sizce neden rus bayanları turk erkekleri terci ediyorlar ???

Degisik konulari burada tartisiyoruz
kardeşim bazı acılar cektiğin aşikardır bunu görüyorum bu nedenle sana karşı iyimser yaklaşpyorum .ama bildiğin herşey yanlış sex truzimi hakkında .. bence sanada yakuışmaz birilerinin sex hayatını sorgulamak. cok insan iyi vakit gecirmek için ülkemize geliyor ama bence bunlar arasında en masumane ruslardır emin ol .eğer vakti gelince almanları ve ingilizleride tanırsan ne demek istediğimi anlayacaksın.insnaların iyi yönlerini iyi özleliklerini görmeye caul daha yapıcı olursan daha fazla arkadaş edine bilirsin hayatta
:)) boş yere imza atmam
martilar
даешь персональный титул!!..

BiZ öYLE DEğiLiZ, HAYAT öYLEDIR
Mantikli
Султан-ПАША

Фото: 0

siz bu fotoğrafı hangi siteden buldunuz
martilar

Hmm... Gene bu konuyu dusundum, neden turkleri tercih ediyoruz acaba. Rus kizlari yabancilari tercih ediyorlar cunku daha cok deger veriyorlar rus kizlarina, yabanci erkeklerden turk erkegi bulmak en kolay.. Arab erkegi bulmak daha kolay olabilir ama onun cin tamamen mazoshist olmak lazim. Turklerin modern olmasi imkani var o yuzden daha uygunlar.
Resmi gonderdiler bana - www.canimgrubum.com
Mantikli
Султан-ПАША

söylediklerinize katılmamak imkansız gibi ama kanımca türklerin değer yargıları biraz daha değişti fikrindeyim . kültürel ve sosyalist acıdan türkler dünyaya entekre olma okunusunda her zamna yarış içindedirler. bizi araplardan ayıran bir çok kültürel özelliğimiz var yuzyıllar boyunca cok çeşitli etnik guruplar ile türkler tarih sayfasında kendilerine yer bulmuşlardır ve yaşamışlardır.bu çeşitlilik bize her zaman icin farklı kültğrleri anlamamıza ve onlar ile nasıl daha iyi diolog kurmamız olgusuna itmiştir. anadolu topraklarında bu çeşitlilik bizim artık genlerimize işlenen hümanist düşünceyi tetiklemiştir. bazen de şöyle düşünüyorum bir türkde her şeyden biraz falza var :))öilliyetcilik dindarlık.soslalist.demokrat.ama galiba bunları en iyi şekilde sıraya koymasını öğrendik ...
martilar

söylediklerinize katılmamak imkansız gibi ama kanımca türklerin değer yargıları biraz daha değişti fikrindeyim . kültürel ve sosyalist acıdan türkler dünyaya entekre olma okunusunda her zamna yarış içindedirler. bizi araplardan ayıran bir çok kültürel özelliğimiz var yuzyıllar boyunca cok çeşitli etnik guruplar ile türkler tarih sayfasında kendilerine yer bulmuşlardır ve yaşamışlardır.bu çeşitlilik bize her zaman icin farklı kültğrleri anlamamıza ve onlar ile nasıl daha iyi diolog kurmamız olgusuna itmiştir. anadolu topraklarında bu çeşitlilik bizim artık genlerimize işlenen hümanist düşünceyi tetiklemiştir. bazen de şöyle düşünüyorum bir türkde her şeyden biraz falza var :))öilliyetcilik dindarlık.soslalist.demokrat.ama galiba bunları en iyi şekilde sıraya koymasını öğrendik ...

turkcem cok kotu galiba, cok az anladim
Mantikli
Султан-ПАША

bazen de şöyle düşünüyorum bir türkde her şeyden biraz falza var :))öilliyetcilik dindarlık.soslalist.demokrat.ama galiba bunları en iyi şekilde sıraya koymasını öğrendik ...

Çok güzel söylemişsiniz ama türklerin %47 sıraya koymasını hala öğrenemediler galiba:)))))
Dolores
Султан-ПАША

evet.bende şikayetciyim bu konuda ama bence bu etki tepki meselesi.söyle düşünün senelerdir avrupa birliği çeşitli sebeplerden dolayı türkiyeyi birliğe kabul etmiyor ve oyalama politikası uyguluyor.bu da içerdeki dindar siyaset adamları için bulunmaz fırsat. halkın islam duygularını kullanıp oy topluyorlar neticede dışarıdan artık türkiyenin ılımlı islam devleti olduğu sanılıyor.yüzde kırk yedilik durum bundan ibarettir.tabi başka teorilerde var ama..
martilar

özür okunaklı yazdım ama..nereleri anlamadınız tekrar daha acık yazayım sizin için
martilar

Ben şahsen turkiyenin AB'ye değil, Rusya'ya doğru kaymasının yanıyim.

