Rus kız Antalyadan arkadaş arıyor

Turklerle tanismak isteyen Ruslar, Ruslarla tanismak isteyen Turkler... Hepsi buraya!
Mrb arkadaşlar. Antalyadayım. Bir 28-35 yaşındaki, akılı, eğitimle, antalyalı, rusça bilen arkadas ariyorum. Turizmci degil!
haziran
даешь персональный титул!!..

Фото: 5

merhaba haziran ben antalyadan. istersen tanisa biliriz.ama ben 28 yasunda degil 24 yasindayim.bende daha once yazdim buraya tanismak icin ama cevab alamadim.rusca az biliyorum.gorusuruz
oktaysahin
странствующий суфий

pardon...siz galiba çok iyisiniz ama 24 yaşındaki adam benim için elverişli degildir
haziran

ben bilmiyorum.24 yas sizce elverisli neden olamaz??? siz 40 yasindamisiniz?? 24 yasindaki erkekle 28 yasindaki erkegin arasindaki fark nedir??? 28 yasindaki bir insan dahami akilli dahami egitimlimli veya daha sahipci?
oktaysahin
странствующий суфий

birde yani ben kullanicak mal degilim essada degilim.sirtimdami tasicam seni:):) yas kopleksimi var sizde??? cakiklik getirirmisin anlamak istiyorum.....
oktaysahin
странствующий суфий

birde yani ben kullanicak mal degilim essada degilim.sirtimdami tasicam seni:):) yas kopleksimi var sizde??? cakiklik getirirmisin anlamak istiyorum.....

15 yaşındakı ile neden tanışmıyorsun merak etiyorum? ne rahatsızlık etiyor? senin komplekslerini mi galiba? o zaman neden beni soruyorsun? sinirlisin.. sakin ol
ben 30 yaşındayım
haziran

Kız haklı erkeğin kızdan büyüğü efdaldir.
turkuax
странствующий суфий

haziran simdi almanya rusya futbol baktim.mac yani.almanya 1.... rusya o ..... cok uzgunum .....simdi haziran 15 yasinda ki insanla tanismak istesem biraz daha beklerim..ama simdi seninle tanismak istiyorum..bir daha ama:) sende goruyorumki gercekten yas kompleksi var 30 yasimdayim diyorsun kendine guvenmiyorsun ama ben kendime guveniyorum.ben istiyorum banada sans ver kendine.de.. gorusmek istersen gorusuruz..ben hazirim sen hazirmisin????
oktaysahin
странствующий суфий

hello Haziran. I am 30 yo. i am working a computer engineer in Ankara. do you want to meet me?
CoolMoon
странствующий суфий

Фото: 3

hello Haziran. I am 30 yo. i am working a computer engineer in Ankara. do you want to meet me?

pardon nasil meet??? ben antalyadayım ya siz ankaradasınız
haziran

Araba ilanı gibi olmuş. Kaç kilometre olsun abla:):)
armut_kafa
странствующий суфий

merhaba haziran ben simdi antalyadayım gorusmek ıstıyorsan goruse biliriz...
oktaysahin
странствующий суфий

haziran v kontaktede sin her yerdesin o kadar Türk varken hala kendine göre birini bulamadın mı ?
student MGU. eating his own stuff. sometimes boring sometimes not. unpredictable, inevitable
neverlife
странствующий суфий

Модераторы

vika, Natali$ka

Фильтры

Навигация

Вернуться в Tanismalar