserek yanlışlara ortak oldu. Ancak bu yarıda Nobre'nin formasından çekilmesi de tartışılırdı.
İkinci 45 dakikada telaşlanan Metin Tokat yanlış faul düdükleriyle kontrolü elinden kaçırdı. Nobre bu yarıda da formasından çekildi, ama Tokat yine "Devam" dedi. Kartlarda da yanlış yapan Metin Tokat, skor 2-1 Trabzonspor'un lehine iken, Appiah'ın Fatih Tekke'ye arkadan yaptığı hareketi süzemedi ve penaltıyı atladı. Bu karar, skoru da etkiledi.
Kлянycь пpeдвeчepним вpeмeнeм,пoиcтинe, чeлoвeк вeдь в yбыткe, кpoмe тex, кoтopыe yвepoвaли, и твopили дoбpыe дeлa, и зaпoвeдaли мeждy coбoй иcтинy, и зaпoвeдaли мeждy coбoй тepпeниe! .Asr:1.2.3
tezcan-tur
ага уже интереснее!

Yaw birakin bu isleri fenere bi milyar basmistim olan benim paraya oldu.
BODRUM/GUMBET
YaSaR
новенький

Фото: 200

Ooooooo ... sormadan neden yaptın be kardeşim . Bak ben abartıp bir tek antremanlara gitmiyorum !!! Sorsana bana ; takımın durumu nedir diye sana sцyleyeyim
BALTACI
Baltaci Pasa

Фото: 124

Модераторы

vika, Natali$ka

Фильтры

Навигация

Вернуться в Sohbet Sohbet