Cümle biraz bozuk oldu,ne demek istediğimi anlamışsınız umarım
Dolores
Султан-ПАША

Evet Tьrkiye kayıyor bir taraflara ama ne tarafa emin değilim, kimse emin değil ne tarafa kaydığından bu ьlkenin?
Gönül dostu
vladika
падишах

tabiki :))bu olasılık cok düşük genel olrak düşünülürse.cok kimse haberdar değil kültürünüzden vede biraz ön yargılı galiba ruslara karşı her zaman bir çekimserlik var.okul yıllarımdan bir anektodu aktarayım size osmanlı tarihi görüyoruz birinci dünya savaşından sonra dağılan bir osmanlı var ve bütün kurumları iflas etmiş işlemiyor dolayısıyla istikbarat ağıda çökmüş son osmanlı sadrazamı yanışmıyorsan damat ferit paşa ne yapacağını şaşırır dış politikada malum çitdi iştir vbe şöyle bir yola baş vurur ozamanki rus konsolosunu saraya cağırır işticare yapmak için rus konsolos fikirlerini verir sadrazama ama sadrazam her seferinde konsolosun dediğinin tersini yapar velakim gel zaman git zaman sadrazam verdiği kararların doğru olup olmadığını anlamak için geriye doğru bakar ki hepsi doğrudur.........
martilar

Konunun yeri burasi degil ama ma.dem konuya biraz deginilmis bikac satirda ben yazayim dedim.
Emin degil mi? bence gayet acik,amerikan mandasina dogru gidiyoruz.
dört bir yanimizi amerikan mandacilari sarmis. ben hic hatirlamam bugune kadar amerikayi bu kadar sik ziyaret eden bir hukumet,
cumhurbaskaniyla, basbakaniyla, bakaniyla ve hatta orgeneraliyle.. simdilik Allah, sonumuzu hayir etsin ve dini,imani siyasete alet edip milleti
somuren soysuzlara, serefsizlere de daha fazla izin vermesin temennisinde bulunmaktan baska soylicek bisey yok.
rfkhmtzdmr
янычар

Фото: 97

1 kuru ekmeğe 1 hırkaya talim ettirilen millet,hayattan zevk almaması iзin işlere burnunu sokmaması iзin sadece ahiret hayatına dadandırılan 1 millet...harp zamanında asker toplamak vergi almak iзin hatırlanan millet.vьkelası vьzerası цzьr dilerim am ьzerinden gцt sikerken gariban anadolu tьrkleri ! sadece sцmьrьlmьştьr ! yukarda yazdıklarım ьzere sadece kullanılmıştır...
sence 80-90 senede 1 millet nekadar değişebilir hatta hatta 300 yıldır cemiyetine bulaşmış pislikle beraber ???
rus erkekleri ilgi gцstermezler tabi ! ben hayatımda ilk rusu gцrdьğьmde Allaha imanım 2 kat daha artmıştı ! bunu yaratan allahsa evet o vardır deyu.
Bilesin ki ATIN iyisine DORU
YiGidin iyisine DELi derler.

El Pueblo Unido Jamas Serб Vencido
atomkarinca
странствующий суфий

Rusların türk erkeklerini beğendiği için türkiyeye geldiğini inanmıyorum onların gelme amacı kesinlikle ucuz tatildir hata beleş tatil de diyeniliriz malum buraya tatile gelen bi turist turkle beraber olacaktır her ülkede aynıdır bu durum.bir italyanla bir türk yanyana gelse bir rus bayanın kimi seçeceğini tahmin etmek pek zor olmaz.onun için kendimizi beğenmekten vazgeçelim.bende bir türk erkeğim olayları gözlemlemek pek zor değil malum doğuda ve güneydoğudaki işsizlşik nedeniyle pek çok doğulu insanımız akdeniz sahillerinde çalışıyor.onların yaptıkları bir çok hatalar nedeniyle tüm türklerin ismi karalanıyor keza almanyada da öyle.maalesef her yerde abaza sex delisi kaba saba insanlar olarak algılanıyoruz bu gerçekten çok üzücü bi durum
sultanmurat
странствующий суфий

maalesef her yerde abaza sex delisi kaba saba insanlar olarak algılanıyoruz bu gerçekten çok üzücü bi durum

ya sabah sabah bagzi yazilari okudum suratim asilmisti,iyki buraya girmisim ve yazdigini okudum..koptum ya neden guldum bilmiyorum aslinda pek gulunecek kadar komik deyil yazin ama koptum nedense geri kalan yazdiklarina da katilyorum
Изображение
ZERRIN
маленькая МаМа

Фото: 36

Модераторы

vika, Natali$ka

Фильтры

Пред.

Навигация

Вернуться в Sohbet Sohbet